EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Amilu
#1850204
Otóż posiadam rx200i dzisaj rano zaktualizowałem oprgramowaie i chwile póżniej podłączyłem go pod ładowarke (zwykłą od telefonu podlączyłem, pod slot usb) i co chwile sprawdzałem stan akmulatorów , jednak po chwili mi całkowocie zgasł nie reagował na przycisi jednak gdy podlączylem pod komputer on ożył, wi3c zgasiłem go i podłaczyłem znós pod ładowarke, jednak e papieros znów umarł , nie reaguje na naciskanie przycisków , komputer widzi że coś podpinam jednak pliki do aktualizacji niewykrywają epapierosa, czy spaliłem elektronike? Co moge zrobić , gdzie go naprawić
By Amilu
#1850214
Przytrzymywałem wszystkie klawisze i pokazywało na wyświetlaczu, chyba elektronike w nim spaliłem bo jakby mi ekran mrygał to pokazało na chwile pół ekranu adrugie pól czarne, to pasek u góry , tak jakby się zawieszał , teraz program aktualizacji nie widzi e papierosa
By tubaakada
#1850274
Sam ekran nie jest istotny, względnie łatwo go naprawić. Nie jest dobrze natomaist, gdy nie możesz porozmawiać z wbudowanych komputerem (tzw. chipem). W zasadzie niemozliwym wydaje mi się poradzić Ci coś na odległość w takiej sytuacji. Spróbuj się z nim połączyć bez ogniw (tylko wyjmij je zanim (i) podłączysz usb), na wciśnietym (przez cały czas) przycisku "up". Jeśli zaskoczy, to wgraj ponownie program sterujący, jeśli nie to rozbierz go i pooglądaj płytkę oraz zrób zdjęcia jak zauważysz coś podejrzanego.

Powodzenia!

:beer:
By Amilu
#1850334
Podłączyłem pod komputer i wszystko próbowałem , trzymałem up potem klikałem, podobnie robiłem powerem i down nic nie dało , próbowałem bez akusów potem je włożyłem a program aktualizacji nic nie znajdywał, ja dopiero jutro będe mógł rozkręcić i zdjęcia zrobić bo dziś nie mam śrubokr3cików takich małych (brat u dziewczyny zostwił ) chyba eletrnika jest spalonab, gdzie będe mógł naprawić? Czy w sklepie e papierosowym zrobią? Jaki koszt tego mnie wniesie? Zdjęcia wyśle jak rozkręce
By tubaakada
#1850392
Technicznie to już jest zepsuty. Ale faktycznie, jak masz problem z rozebraniem go, to dalsze prace z pomiarami i wymianą podzespołów nie mają sensu. Zanieś go do elektronika.

:beer:
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.