EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By dexnoxtious
#1851868
Witam wszystkich,

Trochę nie wiedziałem w którym dziale zamieścić temat ale mam nadzieje że dobrze trafiłem.

A więc tak, zastanawiam się nad otwarciem sklepu z e-papierosami w Krakowie, a dokładniej na terenie nowej huty/wzgórz krzesławickich i chciałbym zapytać potencjalnych klientów o opinie.

Uważacie że w tym miejscu potrzebny taki sklep, a raczej czy by się przydał? Z mojego punktu widzenia przydałby się, aktualnie żeby się zaopatrzyć muszę jechać dobre 30-40 minut tramwajem, oczywiście w jedną stronę, mam wrażenie że nie jestem jedyny który tak ma, owszem do najbliższego ESW jest bliżej, ale wybór słaby, ceny zawyżone itd.

Co byście chcieli zobaczyć w takim sklepie? Głownie liquidy itd czy może jakieś sprzęty trudniej dostępne w PL? Wiadomo cena by musiała być dobra, ale to logiczne.

Pytanie bonusowe: Jak to jest z zamawianiem sprzętu z zagranicy, chociażby z aliexpress? Jako firma oczywiście. W celach prywatnych wiem że Polskie prawo jest jakie jest, ale jako firma w formie importu towaru mam nadzieje że nie było by problemu. Opłacalność to już inna sprawa.

Z góry dziękuje za odpowiedzi
By Dzwonu
#1851876
Nie wiem, ale strasznie dziwne jest pytanie autora tematu? Chcesz założyć sklep z EIN, a zadajesz pytanie na forum o sprzedaż na Aliexspress. Zapytaj się ludzi zajmujących się sprzedażą EIN dla firm.
By dexnoxtious
#1851877
Znajomy z e-dymu mówił że w Krakowie otwierają nowy sklep, ale mi powiedzieli o ruczaju szczerze.

Co do ali, podałem jako przykład kupna towaru, w końcu zdarzają się oferty dla firm, tu chodziło mi bardziej o zakup niewielkiej liczby sprzętu w celu sprzedaży stacjonarnie, wiadomo główne zaopatrzenie z hurtowni będzie ale powiedzmy że przyjdzie kilku klientów z pytaniem o coś ciężej dostępnego np Nuwa RDA, w polsce raczej nie widziałem, tym bardziej że ceramiczne RDA raczej do codziennego zapotrzebowania nie należy.
By gourmet
#1851898
ZTCP w świetle aktualnie obowiązującego prawa musisz zarejestrować/zgłosić nowy produkt e-p wprowadzany do obrotu w PL. Czaso- i kosztochłonne.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.