EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By Niewtajemniczony :)
#1849480
Witam, nie wiem czy dobrze wybrałem temat ale mam pytanie. Mianowicie mam grzałkę do Smoka 0.15Ohm 50-110W a BEST 60-80W i moje pytanie brzmi, o co chodzi z tym BEST? I do którego z określenia Watów się odnosić przy ustawianiu tych W. Z góry dzięki za pomoc.
By BezimiennyII
#1849481
Producent stwierdza, że grzałka nadaje się do użytku przedziale od 50 do 110 W, przy czym, również według producenta najlepiej wapować w przedziale od 60 do 80 W.
Sam musisz ustalić jaka moc podawana na grzałkę Ci odpowiada, podejrzewam że będzie działała od mniej niż 50 W. Na pewno nie przekraczaj tych 110 W.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2018, 17:21 przez BezimiennyII, łącznie zmieniany 1 raz.
By Niewtajemniczony :)
#1849486
No po angielsku wiem co to znaczy ale pewien kolega powiedział, że to odnosi się do tanka jakiegoś od Smoka i mu nie ufałem, więc wolę się zapytać niż żyć w nieświadomości :). Dzięki za odpowiedź aktualnie palę na 48W (captain PD270 Polecam) i na 18mg to mało mi mocy mimo że każdego dusi. Teraz nie boję się brać na 60W dzięki wielkie :)

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.