EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By donrattini
Ok Szanowni.
Popatrzyłem te isticki pico i teraz pytanie..
Czemu on taki dobry jest?
No i niestety nie mogę znaleźć informacji na temat tego K5 parownika. .
By donrattini
Tak tak obejrzałem. No i co w nim jest takiego rewelacyjnego?
Owszem mały i poręczny ale to dla mnie średnio istotne.
Dobrze wykonany. Ale to chyba nie jedyny?
Awatar użytkownika
By PucH2
Odpowiedź jest prosta, bo ma więcej zalet niż wad a do tego zarąbiste alternatywne oprogramowanie.
Cofnij się do mego poprzedniego posta i tam masz link oraz nazwę parownika bo K5 to tylko skrót.

Prawdę powiedziawszy do 300 zł to wybór jest jeden. Powyżej 1000 zł to dopiero pogadamy o zestawie.
By donrattini
Ok. Pojalem teraz o co chodzi.
Ten kayfun v5 chyba fajne to jest. Nie znam się więc i wymagań nie mam zbyt wielkich.
Zastanawia mnie tylko jedno..
To do tego K5 trzeba te waty pchać w grzałkę? I czy trzeba robić samemu ta grzałkę czy można kupić gotowa?
Sam mod chyba w sumie też wystarczający. Bo cóż więcej potrzeba. Grunt żeby prąd dawał.
Awatar użytkownika
By PucH2
Znowu odpowiedź jest prosta. Żadne brudne ,obsrane paluchy nie zrobią lepiej grzałki niż Ty. To newralgiczny punkt po zasilaniu, i żaden waper nie odda go pod kontrolę chińczyka by znowu coś zwalił za twoje pieniądze.
By donrattini
kangaroo pisze:Masz jeszcze e dym, vcp, inne lokalne sklepy. Allegro, aliekspres to zakazane w myśl ustawy.
Nie no ustawa to akurat jest ostatnią rzeczą która się przejmuje.
Awatar użytkownika
By kangaroo
donrattini pisze:
kangaroo pisze:Masz jeszcze e dym, vcp, inne lokalne sklepy. Allegro, aliekspres to zakazane w myśl ustawy.
Nie no ustawa to akurat jest ostatnią rzeczą która się przejmuje.

