EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By BartsonVap
#1852999
Witam, dziś mi spadł z biorka ijust S. Na początku nic sie nie stało, potem sie skapnalem ze po podłączeniu nie laduje sie i trzeba kabelek trzymać do gory, moge liczyć na wasza pomoc? Bo nie bede całej gory kupywal, a planowalem obniżyć wejście.
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#1853002
Co to znaczy że chciałeś obniżać wejście ? Wyrwałeś port Usb...
Jak masz paragon to na gwarancje, jak po to są tutki w necie jak to rozbierać i polutować...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1853004
czytam,czytam i za diabla nie kapuję o co chodzi.Trzymanie kabelka jeszcze ujdzie,ale (nie)kupowanie góry bo obniża wejście? Miodek przy tym wysiada.
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#1853005
Krasnal45 pisze:A od kiedy to gwarancja obejmuje mechaniczne usterki?

Też racja


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By bulit73
#1853006
wertjacek pisze:Miodek przy tym wysiada.

Słodowy też :mrgreen:
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1853007
bulit73 pisze:
wertjacek pisze:Miodek przy tym wysiada.

Słodowy też :mrgreen:


Tu sie nie zgodzę.Słodowy by pedałki takie małe dorobił i podłączył do dynama,które to ładowało by baterię,przy okazji nadmiarem wytworzonej energii zasilało przenośną lodówkę.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1853008
wertjacek pisze:Tu sie nie zgodzę.Słodowy by pedałki takie małe dorobił i podłączył do dynama,które to ładowało by baterię,przy okazji nadmiarem wytworzonej energii zasilało przenośną lodówkę.


I to jest prosty sposób, by naprawić luźnego ijusta :lol:
By BartsonVap
#1853404
Przepraszam, nie oto mi chodziło. Jest luźne wejście do ładowania (teraz kupiłem smoka v8 i wejścia nie da sie nawet ruszyć na milimetr w góre ani w dół) a nie wiem sam jak to zrobiłem, ale po podłączeniu wejście automatycznie opuszcza się na dół, przez co sie nie ładuje i muszę trzymać kabel w górze by się ładowało. Chciałbym go jeszcze naprawić tego Justa lecz nie wiem jak, czy oberwał się jakiś kabelek, czy co. A z górą się pomyliłem, bo chodziło mi o dół, że nie będę kupował nowego dołu za 60zł gdyż jest to 1/2 cena iJusta :X.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1853405
BartsonVap pisze:Chciałbym go jeszcze naprawić tego Justa lecz nie wiem jak, czy oberwał się jakiś kabelek, czy co.


Nie znam tego wynalazku ale jesli jest możliwość, to go rozbierz i zobacz. Jeśli coś nie tak z kablami, wystarczy przylutować. Jeśli padło gniazdo usb, to wymienić.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1853412
Idź do serwisu z komórkami to zrobią ci na miejscu. Gdy już nogi z 4 liter będą odpadać to kupisz jak radzą koledzy nowy. Miłego deptania w wakacje. Zawsze to jakiś cel.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.