EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By RicziRiczi
#1846629
Witam pomóżcie z własnej wiedzy ,szukam liquidu na codzien ,18,12,d biedy 8 lub szóstkę nikotyny. Jestem zmeczony szukaniem ,dziś kupiłem o smaku hallsow ,dwa machy ok później czułem chemię na koniec prawie się zerzygslem.
Wcześniej mięta z grejpfrutem nawet nie czuć wyżej wymienionych ,syf jakich mało.
Kolejny aloes ,ja czułem cifa cytrynowego . Jezu a ile problemów z grzałka po tym.
Teraz vapuje ciągle miętę i arbuza choc koło arbuza to nie stało.
Znacie jakieś delikatne liquidy ,świeże llekko słodkie ,ewentualnie tytoniowe ale bardzo zbliżone?
Co możecie poradzić bo chyba zacznę bazę sama vspowsc.
Nadmienie że robienie samemu liquidow z aromatów nieznanych też nie wchodzi w grę bo za duże koszty.
Chcę coś sprawdzonego na codzien coś od czego zaczynaliscie.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1846630
Dla Ciebie tylko premixy.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1846631
Lecz w premiksie, trudno będzie osiągnąć moc 18, 12 mg. Tylko ewentualnie 6 mg ( ale to tylko w niektórych ).
Awatar użytkownika
By bulit73
#1846632
Kup sobie bazę miętową Fresh z Inawery 0mg. Do tego bazę nikotynową 18mg. Zmieszaj w proporcjach 1:1 i będziesz miał 9mg. Kiedyś wapowałem tylko to a moja żona do dnia dzisiejszego wapuje.
By RicziRiczi
#1846633
Premixy też loteria ciasto z agrestem i jablkami na przyklad:D ktoś tu wapuje sama bazę chyba tez zacznę :D Ciekawe czy są liquidy o smaku miętowego papierosa? Teraz jestem w de i skazany na firmowe i to niqte czy jakieś xeo vapor,dodam że przy głębszym sztachu wydobywa się chemiczny syf
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1846667
Bulit73 ci dobrze doradza, też tak wapowałem ze 2 lata. E-dym tam do ciebie dociera? U nich te bazy nazywają się Fresh Baza, Baza tytoniowa Uniwersalna (moja ulubiona), Baza tytoniowa Virginia i Baza Dirty Neutral. Trzy ostatnie jak się domyślasz, to tytoniówki. Obecnie zrezygnowałem z mięty i jadę na samej Bazie tytoniowej Uniwersalnej zmieszanej z bazą bezsmakową o odpowiedniej zawartości nikotyny, tak żeby było pół na pół.
By RicziRiczi
#1846697
Dziękuję za rady tu tez napewno kupię te bazy jak nie to w Polsce ,dzięki jeszcze raz
By Lea
#1847331
Ja używam epapierosów od dnia rejestracji na forum, czyli już sporo czasu a problem mam podobny :D Do dnia dzisiejszego tylko mięcie jestem wierna, ewentualnie bazie bezsmakowej. Próbowałam wielu liquidów, aromatów, premixów... Wszystkie smaki (oprócz mięty) mnie po kilku zaciągnięciach męczą... Więc już przestałam niepotrzebnie wydawać pieniądze (no, czasem jeszcze coś kupię... i zazwyczaj ląduje w kibelku).
Za to mięta ma wiele odcieni: cool mint, candy mint, podwójna mięta, słodka, ostra... Jest w czym wybierać.
By RicziRiczi
#1848139
Właśnie chyba tylko mięta ,powiem Ci że trochę mi się zielona herbata przegryzła i idzie wapowac ,najgorsze że nie lubiłem miętowych fajek no nic pokombinuje :)
Awatar użytkownika
By Jamszoł
#1848143
Ja kupuję bazę neutralną i do tego dodaje od 5 do nawet 15 różnych aromatów i jaram tak już od 5 lat
Tyle , ze ja zszedłem do 1 - 1,5 mg nikotyny i dorabiam od razu 0,5 litra
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.