EPF
Nie wiesz gdzie pytać lub szukać? Zapytaj tutaj.
Dział związany tylko i wyłącznie z e-papierosami.
Tematy są automatycznie czyszczone po 7 dniach.
By mario1983
post1849183.html#p1849183
Witam
Chciałem sie dowiedzieć czy ktoś na bazarze miał doczynienia z uzytkownikiem nosferatu997.
ewentualnie zna go osobiście albo wie co się z nim dzieje.
dnia 18 kwietnia zakupiłem od Niego rurkę Pendulum od MiloMods kontakt priv przebiegał poprawnie z wymianą danych. Tego samego dnia przelałem pieniądze na podane konto.
Od tamtej pory cisza sprzętu do dzisiaj nie otrzymałem a Jego ostanie logowanie na forum było następnego dnia t.j.19.04.
Sądząc po jego aktywności i sprzęcie który sprzedawał wygląda na porządnego forumowicza także nie chcę nikogo oczerniać.
Bardzo proszę o pomoc co robić w tej sytuacji, wszelakie info też mile widziane o Nosferatu 997.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 15 maja 2018, 22:56 przez mario1983, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By xD_
Moze jest w szpitalu albo zmarł ?
Awatar użytkownika
By Lutor
Mam identyczną sytuację z tym użytkownikiem.
http://www.e-papierosy-forum.pl/post1847530.html#p1847530
Na znanym społecznościowym portalu prosiłem o interwencję wspólnego znajomego, jednak bez skutku.
Nie odpowiada na wiadomości i nie odwiedza forum.
Awatar użytkownika
By Krasnal45
Zanim zaczniecie latać po policjach, zgłoście sprawę do administracji. Swego czasu to był bardzo aktywny user. Mocno udzielał się również społecznie w tematach e-papierosowych.

P.S. Ktoś go musiał polecać na bazarek, więc są jego dane. To sprawa dla administracji.
By tubaakada
No właśnie, mogło coś się mu stać przecież. Nie każdy jest nieuczciwy z założenia (Edit: to piszę do @mario1983, z uwagi na post na Bazarku). Co niby miałby się wzbogacić o pół stówki? Na Forum mamy odpowiednie mechanizmy, które pozwalają dowiedzieć się co się faktycznie stało. Ktoś, kto go polecał, ma z niezerowym prawdopodbieństwem jego numer telefonu, wystarczy zatelefonować.

:beer:

Edit: skoro nie ma kontaktu z chłopakiem, to raczej nie dopadł go katar. Spróbujcie Panowie przeskanować wyszukiwarką wątek "Sprzedający-kupujący. Opinie o Forumowiczach" i namierzyć ludzi co wykonywali z nim transakcje. Wtedy wysłać uprzejmą prośbę do nich o wykonanie telefonu do niego - musiał gdzieś podać swój numer, np. dla kuriera.
Awatar użytkownika
By matatiti
Ze swojej strony obiecuję, że osoby z którymi Nosferatu dokonywał transakcji, nie pozostaną na lodzie. Dotychczas miałem z nim dobry kontakt, ale od kilku dni niestety się urwał i obawiam się, że coś tam niedobrego się u niego zadziało. Doskonale rozumiem rozgoryczenie osób oczekujących na zakupione przedmioty, ale dajcie mi jeszcze trochę czasu na wyjaśnienie tej sprawy.
By skaecik
Uderz do kolegi @Haze, realizował zakup u niego mniej więcej w tym samym czasie.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By HamsterJack
Wczoraj próbowałem się skontaktować z kol. nosferatu997. Niestety, jego telefon nie odpowiada. Obawiam się, a chciałbym się mylić, że kol. matatiti może mieć rację i coś niedobrego przytrafiło się koledze.
Awatar użytkownika
By Lutor
Również dziękuję.
mój vape pen 22 nie działa :(

otóż tak, kupiłem vape pena 22 2 dni temu od koleg[…]

Witam, niedawno zakupiłam Smok Vape Pen 22 i nie b[…]

Vape pen 22 długo się ładuje

Witam, Mam problem z moim vape penem 22 , otóż dio[…]

Grzalki a box

Witam. Posiadam boxa Smok T-Priv. Ostatnio będąc w[…]