EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
By lovelas1988
#1850927
Wapowalem kilka z serii vape chef i wg mnie sa calkiem niezle tylko zajezdzaja delikatne kaszka manna. Z vape chef'a sernik kokosowy oraz sernik brzoskwiniowy to moi faworyci. Premixy nie sa przeslodzone, nadaja się do codziennego wapowania.
Seria z mazur.. Hmm, zachwalane ale wg mnie sa zwyczajne poza donutem jagodowym. Chmurzylem Piane (truskawka z bita smietana-piana), nie jest to najlepsza truskawka jaka wapowalem ale przez gardlo przechodzi. Taka truskawka jak piankowe żelki.
Monika (donat jagodowy) - dla mnie smaczniejszy do wapowania niz wyżej wspomniana piana. Cóż, idealne odwzorowanie prawdziwego donuta jagodowego. Moze na początku po zmianie waty jedynie co czulem to samego paczka bez tych jagód ale z czasem jakos wszystko z tego smaku sie wydobylo.



Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By caddy1993
#1850954
Ja miałem okazję próbować krzaki " z serii z mazur. To jest winogrono białe, czerwone i jablko. Na wdechu czerwone, po wypuszczeniu chmurki na ustach zostaje posmak białego winogrona. Dobra owocowka generalnie. Szybko mi zeszla. Jabłka za bardzo nie poczulem. A smak był intensywny. Ale generalnie na "krzaki " można znaleźć przepis i zrobić sobie dużo taniej , nazywa się "grape them apple".
Awatar użytkownika
By bezi2
#1850981
Wapowałem serię z Mazur ze 4 smaki - mistrzostwo świata to nie było ale całkiem dobrze się wapowało, na pewno miałem winogrono i wspomnianą wcześniej piane.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.