EPF
http://maiart.pl/
By MaiArt
#1845911
Czy aromaty tytoniowe muszą "śmierdzieć"? Czy wapowanie tego typu produktów musi koniecznie odbywać się na dworze, a osoby postronne muszą być posadowione po nawietrznej? Dlaczego podświadomie unikamy tego typu produktów?

A może czas to zmienić? :roll:

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą aromatów tytoniowych firmy MaiArt. A jest w czym wybierać: :cygaro:
Amphore
Angel's touch
Bosman
Cyfry trzy
Devil's breath
Machorka
Tabakiera
Tobacco cherry
Tobacco vanilla
Traveller
Tytoń fajkowy
Tytoń mocny
Złoty liść

Od dnia dzisiejszego rozpoczynamy akcję promocyjną "Odczarujmy aromaty tytoniowe z MaiArt.pl ;)" i do każdego zamówienia złożonego w sklepie internetowym MaiArt.pl dokładamy GRATIS 1,5 ml próbki naszych premiksów beznikotynowych :D Produkt jest gotowy do wapowania :D

Serdecznie zapraszamy do skosztowania naszych wyrobów, a może uda nam się odczarować "tytoniówki" i zagoszczą one w Waszych parownikach na stałe :D

EDIT
Jest nam bardzo miło poinformować, iż do akcji "Odczarujmy aromaty tytoniowe z... MaiArt.pl" przyłączają się nasze stacjonarne autoryzowane sklepy partnerskie ;) W dniu dzisiejszym pierwsze darmowe próbki gotowych premiksów beznikotynowych trafiły do Parabuch Rybnik ;)

Przyjdź do nas po swoją próbkę!!!
By MaiArt
#1846148
Woooooow :shock: Tego się nie spodziewaliśmy :shock: Pierwsze 500 próbek rozeszło się jak ciepłe bułeczki :shock:

To jednak dopiero początek i kolejne próbki są już gotowe do rozdania :cygaro:

Odczarujmy aromaty tytoniowe z MaiArt.pl :D

EDIT
Serdecznie zapraszamy w czwartek na spotkanie w sklepie Local VapeS w Zabrzu (ul. Wolności 256), gdzie będzie można zapoznać się ze smakami naszych najlepszych kompozycji (nie tylko) tytoniowych. Początek spotkania 11.00 :D
By MaiArt
#1848825
A u nas odczarowywanie aromatów tytoniowych trwa w najlepsze i w każdej przesyłce znajdą Państwo aromacik GRATIS :D

Takie coś tylko w MaiArt.pl *SMOKEKING*

EDIT

W przyszłym tygodniu planujemy odczarowywanie aromatów tytoniowych w LUBLINIE ;)

O szczegółach będziemy informować na bieżąco...
By cbn
#1849386
Hmmm... a propos czarowania i tytoniówek. Może spróbowalibyście wyczarować coś na kształt kubańskiego cygara? :) brakuje mi takiej pozycji w waszej ofercie :)

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
By MaiArt
#1849449
diablojjj pisze:Ja z kolei proponuje o wyczarowanie cherry cigar coś na wzór dawniejszego hangsena

A próbował Pan "Tobacco cherry", "Angel's touch" oraz (szczególnie polecam) "Cyfry trzy"? Wszystkie te kompozycje stanowią połączenie nut tytoniowych z aromatem wiśni. "Cyfry trzy" zbudowane są na osnowie aromatu tytoniu papierosowego (porównywalnego w smaku do starych, peweksowskich złotych marlboro 100), a dwa pozostałe na tytoniu fajkowym *SMOKEKING*
Serdecznie polecam te produkty Waszej uwadze :D

cbn pisze:Hmmm... a propos czarowania i tytoniówek. Może spróbowalibyście wyczarować coś na kształt kubańskiego cygara? :) brakuje mi takiej pozycji w waszej ofercie :)

Tutaj możemy natrafić na problemy natury (nazwijmy to) etyczno-moralnej :D Produkty tego typu zbudowane są w oparciu o "czystą, żywą chemię", a podstawowym składnikiem kompozycji jest pirazyna :? Filoziofia działalności naszej firmy zakłada, iż unikamy tego typu komponentów, gdyż nasze aromaty mają pięknie pachnieć i nie nie mogą powodować żółknięcia farby/odpadania tynku ze scian :D

Ale kto wie? Może znajdziemy sposób na obejście tego problemu *SMOKEKING*
By diablojjj
#1849459
Owszem "Tobacco cherry" i średnio mi podeszło ciężki aromat chyba że nie trafiłem z proporcją choć sugerowałem się według zaleceń , natomiast "Angel's touch" oraz "Cyfry trzy" na pewno spróbuje.
By MaiArt
#1849469
Proszę uważać z dozowaniem aromatów tytoniowych, gdyż nawet niewielkie przekroczenie stężenia może skutkować "niewapowalnością" powstałego produktu (np. opisywany w niektórych recenzjach smak "syropu na kaszel") :roll:

EDIT
Jeszcze do końca maja trwa akcja "Odczarujmy aromaty tytoniowe z MaiArt.pl ;)" i w każdym zamówieniu złożonym w sklepie internetowym MaiArt.pl znajdziecie Państwo GRATIS tytoniowy :D
By cbn
#1849491
MaiArt pisze:Ale kto wie? Może znajdziemy sposób na obejście tego problemu *SMOKEKING*

Oczywiście szanuję waszą filozofię. Bo to bardzo dobra filozofia. Niemniej jednak liczę na ten sposób. No bo przecież musi być jakiś sposób :)


Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
By jaro19591
#1849544
Czy może ktoś z własnego doświadczenia powiedzieć, po jakim czasie od rozrobienia, najwcześniej można spróbować Cyfry Trzy? Nie wymagam, aby to był smak ostateczny, ale żeby mieszanka była jako tako wapowalna :D .
By Krasnal45
#1849583
A zakrop sobie do drippera juz na drugi dzień. I tak codziennie po kilka kropel, sam sobie przetestujesz jak się zmienia. Według innej szkoły, na drugi dzień, potem za siedem dni i za czternaście dni.
By MaiArt
#1849608
jaro19591 pisze:Czy może ktoś z własnego doświadczenia powiedzieć, po jakim czasie od rozrobienia, najwcześniej można spróbować Cyfry Trzy? Nie wymagam, aby to był smak ostateczny, ale żeby mieszanka była jako tako wapowalna :D .

Ile osób, tyle opinii :) Bardzo dużo naszych Klientów lubi wapować ten aromat praktycznie zaraz po wymieszaniu i buteleczka znika w ciągu kilku dni. Cały smaczek polega na tym, iż produkt jest prawdziwym kameleonem i przez pierwsze trzy tygodnie codziennie pokazuje "inny profil" :)
By jaro19591
#1849610
Właśnie wapuję po dobie od mieszania, wczoraj włożyłem na moment do mikrofali i na parę minut do czyszczarki ultradźwiękowej. Jak dla mnie, mieszanka zbliżona do Amphory, ale bardziej subtelna. Jeśli tylko smak się nie pogorszy po czasie :D , mogę spokojnie używać.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.