EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By Dziadziaa
#1853416
Witam. Wczoraj palę i mojej ciotki mojego e-pa i przychodzi Wujek i mówi, że te wszystkie e-papierosy powodują wodę w płucach. Czy to prawda??
Awatar użytkownika
By bulit73
#1853417
Dziadziaa pisze:że te wszystkie e-papierosy powodują wodę w płucach.


I cukier w kostkach :lol:
By Krasnal45
#1853418
Tak, prawda. Jak się będziesz schylał, to podkładaj sobie wiadro, bo Ci się będzie wylewać...
Awatar użytkownika
By PucH2
#1853420
Konkretna odpowiedź już padła. Czego chcieć więcej?
Bardziej bym się bał o ropień na mózgu czytając połowę nowych wątków.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1853421
Dziadziaa pisze:hehe :D Nie no chce konkretnej odpowiedzi tak czy nie ... :D


Nie.
Ale jak widać niektórym postronnym obserwatorom robią wodę z mózgu.
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1853477
Dziadziaa pisze:hehe :D Nie no chce konkretnej odpowiedzi tak czy nie ... :D

Jak wypijesz za dużo, to może Ci się ulać, ale to z żołądka :lol: :lol: :lol:
By werc
#1853482
W normalnych krajach toczy się dyskusja czy e-papierosy (liquidy) zakwalifikować jako środek leczniczy.
Z tego co wiem w Holandii sprzęt posiada kwalifikację sprzętu medycznego jak np. glukometr, ciśnieniomierz, a liquids sprzedawany jest jako środek leczniczy (nie mylić z lekiem, gdyż nie leczy a tylko wspomaga).
Nie rozumiem dlaczego gumę i plastry w naszym kraju można sprzedawać bez akcyzy a e-fajki nie :evil:
Oczywiście retoryka, jak zwykle chodzi o kasę, jeżeli w zwykłych cybuchach (obłożonych akcyzą) główną trucizną są s.smoiste to w e-papierosach ich nie ma, jeśli chodzi o nikotynę, to zawiera ją zarówno guma, jak i plastry - ktoś pomylił palca z...
Ale jeśli nie (jak podejrzewam) to po prostu zwykłe ludzkie sk...syństwo i skok na kasę, czyli jak ja nie mam - to ty też (w czym jako nacja celujemy)
Dając pod rozwagę - miłego dnia życzę...
Awatar użytkownika
By bulit73
#1853483
@werc konkluzja jak najbardziej trafna, jadnakże nic o czym byśmy nie wiedzieli :wink:
walczymy-o-przysz-o-e-palenia-f492.html
Awatar użytkownika
By kangaroo
#1853485
werc pisze:w czym jako nacja celujemy

Polak pójdzie do kościoła się pomodlić,ale nie żeby było mu lepiej, tylko żeby sąsiadowi było gorzej :mrgreen:
By Krasnal45
#1853486
werc pisze:Nie rozumiem dlaczego gumę i plastry w naszym kraju można sprzedawać bez akcyzy a e-fajki nie :evil:

Wystarczy zrozumieć, że tym światem (całym) rządzą dwa kartele: BigPharma i BicTobacco i wszystko staje się jasne...
Awatar użytkownika
By kangaroo
#1853489
Krasnal45 pisze:
werc pisze:Nie rozumiem dlaczego gumę i plastry w naszym kraju można sprzedawać bez akcyzy a e-fajki nie :evil:

Wystarczy zrozumieć, że tym światem (całym) rządzą dwa kartele: BigPharma i BicTobacco i wszystko staje się jasne...

"Power and the money, money and the power"
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.