EPF
Awatar użytkownika
By Jamszoł
Czyli jest jeszcze ktoś , kto podziela moje zdanie
Oczywiście podtrzymuję to co napisałem w pierwszym poscie - oprócz wysyłki oczywiście
Powtórzę
Kiedyś jak się o cos zapytało mailowo - odpowiedź najczęściej padała jeszcze tego samego dnia
W tej chwili nie ma odpowiedzi wcale
Pytania sa zlewane komisyjnie - zero reakcji z ich strony
Nawet tu na zadane pytanie poprzez PW nie raczyli odpowiedzieć
Awatar użytkownika
By Jamszoł
Już nie aktualne
Pytałem się tu na forum na PW o termin otwarcia sklepu w Kaliszu
Sklep otworzyli - wiec odpowiedź jest już niepotrzebna :D
Dzięki za szczere chęci
By Lea
Achim pisze:Kto rezerwował ostatnio ? Od 1 maja do dzisiaj status - oczekiwanie na płatność. Hmm

Ja rezerwowałam wczoraj przed południem. Dziś rano potwierdzenie płatności, ale jeszcze nie wysłali. Natomiast nie dostałam żadnego maila z informacjami a zawsze po rezerwacji wysyłali potwierdzenie zamówienia...
Awatar użytkownika
By Achim
Nie pamiętam czy wysyłali potwierdzenie. Numer konta chyba nie zmienił się od marca ? Mam jakiegoś pecha do nich...
By Lea
Achim pisze:Nie pamiętam czy wysyłali potwierdzenie. Numer konta chyba nie zmienił się od marca ? Mam jakiegoś pecha do nich...

Numer konta ten sam, bo specjalnie sprawdzałam.
Napisz do nich maila z pytaniem czy wpłata dotarła, ja tak zrobiłam przy poprzednim zamówieniu, bo też zwlekali z akceptacją płatności.
By cbn
Ja rezerwowalem w niedziele wieczorkiem. Dzis rano potwierdzenie płatności, mail z potwierdzeniem, mail że wysłali i sms z poczty, że nadano. Także raczej przestoju nie mają, dzwoń/pisz i walcz o swoje :)

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Jeżeli macie problemy z mieszaniem, nie macie duż[…]

Od Administracji: Tu się witam i tylko tu :) […]

Coppervape Skyline RTA

Niedawno pojawił się klon ciekawego parownika Skyl[…]

wyciekanie liquidu z Ijust S

Cześć jakiś czas temu kupiłem uzywanego iJusta s t[…]