EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By marcin18dm
#1848069
Witam serdecznie
Jestem nowym forumowiczem
W srode kupiłem pico 75w,powód rzucanie normalnych papierosoów
Nie zapaliłem ani jednego papierosa od tamtej pory ale caly czas ciągne moda z 8 mg nikotyny.Mialem 18mg liquidu ale bylo za mocne i niedobre.
Czy przy poczatkowej fazie to normalne?
Bateria trzyma 1.5 dnia,moc srednia ustawiona 30W,liquida musze tak do dwoch razy uzupelniac w smoku
Awatar użytkownika
By bulit73
#1848083
Palenie analogów a wapowanie to dwie różne rzeczy. Organizm potrzebuje trochę czasu, żeby się przestawić.
Ważne jest by w głowie wymazać śmierdziuchy i o nich nie myśleć.

marcin18dm pisze:Nie zapaliłem ani jednego papierosa od tamtej pory ale caly czas ciągne moda z 8 mg nikotyny.Mialem 18mg liquidu ale bylo za mocne i niedobre.

Widocznie ta moc jest dla Ciebie odpowiednia.
Awatar użytkownika
By dexx33
#1848088
Zawartość nikotyny musisz dobrać sam, metodą prób i błędów.
Ja np.rozpocząłem od 12mg, po 20 miesiącach zszedłem do 1mg.
By marcin18dm
#1848285
Dzięki za odp
Podejrzewam,że mogłem zacząć od 12 mg ale już 3 dzień bez fajek i jakoś mi lżej idzie do tego stopnia aby niezwiększac zawartosci nikotyny.
Swoją drogą panowie:PLAN NA USUNIECIE SMIEDZIUCHÓW IDZIE DO PRZODU,z czego jestem baardzoo zadowolony.
Awatar użytkownika
By roll_nick
#1848619
Ja z kolei spotkałem się kilka razy z sytuacją tzw. "okresu przejściowego", kilku tygodni jednoczesnego wapowania i popalania analogów, sukcesywnie zmieniając proporcje.
Cóż, każda metoda - o ile skuteczna ;) - jest dobra. Trzymaj się mocno, pierwszy, najważniejszy krok zrobiony.
By marcin18dm
#1848844
Dziękuje.
1.5 tyg jestem na samym modzie z 8 mg nikotyny i juz chyba za mocny co niewiem czy za szybko to nie jest.Popale jeszcze i sam stwierdze bo uzywam modzika 3.4 razy dziennie po 4,5 buchów.
Motywacja jest duża ( podniesienie cen fajek)
By Mateusz Kozak
#1848846
Życzę powodzenia i wytrwałości. Co do nikotyny to kup sobie baze porób kilka buteleczek z róznymi mocami i po prostu oceń sam co będzie dla ciebie najlepsze.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.