EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By ParDez
#1845489
Zgubiłem swojego 4 letniego kajtka i teraz mam problem bo naprawdę nie wiem co kupić aby go zastąpić. Najlepiej mi się wapuje właśnie z takiego modelu atomizera w którym nie ma grzałki wymiennej tylko robi się ją samemu.
Oglądałem takiego jak w temacie, ale jak teraz zauważyłem ma za małą pojemność. Potrzebuję coś bardziej pojemnego. Proszę pomóżcie mi coś wybrać. W e-dymie jak widzę dużego wyboru nie ma. Jeszcze jedno - co to znaczy np. smok baza rta, czyli jest on nie pełny ?
Awatar użytkownika
By jackas50
#1847953
Witam.
Dziś w drodze kupna stałem się właścicielem Ammita25 single i jako,że nagminnie tłukę szkiełka do posiadanych parowników mam pytanie do użytkowników w/w.Czy istnieje jakiś zamiennik pyrexu (małego bądź dużego) z innego atomizera np.Griffina25.Jak dla mnie bardzo ładne wykonanie,setup wyszedł od strzała (fused clapton 3*30GA+38GA) 7 zwojów fi3mm 0,51oma,nośnik Kendo,27W.Nic nie cieknie,nic nie bobrzy.Jak na razie jestem b.zadowolony...powtarzałem sobie,że już koniec z zakupami,,ale zakupoholizm jest nałogiem trudniejszym do zwalczenia,niż śmierdziuchy :lol:
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.