EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By eldresso
Witam, po dosyć długiej przerwie :)
Obecnie używam SMOK R80 i niestety nie wystarcza mi na cały dzień wapowania, więc poszukuje moda na min. 2 baterie (3 lub więcej mile widziane), ew. coś ze stałą baterią o dużej pojemności. Rozmiar jak i inne dodatkowe wodotryski nie ma dla mnie znaczenia. Ważne aby obsługiwał TC i nie popsuł się po miesiącu.
By Mateusz Kozak
Sprawdź:
WISMEC Reuleaux RX300 (posiada 4 baterie)
RX200S(3 baterie)
SMOK GPRIV (2 baterie) - troche szybko baterie schodzą.

RX200S oraz GPRIVA używałem i uważam że to dobry sprzęt.
Co do padania baterii, to zależy ile używasz, jaka moc, pojemność zastosowanych baterii(ja używam zawsze vtc5).
No i najważniejsze jaki masz budżet to będzie można kombinować coś więcej.
Ostatnio zmieniony 12 maja 2018, 20:56 przez Mateusz Kozak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By bulit73
Mateusz Kozak pisze:RX200S oraz GPRIVA posiadam i polecam.

Na przyszłość. Nie polecasz ( ustawa) a wyrażasz swoją opinię :wink:
By eldresso
Mateusz Kozak pisze:Sprawdź:
RX200S(3 baterie)

Co do padania baterii, to zależy ile używasz, jaka moc, pojemność zastosowanych baterii(ja używam zawsze vtc5).

Zrobiłem mały research i m.in. te Wismeci mi wpadły w oko, ale jako, że w temacie e-fajków ostatnio zacofany jestem to wolałem się poradzić.
Moc? Standardowa. Na TC będę palił, więc wydaje mi się, że 150W na luzie starczy. Obecnie mój SMOK mi pokazuje przy grzałce 0.3 SS (0.25 fabrycznie. czas na wymianę chyba) dobija do ok 75W i odcina, bo osiąga 185st. C
Budżet powiedzmy nieograniczony, ale bez szaleństw, bo ma mi to służyć do wapowania więc dotykowy ekran, android czy odtwarzacz mp3 nie jest mi potrzebny.

bulit73 pisze:
Mateusz Kozak pisze:RX200S oraz GPRIVA posiadam i polecam.

Na przyszłość. Nie polecasz ( ustawa) a wyrażasz swoją opinię :wink:

Poważnie teraz takie cyrki przez tą ustawę? :shock:
Awatar użytkownika
By bulit73
eldresso pisze:Poważnie teraz takie cyrki przez tą ustawę? :shock:

Poważnie. Data rejestracji 2011r. Bez komentarza.
By eldresso
bulit73 pisze:
eldresso pisze:Poważnie teraz takie cyrki przez tą ustawę? :shock:

Poważnie. Data rejestracji 2011r. Bez komentarza.

Nie bardzo rozumiem Twoją odpowiedź? Co ma moja data rejestracji do tego? Dawno się tu nie logowałem, ale jaki ma to związek z ustawą? Wiem, że jakaś ustawa była i chyba zakaz reklamy jest? Do tego olejki miały być (lub już są) objęte akcyzą? Pamiętam też, że było coś o rejestracji tego jako leku.
Czy fakt, że od prawie 6 lat nie mieszkam w Polsce ma jakieś znaczenie?
Ogólnie dzięki za pomoc w wyborze.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By bulit73
eldresso pisze:Czy fakt, że od prawie 6 lat nie mieszkam w Polsce ma jakieś znaczenie?

Fakt, nie musisz wiedzieć co się u nas dzieje. Poza tym ustawa weszła , może nie w takiej formie jak w PL, w całej Unii. No chyba, że mieszkasz poza jej granicami :wink:
By tubaakada
Na bazarku jest Therion w dobrej kasie. Program DNA świetnie radzi sobie w TC. Z Wismeca zwróć uwagę na model Ravage. Dwa dni temu Rosjanie wypuścili program (RedPanda) do niego, więc tu też TC będzie przyzwoicie działać.

