EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By magiczny78
#1849628
Witam, jako, że jestem nowy chciałbym się przywitać.
Do rzeczy: tydzień temu zakupiłem swojego pierwszego e papierosa, przy pierwszym użyciu było wszystko ok, kilka dni leżał nieużywany, po tym czasie chciałem zmienić liquid, zalałem i tu zaczęły się schody: liquid strzelał do ust, a chmura była ciepła, zmieniłem grzałkę na nową (kilka kropel na grzałkę, pociągnięcia na sucho i odstawiony na kilka minut), jednak problem nie ustąpił, strzelanie trochę ustało, ale chmura dalej ciepła. Próbowałem czyścić zbiornik ręcznikiem papierowym oraz przepłukać pod wodą to co się dało przepłukać, ale bez efektu. Co może być nie tak? Albo coś źle zrobiłem, albo nie wiem...
Awatar użytkownika
By jackas50
#1849629
ego-aio-t105841.html Tutaj masz 55 stron o strzelaniu i innych bolączkach EgO AiO.Na początek zmień ustnik na ten ze spiralką z zestawu,chociaż nie będziesz miał liquidu w ustach :mrgreen:.W sumie wszystko zależy od fabrycznych grzałek,możesz spróbować podłubać igłą w celu poluźnienia waty i zalej naprawdę solidnie,nie kilka kropli,niech nasiąknie.
By magiczny78
#1849636
Mam ten ustnik właśnie założony, niestety nie znalazłem nic pomocnego, chociaż proszę jeszcze o jakieś porady, bo może coś przeoczyłem, albo i źle zrobiłem :)
Awatar użytkownika
By tabacznik
#1849637
Zmień liquid na inny, tzn innej firmy.
By Chylski
#1849643
Aio z tym strzelaniem już tak ma po prostu a do chmury po prostu trzeba sie przyzwyczaić, spróbuj kupić grzałke 0,5 ohm z taką siateczką może troche pomoże.
By magiczny78
#1849650
Ale pierwszego dnia było w porządku, więc no chyba nie powinno tak być jednak. Co do grzałek to spróbuję 0.5 rzeczywiście, jeśli ogarnę sytuację na stockowych 0.6
Awatar użytkownika
By naits
#1850430
Zmień Liquid może ma wodę w składzie, aio tak ma strzela i skwierczy - po czasie się uspokaja ale na nowej grzałce on już tak ma
By Peony
#1861547
Wybaczcie, że odświeżam temat ale jestem kilkumiesięczną posiadaczką AIO. Sprawdzałam różne liquidy (od tych "exclusive" po te za 3 zł) i tak czy siak strzela w pewnym momencie. Sprawdzane na nowych grzałkach. Także potwierdzam tego typu wpisy tutaj.
Nie wiem od czego to zależne, tak jak i to "bąbelkowanie" :roll:
Aczkolwiek miałam raz sytuację przypalenia grzałki, przemyłam ją, już potem nie skwierczała.
Awatar użytkownika
By jackas50
#1861555
To niestety wina fabrycznych grzałek "Cubisowych",najczęściej jest w nich zbyt zbita wata.Pomaga podłubanie cienką igłą przez otwory zasysające liquid w celu rozluźnienia nośnika.Na podobne tematy użytkownicy napisali 56 stron postów...czyżby coś nie tak było z AiO? >>> ego-aio-t105841.html <<Poczytaj,pokombinuj.Powodzenia życzę :drinkb
By Adiq87
#1861636
ja u Siebie zawsze zaciągam się wpierw lekko na sucho bez włączania guzika i nic nie strzela. Pomysł wzięty od kogoś z tego forum w innym temacie o Cubusie chyba.
By Adiq87
#1863669
Witam mam pytanie odnośnie strzelania a dokladnie solidnego strzału. Kupiłem bazę RBA do Aio, zrobiłem grzałkę typu VERTICAL z tego co było w zestawie. Wszystko pięknie, chmurka fajna porównywalna z DL 0.5 Ohm, smak dużo lepszy ale za każdym odpaleniem pierwszy raz po odpoczynku boxika nawet minutę jest mocny strzał. Zrobiłem dwa razy grzałkę. Z mniejszą ilością waty( zalewała się) i większą. Niestety cały czas ten mocny jeden strzał, nie pomaga żadne zaciąganie wcześniej, machanie czy inne sztuczki. Czy to może przez skropliny które na VERTICALa mogą kapnąć wprost na drut?
By TZPro1975
#1867935
Ciesz się, że nie masz co chwilę bobra, orginalne grzalki fabryczne często tak mają.
Boje się kupić bazę, bo słyszałem, że i tak nic z tego nie wychodzi.
Ale jak Tobie się udało to może zobaczę, ale pewnie wystrugam grzałkę normalną.
Pozdrowienia
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.