EPF
Rozpoczynasz przygodę z elektronicznym papierosem i masz pytania? Tutaj właśnie możesz uzyskać na nie odpowiedź.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Robwas1976
Witam Wszystkich
E-fajki od 3-4 lat. Obecnie zaczynam karierę bimbrownika i widzę braki na polskim rynku jeżeli chodzi o aromaty względem np UK.
Będę dużo pytał ale i sporo dawał po pewnym czasie oczywiście.
Awatar użytkownika
By mordek
Robwas1976 pisze:[...] sporo dawał po pewnym czasie [...]

Ekhm... witaj, witaj *BLUSH* :lol:
By Maskota
To i ja się przywitam i przedstawię;D Witam wszystkich, na imie mam Mariusz, lat prawie 30, analogi fajczyłem lat naścię w pewnym momencie nawet 2 paki dziennie:D Przygode z e-p czasem krótszą czasem dluższą zaczałem ok 3 lat temu, jednak jestem na dobrej drodze żeby zacząć ją na dobre. Mam nadzieje że z Wami będzie to łatwiejsze;D
Awatar użytkownika
By McGrinn
Witaj Mariusz, życzę powodzenia.

Maskota pisze:Mam nadzieje że z Wami będzie to łatwiejsze;D

Pamiętaj, że zawsze jest lepiej się mile zaskoczyć, niż głęboko rozczarować :wink: .
Awatar użytkownika
By Qbiczka
Witajcie. Jestem Patrycja, lat mam 22. Palę od niestety lat gimnazjalnych (głopota, ehh..) ale dopiero od około 3 miesięcy przerzuciłam się na EIN. W galerii zestawów jest juz moja mała kolekcja, którą w te kilka miesięcy nabyłam. Teraz uczę się kręcić własne grzałki i rozwijam w temacie.
Pozdrawiam wszystkich :D
Awatar użytkownika
By bulit73
@donrattini witaj na forum :D *CZAJNICZEK*
  • 1
  • 502
  • 503
  • 504
  • 505
  • 506
eGo AIO

Dotarł do mnie dzisiaj, więc napisze dwa słowa po […]