EPF
By MaiArt
bulit73 pisze:
Krasnal45 pisze:@bulit73
...nieprzewidywalnych...

:mrgreen:

Trzeba być czujnym :mrgreen:

I myśleć perspektywicznie ;)
Stąd otwarcie drugiego frontu...
By MaiArt
Serdecznie zapraszamy do skosztowania naszej najnowszej kompozycji aromatycznej BANILLA stanowiącej połączenie aromatycznego, dojrzałego banana z delikatnymi nutami wanilii wprost ze słonecznego Madagaskaru. Całość delikatnie otulona ciepłym ciastem biszkoptowym ;)

Produkt dostępny w formie premiksu 30/50 ml w rewelacyjnej cenie 15 zł brutto ;)

UWAGA!!! Produkt UZALEŻNIA ;)

PS
A może by tam jakaś mała promocja z okazji pierwszego dnia lata???
:roll: :D
By MaiArt
Jako, iż letnia promocja na premiksy MaiArt rozwija się w najlepsze, to czas dorzucić do puli smaków kolejną, orzeźwiającą kompozycję aromatyczną *SMOKEKING*

"Jagoda Ice"
Serdecznie zapraszamy do skosztowania naszej najnowszej kompozycji aromatycznej stworzonej z myślą o upalnym lecie. Poczuj słodki powiew lasu dzięki dojrzałym owocom czarnej jagody. Oryginalny aromat świeżych jagód zadziała pokrzepiająco i oczaruje świeżym zapachem leśnych ścieżek. A jeżeli dodamy do tego chłód cukierków lodowych??? Hmmm... ;)

Produkt dostępny w formie premiksu 30/50 ml w rewelacyjnej cenie 15 zł brutto ;)
By MaiArt
A dziś coś specjalnie dla zwolenników aromatów cięższych, dymnych, z nutami kadzidła...

"El Comandante"

Przedstawiamy Państwu kolejny produkt z naszej najnowszej serii aromatów tytoniowym. Odważne połączenie subtelnych nut złocistych liści tytoniu z ostrymi, ciężkimi, dymnymi aromatami kojarzącymi się z zapachem kadzidła pozwoliło na stworzenie mieszanki, którą nie wzgardziłby sam El Comandante. Piękna kobieta... Szklaneczka złocistego rumu... Aromatyczne cygaro... Czego można chciać wiecej?

Serdecznie zapraszamy do skosztowania kubańskiej delicji ;)

Produkt dostępny w formie premiksu 30/50 ml w rewelacyjnej cenie 15 zł.

maiart.pl/tobacco/288-premix-el-comandante.html

Przypominamy, iż wszystkie premiksy MaiArt dostępne są w promocji 3 + 1 GRATIS.
By MaiArt
Czy są Państwo zainteresowani wprowadzeniem do naszej oferty MENTOLU w formie roztworu w glikolu propylenowym?

Opakowania 10, 15 oraz 50 ml w cenie:

10 ml 7, 50 zł
15 ml 10,00 zł
50 ml 30,00 zł
Ostatnio zmieniony 11 lip 2018, 15:28 przez MaiArt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By SuwMar
Myślę że jako uzupełnienie oferty tak, dużo osób używa do mixów m.in. z owocówkami. :D
By MaiArt
SuwMar pisze:Myślę że jako uzupełnienie oferty tak, dużo osób używa do mixów m.in. z owocówkami. :D

To nie ulega wątpliwości ;) Pytanie tylko, czy interesuje Was nasz produkt w takiej cenie ;)

Oczywiście mówimy jak zwykle o roztworze skoncentrowanym (dozowanie na poziomie 2-3 % obj.), a nie popłuczynach popłuczyn...

Rozważamy również wprowadzenie baz beznikotynowych (dowolny stosunek PG/VG) w opakowaniach 100 ml w cenie ok 10 zł za buteleczkę.
Może interesują Was inne produkty? Buteleczki? Grzałki? etc.

W chwili obecnej rozważamy pakiety buteleczek 5 x 10 ml oraz 5 x 50 ml. Szukamy również dobrych wykonawców wysokiej jakości grzałek (może ktoś może nam polecić?).
By MaiArt
Jest nam bardzo miło poinformować, iż do naszej oferty powróciły aromaty mango, kiwi oraz kokos.
Od poniedziałku będzie również dostępny mentol (10% ror w glikolu propylenowym).

