EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By ZeeNooN
#1853185
Witam! Wyjeżdżam do Norwegii, a dokładnie wylatuję i mam pytanie czy na lotnisku nie będzie problemu jak będę miał przy sobie e-papierosa, bazy i liquidy? Są jakieś limity odnośnie tego? Chcę się upewnić żeby na lotnisku nie było niespodzianek.
Awatar użytkownika
By dexx33
#1853195
To mój kierunek.
Baterie,zasilania masz mieć w podręcznym, nigdy w bagażu rejestrowanym.
Liquid'y powyżej 100ml w rejestrowanym, przy sobie tyle na ile pozwalają przepisy czyli do 100ml.
Najlepiej to mieć zatankowane "na drogę" i nie trzeba wtedy pakować nic do torebki foliowej przy kontroli.
Nikt nigdy się do mnie nie przyczepił, ale że to system pracy rotacyjny (2x2) to nigdy nie miałem więcej niż 100-150 ml liquidu na lot.
Awatar użytkownika
By dexx33
#1853215
Jeśli 8ml na podróż to zbyt mało dla Ciebie, to weź do podręcznego np.10 -20 ml "na dolewkę", na lotnisku włóż w foliówkę do płynów i po sprawie.
Ja czasami nie pakuję 10tki do foliówki i też mi nikt nic nie mówi.
Oczywiście na trasie Polska -Norlandia.
Awatar użytkownika
By wierzbix
#1853226
Jeśli masz zamiar brać liquidy w opakowaniach większych niż 100 ml licz się raczej z tym że raczej Ci nie pozwolą ich wnieść na pokład samolotu. Ja osobiście zabieram wszystko do bagażu podręcznego no i oczywiście puste parowniki - zmiana ciśnienia potrafi spowodować to że zawartość parownika może przy lądowaniu znaleźć się w Twojej kieszeni Jedyne z czego musiałem się raz tłumaczyć to zapasowe akumulatory do zasilania z liquidami nigdy nie mam większych problemów

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.