EPF
Co z czym i jak mieszać.
By jvzek
#1625428
siemka , paliłem liquina cold berries i po prostu coś cudownego :mrgreen: ale tak 20 zł za 10 ml to trochę lipa przy modzie bo znika on w mgnieniu oka :P i tutaj moje pytanie czy dało by rade zrobić samogon podobny do tego liquidu ? :D
Awatar użytkownika
By Luftmysza
#1625431
Jak że to? Paliłeś? W lufce czy zwijałeś?

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By HaQer
#1625434
Luftmysza pisze:Jak że to? Paliłeś? W lufce czy zwijałeś?

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka


Pewnie z wazonu :lol:
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
#1625450
jvzek pisze:siemka , paliłem liquina cold berries i po prostu coś cudownego :mrgreen: ale tak 20 zł za 10 ml to trochę lipa przy modzie bo znika on w mgnieniu oka :P i tutaj moje pytanie czy dało by rade zrobić samogon podobny do tego liquidu ? :D



Kup aromaty i mieszaj. Może coś Ci wyjdzie..
Awatar użytkownika
By Katia
#1626267
Od dawna kombinuję, jak to odtworzyć, tak samo jak z Mango Smoothie... Niestety, nie jestem nawet blisko :(
Awatar użytkownika
By Czaz
#1626602
Co do Mango Smoothie to tam jest jakiś inny aromat/owoc. Aromaty mango mają inny profil smakowo zapachowy.
Awatar użytkownika
By Pitonsky
#1795071
:D Ja własnie teraz pracuję nad zrobieniem jakiejś podróbki liqueena z HV cold berries, potem właśnie chcę uzyskać to smoothie mango.

Co do cold berries, na razie próbuję mieszając na bazie 50/50 (chociaż wydaje mi się, że lepiej dać więcej gliceryny) TPA berry TPA strawberry, Koolade, słodzik i troszkę mentolu. Wydaje mi się, ze muszę dodać jeszcze jakieś owoce leśne, na razie nie jest bardzo podobne, chociaż smaczne.

Co do mango, to to jest bardziej skomplikowana sprawa. Z tym, że z pewnością aromat mango+Koolada+troszkę mentolu będzie już w miarę podobne. Prawdopodobnie trzeba dodać jeszcze jakiś aromat, tylko trudno powiedzieć co tam może być. Równie dobrze to może być jakiś cytrus jak i jakieś jabłko
By lilosky
#1851223
Nie jestem wytrawnym smakoszem - dopiero 2 tygodnie odkąd nie palę analoga, ale wydaje mi się, że uzyskałam smak bardzo zbliżony do cold berries przez zupełny przypadek. Aromat aloes, tropical i ice candy - każdy zrobiłam osobno na próbę - 20 kropli na 10 ml (nie znam się, ale skoro 20kr to 1ml, więc chyba 10%), a potem wyrób gotowy zaczęłam mieszać - ponad pół szkiełka aloes, troszkę mniej ice candy i najmniej tropical (bo bardzo intensywny).
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.