EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By caiser
#1845220
dzien dobry, czy spotkal sie ktos z problemem czarnego ekranu w modzie? wszystko dzialalo super, by po wyjeciu z kieszeni przestac. nie upadl, ani nic. papieros pali, dziala, tylko ekran jest czarny... mod rozebrany, ekran i tasma wyglada w porzadku, probowalem aktualizacji do wszystkich softow ze strony joyetecha, teraz wrzucilem arcticfoxa, ale wciaz bez efektu. stealth nie jest wlaczony. mozna to jakos naprawic?
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1845221
Nie wiem jak naprawić Twojego boxa, ale co do klawiatury, na początek spróbuj wcisnąć Shift oraz Alt Gr.
W przypadku klawiatury powinno pomóc.


Regulamin Forum
III.1
By Gawlo
#1851764
Witam.
Mam podobny problem , ekran zgasł i nie świeci- nie wyślę na reklamację bo nie mam już paragonu.
Ale... wyświetlacz np: wyświetla stan ładowania baterii, po paleniu włącza się wygaszacz w formie zegara, natomiast naciskając power jest ciemny ekran- ale da się palic. Naciskając power i minus wł/wył Stealth i ten napis mi się wyświewtla. Wygaszasz jak i inne obecnie wyświetlające komunikaty są jakby przyciemnione ( może jest opcja przyciemnienia wyświetlacza podczas palenia ??? ;)
Zmieniałem juz soft nic to nie daję...
Proszę o jeszcze jakąś radę ;)
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1851803
Przeczytaj instrukcję, tam jest napisane odnośnie owego problemu.

PS. Jake soft w evict jest?
By Gawlo
#1851867
Soft obecnie mam chyba 4.02
ok sciagne sobie instrukcję i poczytam, bo nie mam papierowej-
PS: nie możesz mi powiedzieć o co chodzi?? ;)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.