EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Mashirame
#1853371
Witam, otóż od 5 miesięcy posiadam DRAGa 157W i kilka dni temu nie mogłem go włączyć. Po pewnym czasie obczaiłem, że da się go włączyć jedynie poprzez wyjęcie i włożenie akusa lub podczas podłączenia pod USB i działa tak jak zazwyczaj. Jednak po wyłączeniu umiera na amen(nie pokazuje nawet znaczka OFF) tak jak poprzednio i muszę wyciągać i wkładać baterie. Nie jest może to wielki problem ale przez to stracił troszkę na wartości a chciałem go za około 2 miesiące sprzedać i boję się że z małego problemu nagle powstanie taki nie do rozwiązania. Co mogło mu się stać? Czy może go zalalem czy coś pękło w środku? Wydaje mi się że użytkowałem go dobrze i w żaden sposób go nie uszkodziłem. Na gwarancję niestety nie przyjmą bo wyblakł mi paragon a książeczka gwarancyjna była niewypełniona. Proszę o pomoc za która z góry dziękuję. Dodam, że działał z takimi górami jak tfv12, zeus rta i freak Show v2.
By Krasnal45
#1853379
Wyblakły paragon nie stanowi problemu z reklamacją gwarancyjną, czy też rękojmią.

P.S. Tfv12, zeus rta i freak Show v2, nie są żadnymi górami. To atomizery/parowniki.
By Mashirame
#1853381
Niestety o ile się orientuję aby zareklamować produkt rękojmą potrzebne jest jakieś potwierdzenie. DRAGa kupiłem gotówką(brak potwierdzenia transakcji) bez świadków.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1853382
Mashirame pisze: Na gwarancję niestety nie przyjmą bo wyblakł mi paragon a książeczka gwarancyjna była niewypełniona.


Domowy sposób na wyblakły paragon, cytat z jednej ze stron:
Jeśli nie udało nam się zawczasu zabezpieczyć dowodu zakupu możemy skorzystać z domowego sposobu na odczytanie z niego danych. Oprócz paragonu będziemy do tego potrzebowali żelazka. Urządzenie należy ustawić na średnią temperaturę i możemy zacząć prasować. Po krótkim czasie paragon powinien ciemnieć, a niewidoczny druk powinien się ukazać w kolorze białym na czarnym tle. Oczywiście pamiętajmy, że należy to robić bardzo ostrożne, ponieważ zbyt duża temperatura może spalić fakturę

Edit.
Na pewno da się coś odczytać, by nie było problemów z reklamowaniem.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.