EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Roszi
#1850083
Od razu uprzedzam, że będzie to napisane dość chaotycznie, ponieważ nie do końca wiem jak to wytłumaczyć. Jestem szczęśliwym posiadaczem tesli od 2 miesięcy i od tego czasu zawsze ładowałem akumulatory ładowarką zewnętrzną, lecz wczoraj mnie naszło aby podpiąć do USB - no i tu zaczyna się problem. Od razu gdy podpiąłem to mój elektryk zaczął wydawać dźwięki :shock: (był max podpięty 3sekundy). Winne nie są akusy ponieważ zmieniałem na inne, również góra za tym nie stoi. Dźwięk jest słyszalny albo w totalnej ciszy, bądź gdy przyłoży się do ucha :D Słychać go tylko i wyłącznie gdy kliknę w guzik i uruchomi się ekran oraz moc zostaje podawana. Dźwięk jest identyczny jak ten, który wydają "piszczące" adaptery sieciowe. Poszedłem do miejsca gdzie kupiłem danego e papierosa i sprzedawca mi powiedział, że nie ma z tym problemu i mogę spokojnie go używać, a jak oddam na gwarancji to mi od razu zwrócą. Tutaj pytanie do was - jest to normalne? Bezpieczne? Czego to wina? Uprzedzam, że przed podłączeniem nie wydawał takich odgłosów podczas używania :(
By Krasnal45
#1850084
To normalne. Są to odgłosy pracującej przetwornicy. Czasem bardziej, czasem mniej słyszalne. Kwestia jakości wykonania i mocowania cewek. Nie ma powodu do niepokoju.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1850086
Ten typ tak ma. Co do gwarancji to typ nabił cię w butelkę i dźwięki są od niechlujnego montażu cewek, lub odklejenia masy wygłuszającej w trakcie eksploatacji. Jak najbardziej usunięcie wady podchodzi pod reklamacje.

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.