EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By lioli100
#1851542
Witam, niedawno kupiłem pierwszego e-papierosa, a mianowicie SMOKA OSUBA 80w. Na początku było z nim dużo problemów, ale w końcu udało mi się doprowadzić go do porządku (dzięki forumowicze). I teraz tak, wszystko jest fajnie i ok, ale clearomizer mi sie bardzo szybko nagrzewa. Po 3-4 pociągnięciach jest już gorący, wręcz parzący. Dodam że mam w nim grzałke 0.15 oma i vapuje na 50w (na tym ustawieniu dymi mi sie idealnie). Co chwile muszę go wyłączać i czekać aż ostygnie bo boje się że ek zrobi BUM. Jak temu zapobiec? Dodam jeszcze że mod też się troche nagrzewa ale to chyba normalne? Więc mój ostatni problem do rozwiązania to ten bardzo nagrzewający sie clearomizer.
Pozdrawiam i proszę o jakąś porade dla świeżaka:)
By lioli100
#1851545
Co w takim razie powinienem zrobić? Wymienić grzałke? Jaką polecasz? Dodam, że oryginalnie była przykręcona grzałka 0.4, ale wtedy były problemy z wyciekaniem liquidu, mocnym strzelaniem, był słaby smak i mała chmurka. Byłem w sklepie i Pan mi polecił właśnie tą 0.15. Myślałem że będzie faktycznie dobra *CRY*
By BezimiennyII
#1851548
Nie znam tego parownika i tych grzałek. Może trafiłeś na wadliwe wcześniej. Spróbuj zmniejszyć moc i przetestuj inne grzałki.
By lioli100
#1851549
Dobra, popróbuje. Dziękuję za odpowiedź.
A co do zmniejszenia mocy - na tej grzałce pisze żeby vapować na 60-80w. Nic się nie stanie jak bardziej zmiejsze moc? Bo i tak teraz mam ustawione na 50w czyli mniej niż powinno.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1851551
lioli100 pisze:Co w takim razie powinienem zrobić? Wymienić grzałke? Jaką polecasz?


Z tego co mi wiadomo, są jeszcze grzałki 0,6 oma. Tą spróbuj.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.