:beer:

Edit: nie zauwazyłem, że mieszkasz w UK, o bazarku zapomnij.
Ostatnio zmieniony 12 maja 2018, 23:32 przez tubaakada, łącznie zmieniany 1 raz.
By eldresso
@bulit73
UK. Co trzeci sklep to vape shop, bez zakazu wystawiania towaru na wystawie. To akurat z wizyty w PL kojarze jak szukałem sklepu i trzy razy go minąłem, bo zakaz reklamy + towaru w witrynie. Nawet pod przeszkloną ladą pusto miał i spod niej sprzedawca wyciągał, żebym mógł obejrzeć.
Jedyna głupota związana z e-fajkami jaka mnie w UK spotkała to gdy grzałki do TFV4 zamówiłem z amazona i pomimo, ze zaznaczone miałem, żeby zostawić pod drzwiami jeśli nikogo, nie będzie w domu (paczka i tak w dziurę na listy się mieściła) - zastałem awizo, ponieważ jest to towar 18+. Jednak po ponownym wybraniu opcji "zostaw pod drzwiami", następnego dnia wrzucili mi ją przez dziurę w drzwiach.
Wracając do tematu możesz ze swojej strony coś polecić, bo przed zakupem chciałbym jak najwięcej opcji do wyboru mieć.
Awatar użytkownika
By bulit73
eldresso pisze:racając do tematu możesz ze swojej strony coś polecić, bo przed zakupem chciałbym jak najwięcej opcji do wyboru mieć.

Widzisz znowu ustawa, więc polecić nie mogę. Mogę Ci napisać jakiego sprzętu używam i jestem z niego zadowolony.

Pytasz o zasilania na co najmniej 2 aku. Ze starszych IPV400, SX Mini Q Class. Z nowszych IPV Eclipse. Wszystkie na elektronice YiHi.
By eldresso
tubaakada pisze:Na bazarku jest Therion w dobrej kasie. Program DNA świetnie radzi sobie w TC. Z Wismeca zwróć uwagę na model Ravage. Dwa dni temu Rosjanie wypuścili program (RedPanda) do niego, więc tu też TC będzie przyzwoicie działać.

:beer:

Edit: nie zauwazyłem, że mieszkasz w UK, o bazarku zapomnij.

Obejrzałem tego Theriona. Dwie baterie, nawet równlegle połączone (6000mah) wydaje mi się trochę małą wartoscią, bo obecnie używany przeze mnie smok r80 (4400mah) trochę dłużej niż pół dnia mi wytrzymuje. W sumie to kopce jak lokomotywa :)
No i jednak wolałbym nówkę

@bulit73 a jak z żywotnością tych dwóch baterii? Bo dla mnie 2 batki to absolutne minimum, ale 3 lub wręcz cztery to chyba to co by mi pełnię szczęścia dało :)
Awatar użytkownika
By bulit73
eldresso pisze:@bulit73 a jak z żywotnością tych dwóch baterii? Bo dla mnie 2 batki to absolutne minimum, ale 3 lub wręcz cztery to chyba to co by mi pełnię szczęścia dało :)

Wpływ na to ma moc na jakiej wapujesz i częstotliwość. Ja nie przekraczam 15W, więc z żywotnością nie mam problemu. Starcza mi na długo *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By cimon
Moim zdaniem wszystkie RXy od Wismec’a odpadają z prostej przyczyny: mając wbudowane teraz ogniwo, domyślam sie, że przyzwyczaiłeś sie do ładowania „po kablu”. Elektronika w Wismec ma lipny balancer, wiec nie ominie cię (min. raz na dwa tygodnie) ładowanie na zewnątrz. Jeśli masz kasę (bardzo dobrze chłopacy podpowiadają) uderzaj w Therion’a lub cokolwiek na DNA75, 75C lub większe. Jeśli liczysz kasę, lecz spodziewasz sie czegoś dobrego/orginalnego to sprawdź:

- Tesla Wye 200W (mega box choć słabo z TC)
- GTRS Vboy na Yihi500
Awatar użytkownika
By Vause
Mateusz Kozak pisze:Sprawdź:
RX200S(3 baterie)

Zakładając, że wyciągam akusy z ładowarki o 6 rano, tak do 21 spokojnie na G-Privie trzymają - 55W
Co prawda wiele osób odstrasza 2.4 calowy ekran dotykowy, porównując go do smartfona, ale wystarczy ustawić interesującą nas moc i wygasić ekran - na baterii wtedy tego nie odczuwam.
Oczywiście go nie polecam :), ale na razie problemów nie sprawia. Tyle, że jeśli dotyk czy szkło spotka się z betonem, to raczej można się od razu rozglądać za nowym sprzętem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By lukiboss2
cimon pisze:Moim zdaniem wszystkie RXy od Wismec’a odpadają z prostej przyczyny: mając wbudowane teraz ogniwo, domyślam sie, że przyzwyczaiłeś sie do ładowania „po kablu”. Elektronika w Wismec ma lipny balancer, wiec nie ominie cię (min. raz na dwa tygodnie) ładowanie na zewnątrz. Jeśli masz kasę (bardzo dobrze chłopacy podpowiadają) uderzaj w Therion’a lub cokolwiek na DNA75, 75C lub większe. Jeśli liczysz kasę, lecz spodziewasz sie czegoś dobrego/orginalnego to sprawdź:

