EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
By Serectiv
#1847341
Dziwne że nie ma jeszcze tematu o bardzo dobrych Premixach Dinner Lady. Piszcie swoje opinie co do smaku, bo nie wiem który wybrać :) :cygaro:
By BezimiennyII
#1847349
Dla mnie to nic szczególnego - deserówek, custardów czy jak to zwać i tak nie znoszę, wiec nie będę oceniał.
Z owocowych próbowałem mango i truskawkę. Są bardzo dobre, ale odnoszę wrażenie, że już gdzieś to było.
By Serectiv
#1847387
BezimiennyII pisze:Dla mnie to nic szczególnego - deserówek, custardów czy jak to zwać i tak nie znoszę, wiec nie będę oceniał.
Z owocowych próbowałem mango i truskawkę. Są bardzo dobre, ale odnoszę wrażenie, że już gdzieś to było.


Kupiłem mango i niebo w gębie. Naprawdę jest najlepszym narazie premixem jaki paliłem. Soczyste odświerzające mango w zapachu z buteleczki, 0 chemii w smaku.
By pio.kus
#1847424
Miałem Dinner Lady Holiday Suntan Mango oraz Strawberry Bikini.
Dobre premixy, Mango zapach 10/10, smak mocne 8/10.
Strawbery smak 9/10 zapachu jakoś nie pamiętam ;)
Jak będę w VCP kupie jeszcze Flip Flop Lychee na spróbowanie.
By Serectiv
#1847444
Najlepsze to dla mnie jest ta intensywność smaku podczas vapowania. Te tańsze premixy, nie czuć ich tak jak w tych.
By Duch^
#1856339
Dinner lady seria summer a szczególnie fioletowy Black orange po prostu miażdzy wszystko co próbowałem do okoła :) wart nawet tej wysokiej ceny :)
By Mestido100
#1877164
Lemon Tart smakuje identycznie jak Mister Yellow od nova liquids. Ten drugi jest delikatnie mocniejszy.
Awatar użytkownika
By Mikkelo
#1877165
Mam od kilku dni Lychee. Brak wyczuwalnej chemii. Smakowo bardzo wysoka półka, zapach powalający


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1877166
Mestido100 pisze:Lemon Tart smakuje identycznie jak Mister Yellow od nova liquids. Ten drugi jest delikatnie mocniejszy.

Dobra wiadomość. Lemon tart to jeden z lepszych smaków jakie wapowałem.
Mam nadzieję że mister yellow nie syfi tak grzałki jak Lemon tart,?
By Mestido100
#1877171
Master_PiT pisze:
Mestido100 pisze:Lemon Tart smakuje identycznie jak Mister Yellow od nova liquids. Ten drugi jest delikatnie mocniejszy.

Dobra wiadomość. Lemon tart to jeden z lepszych smaków jakie wapowałem.
Mam nadzieję że mister yellow nie syfi tak grzałki jak Lemon tart,?


Bardzo podobnie. Mister Yellow jest nawet mocniejszy od dinner lady. Nie wiem czy to posmak, który ma nam dać tarta, ale ja ciągle wyczuwam w obu mocny aromat banana :(
Fajne połączenie, ale ta końcowa nuta jest dosyć monotonna, przez co więcej niż jednego baniaczka nie wypale.
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1877176
Ja bym wolał więcej cytryny niż ciasta. Muszę spróbować. Dzięki za porównanie
Awatar użytkownika
By tabacznik
#1881038
Summer Holiday Sun Tan Mango 10/10. Żona kopci na podzie jak szalona.

Smak jak i zapach po wapowaniu super.

Lemon Tart odstawiłem aby trochę się przegryzł. Jak skosztuje to coś napiszę :)
By stachuu0
#1881102
Czekam na recenzję. Chodzi mi cały czas po głowie, by spróbować czegoś lepszego.
Awatar użytkownika
By mario132
#1881795
Są w promocji w najlepszym sklepie właśnie 8)
Awatar użytkownika
By mario132
#1882551
Kupiłem w promocji za 39zł na próbę z serii summer black orange- pomarańcza z czarną porzeczką.
Pomarańcze czuć, czarną porzeczkę czuć, jest chłodzik który nie przeszkadza tylko dopełnia całości. Bardzo dobry, aczkolwiek niebo się przede mną nie otwarło i uważam, że nie warto wydawać 58 zł na premixy Dinner.
Awatar użytkownika
By tabacznik
#1886782
Lemon Tart. Brać w ciemno. Najlepsze ciacho, które ma nutę owoców, a nie śmietan, czekolad itp. Jak pisałem wyżej, musi trochę postać po zmieszaniu z nikotyną, aby wyodrębnić pełnie smaku.
Blackberry Crumble. Płatki języnowe, owsianka jeżynowa. Nie słodkie, nie kwaśne w sam raz. To samo co w Lemon Tart. Musi swoje odstać.
Strawberry Macaroon. Słodkie, smaczne makaroniki truskawkowe. Gotowe do vapowania po zmieszaniu :)
Summer Holiday Black Orange Crush. Dobra owocówka z kooladą. Gotowe do vapowania po zmieszaniu :) Mały minus. Bardzo szybko syfi grzałkę, chyba przez jakiś słodzik, bo brak barwnika.

https://imgur.com/49Oq3sy

https://imgur.com/pSLXjaF
By JARACZx
#1887991
Jeżeli ktoś lubi słodkie intensywne premixy bardzo polecam Big ML Club Raspberry Mojito, przepyszny 10/10 aczkolwiek bardzo szybko wata robi się krwisto czerwona
By JARACZx
#1887992
Tropical też bardzo dobry, soczysty ananas z posmakiem piórupusza, bardzo ciekawy premix, 9/10, ten z kolei zamiast zabijać watę zabija grzałki :lol:
Awatar użytkownika
By cerber
#1890522
Kupiłem właśnie premix dinner lady summer flip flop - lodowe cytrusy z liczi. Smak bardzo intensywny, mocno lodowy liquid głównie czuć cytrusy, liczi mniej, bardziej przy "wydechu". Liquid słodki ale bez przesady, zobaczymy jak zda egzamin na dłuższą metę. Ogólnie oceniam 9/10 i na pewno spróbuję innych smaków. Zapłaciłem 42 zł, moim zdaniem wart swojej ceny.
Awatar użytkownika
By HALF and HALF
#1891944
Cześć i siemasz, bo ponieważ... Od plasowanego na niepisaną topówkę tej firmy Lemon Tart, w moim wypadku zdecydowanie lepszym okazał się Blackberry Crumble i przyznam szczerze, że od jakiegoś już czasu zagrało to tak na parę już litrów w zaniebyt :) Większość Dinner jest dobra a przynajmniej akceptowalna. Generalnie dla każdego tu coś dobrego i podle oczekiwania, ale jak już przy tartach, mając świadomość, że smak to odczucie indywidualne i znajdą się i tego sympatycy…

Orange Tart

....syf użytkowania straszny. Smaku (o ile to jeszcze smak) jeszcze większy. Chemiczno, mydlana (nie w dobrym pojęciu tytoni angielskich :) ) ohyda, której nie polecam nikomu.
By cliver
#1892083
Ogólnie pemixy klasa, ale te cieknące pipety i szybko padające grzałki trochę irytują... :D
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.