EPF
Awatar użytkownika
By E-dym Sosnowiec
#1850589
Chcieliśmy bardzo podziękować społeczności forumowej za wspólne 10 lat :piwo
świętujemy 1 czerwca o 14:00


By tubaakada
#1850788
Proszę wybrać - na telefonie komórkowym - w dziarskim tempie numer 112163-112196-11#9632-969363 !!

:beer: :beer: :beer:
By ewaldus
#1850819
Warsztat 20%
Accumulators 25%
Chargers 20%
Drip Tips 50%
Acme Vape Lab - IVG 30%
Juicy OHMs 30%
Halo 25%
Big Mouth 40%
Sensation Aroma 50%
A gdzie Atmos Lab i inne aromaty? Mam nadzieję, że jakiś sprzęt boxy, atomizery dorzucicie.


Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka
By ewaldus
#1850825
Można tylko jeden kod użyć? Chciałbym kilka różnych rzeczy kupić?

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka
By BarBastek
#1850829
ewaldus pisze:Można tylko jeden kod użyć? Chciałbym kilka różnych rzeczy kupić?

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka
Robiąc oddzielne zamówienia możesz użyć w sumie kilku kodów ;-)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Kanapix
#1850830
Na jedno zamowienie mozna użyć jednego kodu - pytałem bezpośrednio E-Dym i tym razem promocje się nie łączą :)
By ewaldus
#1850831
I zapłacić kilka razy za wysyłkę. Nic narazie nie kupiłem. I pewnie w promocji nie kupię. Gdzie te urodziny sprzed kilku lat. Może jutro coś ciekawszego dodadzą. Pozbył się premixów, teraz czas na aromaty.

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Amfi
#1850832
Obecnie brak kodów chyba ze u mnie cos nie tak...
Awatar użytkownika
By Kanapix
#1850834
Było napisane, że ilość ograniczona - może już się rozeszły...
Awatar użytkownika
By Amfi
#1850835
Pewnie tak. Cóż znów przyjdzie czekac cale 10 lat...
Awatar użytkownika
By e_sat
#1850836
Jak można cokolwiek tam kupić, jakie niedopatrzenie z mojej strony, kupuję w tym sklepie od ładnych kilku lat, wszystko realizowane bez żadnych problemów. Wykonuję zamówienie od trzech dni i stoję w tym samym miejscu, kieruję się do rezerwacji, widzę wszystko w koszyku to co wybrałem, widzę kwoty i kwestia tylko potwierdzenia...i w tym momencie stoję w ciemnej dziurze, gdy potwierdzam pojawia mi się znaczek - znak zatrzymania i na tym to wszystko się kończy. Nawet nie myślę tych szalonych kodach rabatowych...Chcę tylko cokolwiek zakupić...O co tutaj chodzi?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1850837
A RODO wypełnił? :lol:
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1850840
Kanapix pisze:Na jedno zamowienie mozna użyć jednego kodu - pytałem bezpośrednio E-Dym i tym razem promocje się nie łączą :)


Kody można łączyć.
Obrazek
Awatar użytkownika
By marki51
#1850843
e_sat pisze:Jak można cokolwiek tam kupić, jakie niedopatrzenie z mojej strony, kupuję w tym sklepie od ładnych kilku lat, wszystko realizowane bez żadnych problemów. Wykonuję zamówienie od trzech dni i stoję w tym samym miejscu, kieruję się do rezerwacji, widzę wszystko w koszyku to co wybrałem, widzę kwoty i kwestia tylko potwierdzenia...i w tym momencie stoję w ciemnej dziurze, gdy potwierdzam pojawia mi się znaczek - znak zatrzymania i na tym to wszystko się kończy. Nawet nie myślę tych szalonych kodach rabatowych...Chcę tylko cokolwiek zakupić...O co tutaj chodzi?

Nad potwierdzeniem kliknij płatność przelewem :lol:
By ewaldus
#1850845
Jak można łączyć kody rabatowe? Wkleiłem dwa jeden po drugim i nic tego.

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka
By BarBastek
#1850846
e_sat pisze:Jak można cokolwiek tam kupić, jakie niedopatrzenie z mojej strony, kupuję w tym sklepie od ładnych kilku lat, wszystko realizowane bez żadnych problemów. Wykonuję zamówienie od trzech dni i stoję w tym samym miejscu, kieruję się do rezerwacji, widzę wszystko w koszyku to co wybrałem, widzę kwoty i kwestia tylko potwierdzenia...i w tym momencie stoję w ciemnej dziurze, gdy potwierdzam pojawia mi się znaczek - znak zatrzymania i na tym to wszystko się kończy. Nawet nie myślę tych szalonych kodach rabatowych...Chcę tylko cokolwiek zakupić...O co tutaj chodzi?
Może nie "zaklikałeś" zgody na przetwarzanie danych? Inne co mi przychodzi do głowy, to to że trafiłeś na czarną listę :-D

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1850848
ewaldus pisze:Jak można łączyć kody rabatowe? Wkleiłem dwa jeden po drugim i nic tego.

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka


Wybierasz asortyment wbijasz kod, następny asortyment i odpowiedni kod. Naciśnij ...Masz kod promocyjny?....
By ewaldus
#1850850
Wszystkie kody off

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1850856
Wszystkie kody ON
Nie patrz że pisze niedostępne tylko wbij:
Obrazek
By ewaldus
#1850860
Faktycznie działa. Dzięki.

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By e_sat
#1850879
BarBastek pisze:
e_sat pisze:Jak można cokolwiek tam kupić, jakie niedopatrzenie z mojej strony, kupuję w tym sklepie od ładnych kilku lat, wszystko realizowane bez żadnych problemów. Wykonuję zamówienie od trzech dni i stoję w tym samym miejscu, kieruję się do rezerwacji, widzę wszystko w koszyku to co wybrałem, widzę kwoty i kwestia tylko potwierdzenia...i w tym momencie stoję w ciemnej dziurze, gdy potwierdzam pojawia mi się znaczek - znak zatrzymania i na tym to wszystko się kończy. Nawet nie myślę tych szalonych kodach rabatowych...Chcę tylko cokolwiek zakupić...O co tutaj chodzi?
Może nie "zaklikałeś" zgody na przetwarzanie danych? Inne co mi przychodzi do głowy, to to że trafiłeś na czarną listę :-D

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


A jest jakaś czarna lista?? Za co się na nią trafia?? :D
Awatar użytkownika
By skiati
#1850891
E-dym Sosnowiec pisze:Chcieliśmy bardzo podziękować społeczności forumowej za wspólne 10 lat :piwo


Gratuluję wytrwałości i życzę Wam z tej okazji Wszystkiego Najlepszego. :)
Kody działają, dziękuję. :piwo
Awatar użytkownika
By bulit73
#1850892
Co prawda nie jest już to ten stary dobry E-dym :wink: ale życzę Wam kolejnych 10 lat na naszym rynku *winko*
Kody działają, przynajmniej na "Warsztat" :D
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.