EPF
Awatar użytkownika
By naits
Kolejny jaki sprawdziłem to Juice of Legend, dawkowanie 15 % (50PG/50VG). Odstało 10 dni. W smaku wyraźny Krem waniliowy z bananem, masła orzechowego brak. Przyjemny jako słodki przerywnik ale dalej szukam swojego smaku.
Awatar użytkownika
By admiral271
Witam. Na wstępie chciałbym podziękować Piotrowi za wspaniałe podejście do klienta. Byłem w szoku gdy dostałem sms po pierwszym zamówieniu :-) Konkurencja powinna wziąć przykład z Piotra ;-)
To teraz opis kilku aromatów.
Stężenie zgodnie z zaleceniami producenta, użyta baza VPG 50/50
Testowane po 24h, 5 i 14 dniach

Solub Arome - Cookies
Smak dość fajny, ciasteczkowy, nie za słodki.
Ciastko jest z dodatkiem czegoś, ale ciężko określić co się tam kryje :-D Zapach aromatu jak i gotowego liquidu super. Ale zapach chmurki jest okropny :-( domownicy nie pozwalają mi wapować w mieszkaniu. Moja żona mówi że nawet skarpety po całym dniu maja przyjemniejszy zapach ;-)
Moja ocena 6/10

Eliquid France - Cookie
Kolejne ciasteczko, słodkie ale nie męczące, czasami nie można się oderwać od parownika :-) Zapach dla otoczenia przyjemny
Moja ocena 9/10
Awatar użytkownika
By naits
Big Mouth - Angel Cake, nowa grzałka. Dawkowanie zgodnie z zalecanymi a przegryzał się 13 dni. Odparowane 2 zbiorniki i co można powiedzieć wanilia i jakiś dziwny posmak może to to ciasto które tu miało być. Dość podobny jest do Juice of Legend, ale to jego znacznie gorszy odpowiednik. Nie polecam.
Awatar użytkownika
By naits
Vampire Vape - Heisenberg, podobny jest do Attraction też od vampirów ale nie tak ostry jeśli chodzi o chłodzik. Fajnie czuć w nim te owoce (leśne?) , eukaliptusa i jest lekko słodki. Dawkowanie 8% baza 50/50. Leżakowanie 12 dni.

Big Mouth - American Pancake, mieszany zgodnie z zaleceniami leżakowanie ponad 10 dni. Wiele o nim nie napisze, ciężka wanilia i syrop truskawkowy bliżej nie zidentyfikowany bo go nie poczułem.
Awatar użytkownika
By lukiboss2
Koledzy, prośbę mam. Chciałbym zamówić jakieś kozackie aromaty takie the best of the best, które (prawie) każdemu pasują. Gustuje w owocowych mixach. Wiele słyszałem np o Heisenbergu i pinkmanie (tego drugiego próbowałem, jest dobry więc na pewno go zamówię, ale reszty nie znam). Jakie pewniaki mi polecicie?
By tubaakada
lukiboss2 pisze:[...] Jakie pewniaki mi polecicie?

814 Brunhilda: vive la France (!), (ananas (świeży) + kiwi) + delikatny absynt + mikrochłodzik. Niezwykle smaczny i mistrzowsko zmieszany. Na uwagę zasługuje świeży ananas, jego balans z kiwi oraz anyż typu zielonego. Sugerowane stężenie - dla mnie - przez pół.

:beer:
Awatar użytkownika
By naits
Dziś przyszedł czas na fruit Blast od Nauges, wymieszane prawidłowo i odstało też swoje 2 tygodnie a smak zupełnie do... Zapach przyjemny owocowy ale smak już nie wiadomo co, mix nie określony i zero słodyczy której można się spodziewać jeśli to są owoce.
By wertjacek
naits pisze:Dziś przyszedł czas na fruit Blast od Nauges, wymieszane prawidłowo i odstało też swoje 2 tygodnie a smak zupełnie do... Zapach przyjemny owocowy ale smak już nie wiadomo co, mix nie określony i zero słodyczy której można się spodziewać jeśli to są owoce.

w nim jest guawa,ma specyficzny smak i zapach,ludzie poznawszy ten smak albo pokochają go albo znienawidzą .Widocznie należysz do tych drugich.
Awatar użytkownika
By berto
A ja mogę szczerze polecić następujące tytki. Wszystkie lekko słodkie, świetne smaki do całodziennego chmurzenia. Tylko trzeba im dać minimum tydzień na przegryzienie, niektórym więcej.

