EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Erykqsc123
#1851304
Witam (i od razu przepraszam gdy jest zły temat) mam mały dylemat czy do baterii stick x8 mogę dokręcić jakiegoś drippera lub rta ( coś na własne grzałki) ponieważ mam dość drogich grzałek ze sklepu a mam kumpli którzy bi mi zrobili grzałki. I jest jeszcze jedno pytanie bo słyszałem że tytanowy drut to ten najlepszy do smaku i czy w ogóle ta bateria go to uciągnie
By BezimiennyII
#1851312
Podkręcić możesz każdy parownik. Zasilanie to działa jak mechanik, więc pamiętaj żeby dobrać grzałkę o stosunkowo małej wadze i bezwładności. Co do drutu tytanowego to Ci nic nie poradzę bo nie używałem, ale wydaje mi się że stosuje się go w zasilaniach z kontrolą temperatury.
Awatar użytkownika
By Timi
#1851336
@Erykqsc123
Każdy parownik z gwintem 510 (a teraz innych się nie robi) będzie współpracował.
Drut na grzałkę to tylko wszystkie odmiany khantalu i SS. Żadnych tytanów i nikli. Chyba, że masz ochotę gromadzić w organizmie tlenki, które są bardzo szkodliwe.
Tytan i nikiel można stosować jedynie pod precyzyjną kontrolą temperatury, która nie pozwoli na ich utlenianie.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.