EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Niefortunna
#1849591
Witam, niedawno zakupiłam Smok Vape Pen 22 i nie było z nim problemów. Dzisiaj kiedy chciałam podłączyć go do ładowania, dioda przez parę sekund się paliła, ale zgasła. Po kilkunastu próbach z innymi kablami USB i zmianie miejsc w gniazdku nadal problem występuje. Nie wiem czego to może być wina, czy jest jakiś sposób żeby szybko i samodzielnie to naprawić?
Awatar użytkownika
By Timi
#1850138
Chyba trzeba nowy dział założyć. Problemy ze Smokiem Vape Penem 22 i wyznaczyć moderatora profesjonalnie przygotowanego do pracy z niepełnosprawnymi.
:palm2
By VidaDorama98
#1875564
Odkręć grzałkę, na jej dolnej części masz element, który po wkręceniu do baterii styka się z nią, wyjmij go i w środku zobaczysz mały drucik, powinien on dotykac scianki grzalki a nie przechodzic przez jej srodek, wiec popraw to i wloz ten element zamykajacy z powrotem. Powinno dzialac :)
By CosmoX
#1875565
VidaDorama98 pisze:Odkręć grzałkę, na jej dolnej części masz element, który po wkręceniu do baterii styka się z nią, wyjmij go i w środku zobaczysz mały drucik, powinien on dotykac scianki grzalki a nie przechodzic przez jej srodek, wiec popraw to i wloz ten element zamykajacy z powrotem. Powinno dzialac :)
To jest zły pomysł by osoba która nie ma pojęcia co robi bawiła się drutami i rozkładała grzałke. Najlepiej niech podejdzie tam gdzie go kupiła. W "normalnym" shopie ktoś się z tym fachowo upora.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.