- Revolute - 4X (10% / 14 dni)
- Eliquid France - Classic KML (5% / 7 dni)
- Eliquid France - RY4 (5% / 10 dni)
- Aroma Sense - King Tobacco (10% / 7 dni) - mój faworyt, genialny smaczek!!
- Nova Liquides - Virginie (10% / 7 dni)
By kellas
Witam ponowie, trochę późno ale w końcu opisze resztę aromatów plus parę nowych, do rzeczy:
--------Mix Tape - Supreme Cream------- leżakował około 25 dni, na początku mi nie podszedł taki dziwny karmel, jarałem dalej ogólnie potem mi posmakował skopciłem 10ml całkiem dobry jest czuć było z czasem takimi lodami waniliowymi, karmel z czasem przestał dominować a czuć było lekką śmietankę z taką wanilią, dawkowanie ~10-12%. 8/10
--------Big Mouth - American Pancake------- no tu się trochę zawiodłem, leżakował niecały miesiąc dawkowanie ~10-15%, czuć takie ciasto nie takie jak mama piecze ale takie surowe wyrobione ciasto i coś słodkiego, lekko drapiący smak, syropu truskawkowego nie czułem. 6/10
-------Big Mouth - Bubble Waffle------ leżakował nie cały miesiąc, dawkowanie ~10-15% , miłe zaskoczenie naprawdę mi posmakował delikatny wafelek z czymś słodkim zjarałem od razu cały jaki miałem, 9/10

dodatkowo w między czasie zaopatrzyłem się w:

--------Big Mouth - SAPBG---- leżakowanie około 6 dni, dawkowanie 10%, fajna mieszanka owocowa czuć coś w stylu aloesu który dominuje w tej mieszance posmakował mi, 9/10
--------Big Mouth - JGBIC----- leżakował około 12dni, 10%, co tu dużo pisać jedna z najlepszych mieszanek jakie paliłem , bardzo orzeźwiająca 10/10
---------Big Mouth - Sweet Watermelon------ leżakował tydzień, 10%, no tu także zaskoczenie bo z arbuza wcześniej miałem do czynienia tylko z aromatem arbuz-inawera i nie był jakiś powalający wręcz odpychający , zniesmaczony tym nie zamawiałem więcej arbuza i nie paliłem go jednak skusiłem się na ten aromat i się nie zawiodłem ani trochę, mega aromat czuć słodkiego arbuza dosłownie im więcej da się aromatu tym mniej orzeźwiający bedzie lq ale za to bardziej słodszy, ponownie jeden z najlepszych aromatów z jakimi miałem ostatnio do czynienia, spaliłem już około 100ml tego lq, i nadal mi się nie znudził, polecam 10/10.

baza 70PG/30VG
By kellas
Witam
Dzisiaj poszło kolejne zamówienie tym razem 15 aromatów:
-814 - Mérovée
-Vampire Vape - Strawberry Milkshake
-Vape Institut - Venum Red Mix
-Vampire Vape - Strawberry & Kiwi
-Mix Tape - 2 Scoops
-Vape Institut - Pink Cide
-Nuages des Iles - Le Yéti
-Nova Liquides - Artic Red
-814 - Clodomir
-Solana - Mix Japonais
-Bubble Island - Mango Lime
-814 - Sichilde
-Big Mouth - Peach Lemon Tea
-Detonation Drip - Green Tea
-Big Mouth - Cookie Shot
Recenzję wstawię w przeciągu 2-3 tygodni :)
By arucard18
kellas pisze:--------Big Mouth - JGBIC----- leżakował około 12dni, 10%, co tu dużo pisać jedna z najlepszych mieszanek jakie paliłem , bardzo orzeźwiająca 10/10

Dużo jest w tym chłodzika? Pomyślałbym, że będzie słodko, bo jest wata cukrowa, ale w składzie faktycznie mrożona gruszka.
Awatar użytkownika
By sipak00
Detonation Drip - Pinocchio - dawkowanie 10%, leżakowało 5 dni. Pyszne jagody z toffi. Brak chemii. Od momentu zalania nie mogę się oderwać :) Polecam.
By kellas
arucard18 pisze:
kellas pisze:--------Big Mouth - JGBIC----- leżakował około 12dni, 10%, co tu dużo pisać jedna z najlepszych mieszanek jakie paliłem , bardzo orzeźwiająca 10/10

Dużo jest w tym chłodzika? Pomyślałbym, że będzie słodko, bo jest wata cukrowa, ale w składzie faktycznie mrożona gruszka.

Według mnie nie dużo, paliłem sporo aromatów z tym 'chłodzikiem' i tu w porównaniu do reszty jest go stosunkowo nie wiele, JGBC jest naprawdę dobrym aromatem obecnie próbowałem około kilkanaście aromatów z Big Mouth'a i ten uważam za najlepszy, czuć w nim takie coś słodkiego co dominuje najbardziej ale też owocowego na drugim planie coś cukierkowego razem z tym chłodzikiem, naprawdę go polecam :D
By Crulex
Czesc,

przymierzam się do zakupu sporej ilości sampli z vapelabu, pytanko mam czy te sample są w buteleczkach 10ml o pojemności aromatu 1ml? *CZAJNICZEK*
Bo nie wiem czy jest potrzeba w zaopatrzenia się w dodatkowe puste buteleczki 10ml do tych sampli :)
By wertjacek
Pack à l'Ô - Watermelon Rockmelon
Baza 65vg/35pg
dawkowanie-sample aromatu na 10ml
moźna go wapować po 2-3 godzinach