- GTRS Vboy na Yihi500

Rxy maja wbudowane aku? Chyba tylko mini ma wbudowany, tak to jest rx200, 200s, 2/3, gen3, rx2 i wszystkie maja wymienne akumulatory. W dodatki taki gen3 balancer ma spoko, ale nie bede proponowal ladowania przez wbudowany port.
Awatar użytkownika
By cimon
lukiboss2 pisze:
cimon pisze:Moim zdaniem wszystkie RXy od Wismec’a odpadają z prostej przyczyny: mając wbudowane teraz ogniwo, domyślam sie, że przyzwyczaiłeś sie do ładowania „po kablu”. Elektronika w Wismec ma lipny balancer, wiec nie ominie cię (min. raz na dwa tygodnie) ładowanie na zewnątrz. Jeśli masz kasę (bardzo dobrze chłopacy podpowiadają) uderzaj w Therion’a lub cokolwiek na DNA75, 75C lub większe. Jeśli liczysz kasę, lecz spodziewasz sie czegoś dobrego/orginalnego to sprawdź:

- GTRS Vboy na Yihi500

Rxy maja wbudowane aku? Chyba tylko mini ma wbudowany, tak to jest rx200, 200s, 2/3, gen3, rx2 i wszystkie maja wymienne akumulatory. W dodatki taki gen3 balancer ma spoko, ale nie bede proponowal ladowania przez wbudowany port.

Kolega aktualnie posiada Smok R80 który ma wbudowane aku. Zwracam mu uwagę na fakt, że wraz z proponowanymi box’ami musi liczyć sie z zakupem ogniw (które bądź co bądź są lipnie ładowane w RX’ach „po kablu”).

Gen3 taki kozak? Po przejściach z elektroniką od Wismec’a szczerze w to wątpię.

Jedyne co im sie udało to Reuleaux na DNA200 i Noisy Cricket.
By tubaakada
@cimon, trochę mnie zmartwiłeś. Zamówiłem sobie Wismeca Ravage, z uwagi na ruską Pandę Czerwoną, która niedawno wyszła. Co jest nie tak w Wismecach?

@lukiboss2, czy wiesz może dlaczego nie powinno się ładować boxa poprzez port usb? Czesto spotykam się z takim stwierdzeniem, jednak nie widzę szczególnych merytorycznych przesłanek ku niemu, no może poza możliwością upalenia regulatora 12V, jeśli się otworzy wtedy klapkę... Oprogramowanie "ładowarki" Li-Ion to nie jest jakiś wyczyn przecież..

Obrazek
Awatar użytkownika
By lukiboss2
tubaakada pisze:@cimon, trochę mnie zmartwiłeś. Zamówiłem sobie Wismeca Ravage, z uwagi na ruską Pandę Czerwoną, która niedawno wyszła. Co jest nie tak w Wismecach?

@lukiboss2, czy wiesz może dlaczego nie powinno się ładować boxa poprzez port usb? Czesto spotykam się z takim stwierdzeniem, jednak nie widzę szczególnych merytorycznych przesłanek ku niemu, no może poza możliwością upalenia regulatora 12V, jeśli się otworzy wtedy klapkę... Oprogramowanie "ładowarki" Li-Ion to nie jest jakiś wyczyn przecież..

Obrazek

Wismec'i sie poprawily, gwinty w koncu sa normalne (nie wypadaja), dolozyli balancer itp. Nie zaleca sie takiego ladowania, bo wiekszosc boxow tego balancera nie ma, wsadzisz jednego akusa 4.0V drugiego 3.5V i choc ten pierwszy bedzie juz w pelni naladowany to box bedzie dalej go (prze)ladowal. Inna sprawa ze niektore boxy sie grzeja przy takim ladowaniu, a jeszcze inna ze duzo jest gimbusow co wsadzaja wlasnie 2 rozne akumulatory i sie dziwia ze cos jest nie tak.
Jaka góra do smok veneno

Mam problem poniewaz nie wiem jaka góra do smok v[…]

1700 dni bez analoga

Dziś stuknęło 1700 dni koledze matatiti Gratuluj[…]

Ponowny problem

Smok osub 80w Kupiłem dwie nowe grzałki 0.4 Zalałe[…]

Pieczenie w ustach po e-p

Czy zdarzyło wam sie szczypanie/pieczenie w ustach[…]