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego weekendu ;)

Artur
Awatar użytkownika
By aniam69
A ja z takim zapytaniem - kiedy powrócą do sklepu aromaty miętowe? Wiem, że zniknęły strong i ogrodowa, ale z przerażeniem wielkim nie znalazłam też mięty. Dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam serdecznie :D
By MaiArt
aniam69 pisze:A ja z takim zapytaniem - kiedy powrócą do sklepu aromaty miętowe? Wiem, że zniknęły strong i ogrodowa, ale z przerażeniem wielkim nie znalazłam też mięty. Dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam serdecznie :D

"Mięta" powinna powrócić lada dzień" :D
By MaiArt
Aromat "Mentol" w ofercie MaiArt.pl ;)

Fala arktycznego zimna zaklęta w skoncentrowanej formie aromatu. Produkt godny polecenia wszystkim amatorom chłodu w aromatycznej chmurce.

Sugerowane stężenie: 2-3% obj.

Serdecznie polecamy!

http://maiart.pl/pozostale/293-1044-aromat-mentol.html

aniam69 pisze:Super, będę zatem czujna. Dziękuję!

Pani czujność poddana zostaje próbie, gdyż właśnie "Mięta" powróciła do naszej oferty sklepu internetowego MaiArt.pl ;)

http://maiart.pl/pozostale/94-344-aromat-mieta.html
By MaiArt
Przerwa urlopowa przerwą urlopową, lecz praca w naszym laboratorium nadal trwa i powstają kolejne mieszanki na (oby wreszcie nastało) upalne lato :drinkb

Tym razem mamy ciekawą propozycję dla zwolenników aromatów miętowych:

Premix "Triple mint"

Fala miętowego orzeźwienia w potrójnym wydaniu. Ta piorunująca siła połączenia trzech aromatów miętowych oraz mentolu zaskoczy Cię swoją odświeżającą intensywnością. Produkt godny polecenia wszystkim amatorom mocnych miętowych wrażeń.

Serdecznie polecamy ;)

http://maiart.pl/pozostale/294-premix-triple-mint.html
By MaiArt
Upał morderca żyć nie daje i trzeba wyciągać najcięższe działa...

Premix "Eukaliptus"

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą kompozycją aromatyczną o smaku eukaliptusowym. Charakterystyczny i niepowtarzalny aromat rodem ze słonecznej Australii przeniesie nas w inny wymiar świeżości, a całość doznań smakowych dodatkowo wzmocni subtelna nuta mentolu. Produkt godny polecenia wszystkim amatorom mocnych wrażeń.

http://maiart.pl/pozostale/295-premix-eukaliptus.html
Awatar użytkownika
By kangaroo
MaiArt pisze:Upał morderca żyć nie daje i trzeba wyciągać najcięższe działa...

Premix "Eukaliptus"

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą kompozycją aromatyczną o smaku eukaliptusowym. Charakterystyczny i niepowtarzalny aromat rodem ze słonecznej Australii przeniesie nas w inny wymiar świeżości, a całość doznań smakowych dodatkowo wzmocni subtelna nuta mentolu. Produkt godny polecenia wszystkim amatorom mocnych wrażeń.

http://maiart.pl/pozostale/295-premix-eukaliptus.html

to jest coś odpowiedniego dla kangura :-P
By MaiArt
Uprzejmie informujemy, iż w środę 15 sierpnia nasz sklep internetowy MaiArt.pl oraz laboratorium (produkcja) będą czynne i złożone w tym czasie zamówienia zostaną wysłane w czwartek 16 sierpnia.

Serdecznie zapraszamy :D
By MaiArt
Uprzejmie informujemy, iż do oferty naszego sklepu internetowego wróciły aromaty:
- Sex on the beach
- Arbuz
- Truskawka
- Gruszka
- Morela

Serdecznie zapraszamy :D
By cbn
To ja się tu grzecznie zapytam kiedy jakieś nowości w aromatach?! Jestem niepocieszony faworyzowaniem gotowych półproduktów jakimi są premixy. A co z tradycją bimbrownictwa przekazywaną z pokolenia na pokolenie od dziada pradziada itd itp? ;)

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
By MaiArt
Kanapix pisze:A gdzie aromat ciasto truskawkowe? :( Jest szansa na powrot? ;)

Aromat jest już w ofercie ;) Serdecznie zapraszamy ;)
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
AROMATY FULL MOON

Siema, próbował już ktoś z was aromatu Jungle Wave[…]

Witam wszystkich serdecznie. :bry Mam dla wszys[…]

wybór papierosa

hej jestem tu nowa :) Potrzebuję waszej pomocy a w[…]

Pochwalcie się zabawkami:) http://i42.tin[…]