EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By Dziki@
#1851665
No to albo " chłopak miał oblizać z dłoni kilka kropli olejku do elektronicznego papierosa", albo "pojawiła się informacja o spożyciu "rozlanej zawartości wkładu do e-papierosa"".
Dość nieścisłe informacje, jak na nagłówek typu "Umarł przez e-papierosa!!! [ZDJĘCIA]"
Już nie wspomnę, ileż to ja się liquidu nachlałem, że o oblizywaniu mordy i palców nie wspomnę. :D
Dla mnie to trochę dęte info.
Awatar użytkownika
By domekrap
#1851667
Małolaty wapuja ogromne moce nikotyny 36,mg/ml to dla nich malo. Jak taki gnojek liznie tyle nikotyny a wczesniej sie jeszcze chmura chwalil to i koń nie wytrzyma takiej dawki nikotyny.
Ostatnio zmieniony 08 cze 2018, 13:10 przez domekrap, łącznie zmieniany 1 raz.
By Krasnal45
#1851668
Jakim trzeba być debilem, żeby takie idiotyzmy wypisywać???

edit:
domekrap pisze:Małolaty wapuja ogromne moce nikotyny 36,mg/ml to dla nich malo. Jak takignojek liznie tyle nikotyny a wczesniej sie jeszcze chmura chwalil to koń nie wytrzyma takiej dawki nikotyny.

Chyba trochę po bandzie pojechałeś :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 08 cze 2018, 13:13 przez Krasnal45, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1851669
Jak dla mnie taki portal informacyjny to jakaś fikcja. Tytuł info ..BOMBA, nie do końca pewne źródła informacji, a na końcu cyt. "Wykonane badania toksykologiczne nie potwierdziły obecności w organizmie substancji niedozwolonych."
Edit:
Prędzej mu serce stanęło z żalu po rozlanym liquidzie.
Awatar użytkownika
By Timi
#1851674
SuwMar pisze:Prędzej mu serce stanęło z żalu po rozlanym liquidzie.

W porównani do tego newsa, to jest prawdziwe dziennikarstwo na poziomie. :lol:
Awatar użytkownika
By Dziki@
#1851680
SuwMar pisze:Jak dla mnie taki portal informacyjny to jakaś fikcja. Tytuł info ..BOMBA, nie do końca pewne źródła informacji, a na końcu cyt. "Wykonane badania toksykologiczne nie potwierdziły obecności w organizmie substancji niedozwolonych."
Edit:
Prędzej mu serce stanęło z żalu po rozlanym liquidzie.

By nie wspomnieć, że dziś zamieścili te elektryzujące info, choć rzecz miała miejsce 17 maja. :D
Co do informacji o braku obecności niedozwolonych substancji, to w sumie dość logiczne.
Tak dramatyczne zdarzenie nie mogło być spowodowane dopalaczami, pewnie te epapierosy, panie!

PS. Ciekawe, czy badania wykazały wodę w płucach.
Bo w mózgu redaktora woda jest na bank.

"Prędzej mu serce stanęło z żalu po rozlanym liquidzie." I to jest najlepsze podsumowanie tej całej sytuacji. Sam nieraz tak mam. :D
By BezimiennyII
#1851685
Szczerze? Obstawiam, że moda liquidy CBD czy też pseudo CBD dotarła do Kutna. A szkoda, przez ten syf traci cała społeczność e - papierosowa.
Awatar użytkownika
By Dziki@
#1851690
Teraz dopiero się dowiedziałem o jakimś CBD, i możłiwej ew. przyczynie tej całej historii.
Wychodzi na to, że nawet jak jakiś przygłup wsadzi kumplowi efajka w oko(najoględniej ujmując), to będzie można napisać "Umarł przez epapierosa!".
I w jakimś stopniu, będzie to prawda.
Awatar użytkownika
By Timi
#1851693
Dziki@ pisze:Wychodzi na to, że nawet jak jakiś przygłup wsadzi kumplowi efajka w oko(najoględniej ujmując), to będzie można napisać "Umarł przez epapierosa!".

Eeeeeeee... tam. E-papieros najpierw oślepił, a później zabił.
To jest najprawdziwsze, nowoczesne dziennikarstwo :lol:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1851695
Zdelegalizować takie zabójcze urządzenie! To się musi skończyć. Leją takie, sikają i popuszczają. Góry walą spalenizną. Tak nie może być by chińskie produkty zabijały nasze dzieci.

Tekst jest chroniony prawami autorskimi. Wszelkie cytaty tylko po wyrażeniu zgody Prezesa na dalszą publikację.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.