Przejmiesz się jak Ci urząd celny karę dowali 8)
By donrattini
A gdzie oni będą tam patrzeć. To za maly koszt żeby się czepiał paczki w ogóle.
By donrattini
O proszę. Tyle rzeczy od chińskich majfrendów zamawiam i nigdy nie było takich problemów.
Jeszcze chińczyk nie domyślił się ze trzeba na paczce pisać że coś innego jest niż e papieros
By lelek
Ludzie bez przesady, boicie się tych pism, każdego straszycie KARAMI i innymi duperelami, a prawda jest taka, że jak paczkę sprawdzą i dostaniecie pismo to odsyłacie do nadawcy i dostajecie zwrot kasy, to by było na tyle z tych ogromnych i strasznych problemów i kar finansowych. Gdzie nie zajrzę na te forum to wszędzie to samo... nawet w tematach "Polecany zestaw coś tam coś tam" odpisujecie "NIE POLECAMY BO USTAWA!", co gorsza jak ktoś chce z chin zamówić, nastraszycie człowieka jakbym miał pół życia za kratami przesiedzieć albo płacić tysiące złotych, za to, że zamówił efajke zza granicy. Owszem, jest to nielegalne, ale nie pójdziecie za to siedzieć, nie będziecie targani po komendach, nie będziecie musieli brać kredytów żeby tą straszliwą karę zapłacić, najśmieszniejsze jest to, że ludzie co tak straszą, sami pewnie latają z zestawami z chin... Ehh, żeby każdy tak przestrzegał wszystkich praw w tym kraju, to byśmy się nawet odezwać nie mogli.
By donrattini
Spokojnie. Tak jest na każdym forum.
Na samochodowych tak samo jest z zestawami HID do aut.
Owszem nielegalne ale czy ktoś Ci broni?
Najwyżej zabiorą dowód a w razie stłuczki ubezpieczyciel umyj ręce.
Wystarczy uszanować opinie innych użytkowników i juz jest przyjemniej.
Przecież nikt nie zabronił mi kupowania u majfrendów.
Koledzy po prostu ostrzegli ze tak może się zdarzyć.
By lelek
Wiem, wiem że nikt ci nie zabronił i kupić pewnie i tak kupisz, jak 80% użytkowników tego forum, ale zaczyna mnie to już odrobinę irytować, sam kiedyś założyłem temat dotyczący właśnie Kayfuna V5 i zamawiania z Chin to spotkałem się z o wiele cięższą reakcją, tak, jakbym chciał jakieś narkotyki z Kolumbii przemycić, już chciałem kasę na tą wielotysięczną i straszną karę zbierać, ale wystarczy się trochę zagłębić w temat i już ta ustawa i ryzyko związane z kupnem nie jest takie straszne, jak tutaj niektórzy sugerują. Prawda jest taka, że w Polsce nie ma 90% nowego sprzętu, więc gdzie wy chcecie to wszystko kupić? Sam mam iSticka Pico, którego polecono mi na tym forum i bardzo dziękuję, ale w tym momencie ten zestaw mi nie wystarcza, chcę kupić coś lepszego to niestety, trzeba zainwestować i podjąć ryzyko ew. odsyłania paczki spowrotem, trudno. Pico jest dobre na początek, ale żadnego większego atomizera tam nie wsadzisz, a poza tym, mój po pół roku wygląda strasznie, noszę go tylko w kieszeni a jest porysowany jakbym szorował nim po asfalcie. Nie jest prawdą, że do 300zł nie kupimy nic dobrego, a jedyny zestaw to tylko iStick... chyba, że mówimy o Polsce, to tak, u nas ciężko cokolwiek dobrego dostać oprócz tego 1 zestawu, reszta jest przecież nielegalna...
By donrattini
Dziękuję za Twoja opinie.
Napisałem do kolegi w sprawie pico z k5 i zobaczymy jak się sprawa rozwinie.
Ja tam też od majfrendów zamawiam wszystko co mi się tam podoba bo lubię ryzyko
Awatar użytkownika
By Krasnal45
lelek pisze:... ale zaczyna mnie to już odrobinę irytować...

Jak mnie coś irytuje, to nie czytam, a tym bardziej nie komentuję. W ostateczności proszę o usunięcie konta z forum.
Czy ktoś cokolwiek i gdziekolwiek zabrania Ci kupować?
By donrattini
Eeeee... nie gadaj ze nie czytasz i nie komentujesz.. ja tam komentuje.. ot tak dla zwykłej zlosliwosci
By BezimiennyII
@lelek , wystarczy przeczytać ustawę, dokonać prostej wykładni przepisów, ewentualnie zobaczyć definicje niektórych zwrotów w innych aktach prawnych. Wystarczy poświęcić na to chwilę czasu i dowiesz sie w jaki sposób, nie łamiąc przepisów odbierać zza granicy sprzęt związany z e papierosami.
By donrattini
Ja tam ustaw nie lubię czytać. Drażnią mnie.
Ale wracając do tematu.. a jakby tak chciał kupić samego moda g priv2 i do tego tego kayfun v5?
No sory za upierdliwosc ale starzenie mi się podoba ten boxik z dotykowym i kolorowym ekranem
Premiksy z maiart

Cześć i czołem kłaniam się nisko *SMOKEKING* Wycho[…]

Smok Alien 220W a może jednak coś innego

Witam. Mam zamiar kupić Smoka Aliena 220W. Zastana[…]

Atomizer do snowwolf plus

Witam możecie polecić atomizer do snowwolfa plus d[…]

Pochwalcie się zabawkami:) http://i42.tin[…]