EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By DorotaM
Jeśli chcesz go tylko oglądać, to będzie doskonałym wyborem. :wink:
By lelek
Krasnal45 pisze:
lelek pisze:... ale zaczyna mnie to już odrobinę irytować...

Jak mnie coś irytuje, to nie czytam, a tym bardziej nie komentuję. W ostateczności proszę o usunięcie konta z forum.
Czy ktoś cokolwiek i gdziekolwiek zabrania Ci kupować?

Ja nigdzie nie napisałem, że ktoś zabrania mi kupować, po prostu czasem moim zdaniem przesadzacie, nie raz odpowiedzi normalnej nie idzie uzyskać, tylko 3 odpowiedzi o tym, że to nielegalne, że ustawa, po prostu niektórzy trochę zbyt przesadnie do tego podchodzą, oczywiście pochwalam upominanie tych, którzy nie wiedzą, że jest to nielegalne i wiąże się z ryzykiem, ale nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Nie oburzajcie się moimi słowami, po prostu sądzę, że nie powinno się kogoś straszyć olbrzymimi karami finansowymi.

Co do samego tematu, to sprawdź sobie jeszcze aegis'a, nie wszystkim się podoba, aczkolwiek może Tobie akurat podpasuje, można na youtubie recenzje pooglądać, no i jest pod akumulatorki 26650, które są bardziej pojemne od standardowych 18650, ale nawet jakbyś był uparty, to jest adapter do niego i 18650 też wejdzie, oczywiście adapter w zestawie.
Awatar użytkownika
By bulit73
@lelek to co każdy z nas robi prywatnie, to tylko i wyłącznie nasza sprawa :wink:
Forum jest ogólnie dostępne i tu przestrzegamy i nie namawiamy do łamania prawa, więc może swoje spostrzeżenia zachowaj dla siebie. Poza tym, podobno rejestrując się na forum, zapoznałeś się z Regulaminem i go zaakceptowałeś. Teraz chcąc, nie chcąc zmuszony jesteś go przestrzegać :wink:
By lelek
bulit73 pisze:@lelek to co każdy z nas robi prywatnie, to tylko i wyłącznie nasza sprawa :wink:
Forum jest ogólnie dostępne i tu przestrzegamy i nie namawiamy do łamania prawa, więc może swoje spostrzeżenia zachowaj dla siebie. Poza tym, podobno rejestrując się na forum, zapoznałeś się z Regulaminem i go zaakceptowałeś. Teraz chcąc, nie chcąc zmuszony jesteś go przestrzegać :wink:

Po raz kolejny podkreślam, że to, że upominacie każdego i przestrzegacie prawa nie jest złe, ale straszenie kogoś karami finansowymi itd., już nie jest odpowiednie. Można upomnieć kogoś o tym, że robi źle i łamie prawo, oraz o wszystkich tego konsekwencjach, ale nie straszmy i nie wymyślajmy sobie jakiś swoich kar, które nie mają pokrycia w prawie i rzeczywistości. Jedyne obciążenie finansowe czeka nas, kiedy zdecydujemy się na zniszczenie sprzętu, co jest oczywiście robione na nasz koszt, który przewyższa kilkakrotnie wartość towaru, to jest zrozumiałe, ale nie zapomnijmy o innej opcji która mamy: zwykłe odesłanie paczki, jeszcze do tego dostajemy zwrot pieniędzy. NIE MA żadnych kar finansowych, więzienia, policji na chacie, wezwania do sądu ani nic z tych rzeczy, jeśli już kogoś upominacie i chcecie przestrzegać prawa, to mówcie jak jest, a nie koloryzujcie.
By donrattini
Wielkie dzięki za wszystkie rady.
Dzisiaj dogadalem się z Kolegą Kangaroo i Kayfun jest mój.
Co do istick pico to jednak wolałbym coś innego wiec na razie odpuscilem.
Virtus Premix

Testuje wlasnie Cranberry Yoghurt, dodalem 40ml 12[…]

Ogniwa do latarki BLF Q8

Heja, Kupiłem Ojcu na urodziny latarkę https:[…]

Hej, posiadam Merlina RTA od jakiegoś czasu, i cią[…]

Velo city

Jaki rozmiar mają śrubki do velo city bo nie potra[…]