EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By relanium
#1168922
Witam Was wszystkich serdecznie, a jest i powód mojego dobrego humoru.

Kiedy zajrzałem na to forum po raz pierwszy, byłem zachwycony i wdzięczny twórcom. Za "mądre" rady dostałem trochę minusów i się zniechęciłem, teraz wracam by sprzedać część tego ci mi zostało, bowiem nie palę i nie wapuję od 8 miesięcy. Uważam to za sukces którym chciałem się pochwalić, szczególnie, źe paliłem jakoś 15 lat i po tym wapowałem około 3 miesiące.

Najważniejsze co chciałem powiedzieć, to to że uzależnienie od nikotyny trwa 3 dni, po tym czasie organizm nie domaga się już tej substancji. Są nawroty ale to już sprawa na osobny temat. W każdym razie nigdzie się o tym nie mówi, a wciska jakieś śmieszne preparaty. W tym czasie chodzi się trochę po ścianach ale to pryszcz.

Niestety teraz mnie korci żeby powapować zerówkę, bo do nikotyny na pewno nie wrócę, życie bez tego nałogu jest cudowne ;), szczególnie kiedy nie ma przymusu wyjść na dymka.


Pozdrawiam i życzę uporania się z nałogiem
By relanium
#1168933
lukiboss2 pisze:Gratulacje, ale pamiętaj nigdy więcej ani bucha, nawet 0mg, tak to się zaczyna, a kończy się z powrotem w nałogu.


Wiesz tego się boję, to jest trochę tak, że oglądam jednym okiem nowinki z e-p, potem już się wkręcam na dobre a tu nic nie mogę zapalić, w domu nie mam zerówki sprzęt się zestarzał a puszczać chmury się chce. W sumie wiem że masz rację.
Awatar użytkownika
By Skinner
#1174169
Gratuluję. Z tym uniezależnieniem się od nikotyny po 3 dniach to bym się jednak nie zgodził. Bo zostają jeszcze nawyki które palacz sobie utrwala przez lata jak np. palenie w stresującej sytuacji, do piwka/kawy itp. I to z nimi jest zerwać najtrudniej (przynajmniej mi). Jeśli już nie masz potrzeby wapować to się ponownie nie wciągaj nawet na 0mg/ml bo po co ?
Awatar użytkownika
By kurok
#1174182
relanium
Gratuluję tzw. "poukładania sobie w głowie", bo to droga do zerwania z nałogiem.
Samo odstawienie e-p nie wydaje mi się jakieś szczególnie trudne. Ostatnio nie wapowałem ok. miesiąc - bo zabolało gardło, wakacje, praca, brak ochoty itp.,
ale aby wytrwać to trzeba chcieć i być konsekwentnym.
Myślę, że tak jak cieszyło Cię odstawienie analogów, tak teraz jeszcze bardziej cieszy Cię rzucenie e-p. Nie marnuj tego, ciesz się kolejne dni z sukcesu i życzę powodzenia ;)
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.