EPF
Nie wiesz jak się zabrać za mieszanie? Twój liquid ma zły wpływ na grzałkę? Masz inny problem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!
By Redunio
#1846355
Witam. Mam takie pytanie ponieważ robię sam sobie lq i ostatnio ewidentnie przelałem aromat :/ Czy nadmierna ilosc aromatu w bazie jest szkodząca czy daje rade?
I czy można to palić czy od razu nadaje się do wyrzucenia ? :roll: :roll: :roll:
Awatar użytkownika
By vapniak
#1846356
Przecież możesz dolać bazy, żeby docelowo uzyskać zalecane stężenie aromatu.
Spalić można zawsze wszystko od razu, natomiast z wapowaniem bym się wstrzymał (w zależności jakiego aromatu użyłeś), bo np. smaki tytoniowe lubią sobie poleżeć nawet i kilka dobrych tygodni zanim będą smaczyły jak powinny.
By Krasnal45
#1846357
Palić tego nie możesz. Możesz chmurzyć/wapować. Jeżeli będzie zbyt intensywny smak, to w czym problem, aby dolać czystej bazy?
Nie pisz powiększoną czcionką, bo to zabronione a wzrok mamy dobry
By Redunio
#1846381
vapniak pisze:Przecież możesz dolać bazy, żeby docelowo uzyskać zalecane stężenie aromatu.
Spalić można zawsze wszystko od razu, natomiast z wapowaniem bym się wstrzymał (w zależności jakiego aromatu użyłeś), bo np. smaki tytoniowe lubią sobie poleżeć nawet i kilka dobrych tygodni zanim będą smaczyły jak powinny.




Ale chodzi czy bez dolewania bazy można "wapować" czy nie
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1846383
Bedzie kwaśne/gorzkie/cierpkie w zależności jaki to smak - owoc/deserówka/tytoniówka.Posłuchaj kolegi i dolej bazy.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.