EPF
By tubaakada
#1848466
Szanowni Państwo,

czy jest możliwe rozszerzenie oferty aromatów FlavourArt do pełnej oferty?


Z pozdrowieniami
tubaakada

:beer:
By tubaakada
#1848497
Być może lepiej, ale zapytałem tutaj.

Wydaje mi się, że wprowadzając pełną ofertę firma powinna mierzalnie zwiększyć sprzedaż aromatów z oferty istniejącej. Z uwagi na specyfikę aromatów FA. Mianowicie większość smaków jest rozdzielona na smaki komplementarne.

Weźmy na przykład pomarańcz. W ofercie jest pomarańcz oraz mandarynka, które umożliwiają budowę "pomarańczy" na 3 sposoby. Jednak w pełnej ofercie FA są dodatkowe dwa składniki krwista oraz królewska pomarańcz, które zwiększają liczbę kombinacji z 3 do 15, przy czym z 12 nowych kombinacji aż 9 wykorzystuje aromaty z oferty istniejącej. Innymi słowy, po wprowadzeniu dodatkowych dwóch aromatów, realna oferta zwiększa się pięciokrotnie oraz czterokrotnie może zwiększyć się popyt na te dwa aromaty, które są w ofercie teraz.

@erbis, skoro rozpocząłeś dyskusję w temacie ;) , to czy zgodzisz się z powyższym rozumowaniem?

:beer:
Awatar użytkownika
By Pesio
#1848531
Jak dla mnie kładą nacisk na TPA, pewnie mają lepsze warunki, a są dedykowani na Polskę. Pytałem swego czasu w Sosnowcu, nie ma opcji.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1848633
Nie ma co za bardzo się rozpisywać, bo IMHO sytuacja wydaje się dość prosta. FA nigdy nie należał do najlepiej sprzedających się aromatów ze względu na cenę. To po pierwsze. Po drugie trendy się zmieniły wraz z pojawieniem się na rynku tanich premixów Virtus i Hipzz. Mało komu się chce i opłaca kombinować z tworzeniem własnych mieszanek, które nawiasem mówiąc nie zawsze wychodzą zgodnie z oczekiwaniami. Wystarczy stanąć z godzinkę w dowolnym salonie E-DYM i spojrzeć co ludzie biorą. Myślę, że z prawdopodobieństwem rzędu 100% nikt nie zapyta o FA, a o jakikolwiek aromat jakieś 10%, cała reszta bierze premixy. W tej sytuacji nie dziwiłbym się gdyby E-Dymowi kompletnie nie zależało na wprowadzeniu jakiegoś tam aromatu, który miałby rozszerzać jakieś tam możliwości. Bo niby po co? Dla kilku klientów, a resztę sprzedać po 3 zł, bo "krótki termin" ? Bez sensu.
By tubaakada
#1848664
Brzmi to sensownie. Pozostaje zamawiać bezpośrednio u producenta. Chętnie sam zrezygnowałbym z mieszania, ale premixy i koncentraty - poza nielicznymi wyjątkami - do bimbru nie mają startu.

:beer:
JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

Hej. Potrzebuje pomocy. Byłem użytkownikiem Draga […]

Baza, aromat i NIKOTYNA!!

Witam, mam pytanie, po pierwsze jestem w tym nowy […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.