Pierwszy buch i lekkie rozczarowanie,bardzo lubię arbuza i tego sie spodziewałem, to nie arbuz z melonem a odwrotnie.Po kilku kolejnych jednak coraz lepiej/ciekawiej,czuć mdławo-slodkiego melona i na koniec ożywczy arbuz daje chłód.Przy jednym posiedzeniu wywapowałem całe 10ml,nie potrafiłem sie oderwać.Na gorące klimaty super.Kolejne zamówienie poszło natychmiast,ale tym razem do aromatu zamówiłem 2 sample samego arbuza z tej samej firmy.Doleję do bazy 100ml i obczaję czy to wystarczy odwrócić proporcje smaków.Nie zmienia to faktu że aromat jest kosmicznie smaczny,zostaje na stałe u mnie.

Ocena 9/10
Awatar użytkownika
By bulit73
Do stworzenie niektórych mieszanek musiałem zakupć nawet kilka aromatów, co wiązalło się z kosztami. Próbowałem premixów ale to jednak nie to. No i pjawił się Pan Piotr ze swoją ofertą. Znalazło się w niej wiele ciekawych kompozycji, więc nie omieszkałem dokonać zakupu.
Jako, że to był pierwszy zakup, pełen szacunek dla Pana Piotra za w pełni profesjonalne podejście do klienta.

Nuages des Iles - Kohi
8,5/10

50/50 PG/VG, dawkowanie - 15%, leżakowanie - 14dni
Smak kawy, orzechów laskowych, wanilii, karmelu oraz pop cornu. Osobiście nie wyczuwam poszczególnych smaków (nigdy nie byłem w tym dobry :mrgreen: ). Cała kompozycja jest bardzo subtelnie połączona w jedną całość. Liqiud nie jest męczący, nadaje się do codziennego wapowania. Zapach bardzo przyjemny dla otoczenia.

Fruit Punch - Apricot / Peach / Cherry

8,5/10

50/50 PG/VG, dawkowanie - 13%, leżakowanie - 14dni
Smak moreli, brzoskwini oraz wiśni. Czuję morelę z brzoskwinią a w tle wiśnię. Według mnie dodany jest jeszcze chłodzik (nie ma w opisie), który bardzo fajnie domyka całą kompozycję. Liqiud nie jest męczący, nadaje się do codziennego wapowania. Zapach bardzo przyjemny dla otoczenia.

Twisted Vaping - Sub Zero
6/10

50/50 PG/VG, dawkowanie - 12% (myslę, że 10%wystarczy), leżakowanie - 14dni
Smak menthola i mięty. Jestem fanem wszelakiej maści liquidów miętowych, mentolowych, więc jak mogłem nie spróbować. Smak jest naprawdę orzeźwiający, nawet aż za mocno. W opisie nie ma ale dominuje tu eukaliptus i według mnie jest go za dużo :( Stosuje go jako przerywnik, bo do codziennego wapowania raczej się nie nadaje.

W spiżarence coś jeszcze mam, więc niedługo podzielę się opinią *CZAJNICZEK*
By wertjacek
Revolute - Absolum
test po kilku dniach,potem 15 dni leżakowania
baza 65vg/35pg
10ml aro na 100ml

Smaku jabłka i cytryny raczej nie ma,2 dni leżakowania jak w opisie na stronie to stanowczo za mało.Jest dobry ale nijaki.Po dwóch tygodniach piołun daje "niesamowitego kopa".Pali w gardziołko aż miło.Super alternatywa dla mięt,wyjątkowo się sprawdza w ciepłe dni.Posmak na długo utrzymuje się w ustach dając kojący mroźny efekt.Co prawda jakis smak oprócz piołunu mógłby byc wyraźniejszy,ale tak myślę że chyba z racji piołunu i chłodzika inne smaki po prostu nie mają szans na zaistnienie.Nie zmienia to faktu że aromat spelnia swoje zadanie i jest super.

Ocena 8/10
Awatar użytkownika
By pat0ll
Dziś doszły kolejne aromaty. Wszystko już zmieszane, za tydzień pierwsza próbka smaku, więc opiszę trochę każdy z nich. Oczywiście obsługa jak zwykle na wielki plus. Kontaktu z klientem wiele osób mogłoby się uczyć od Pana Piotra, prywatny sms o potwierdzeniu zamówienia prawie o północy jest bardzo miłym gestem.

Poniżej lista aromatów które już leżakują w oczekiwaniu na testy:

Full Moon - Purple
Full Moon - Blue
Full Moon - Yellow
Full Moon - Silver
Full Moon - Green
Full Moon - Red
Vampire Vape - Pinkman
Vampire Vape - Strawberry & Kiwi
Vampire Vape - Attraction
Vampire Vape - Blood Sukka
814 - Sichilde