EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By Krzysiekdrb
#1844219
Witam kilka dni temu kupiłem e-papierosa. Jaka górna część wybrałem Ammit dual coil. Wszystko super, zapach, smak itp. siódme niebo. Wczoraj jadąc samochodem nie zablokowałem fajka i sam się odpalił i trochę przysmalił. Grzałka i warta od razu do wymiany. Trzy razy wymienilem wate i grzałkę z myślą że coś znowu spieprzyłem. Sytuacja wygląda tak: trzy buchy pod rząd czwarty to spalenizna. Co mogło paść?
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1844221
Nic nie padło. Transport nie wyrabia, dobierz odpowiednią ilość waty i proporcje liquidów.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1844408
I nie bierz pod rząd kilka buchów. To nie jest RDA. Wapuj spokojnie a nie tak jakby za moment, ktoś miałby Tobie zabrać tego Ammita. *SMOKEKING*
By Krzysiekdrb
#1844924
Powiem tak, olejek 30/70 samoróbka z dilliona cleopatry. Ustawiam sobie na jedną grzałkę chociaż mam dwie. Pale na 30 watach grzałka 0,66 ohm.
Powiem tak, zasugerowałem się pierwszą wypowiedzią i cały czas zmieniam watę, z 3x dziennie i nic mi z tego nie wychodzi, watę zmieniałem i robiłem z nią wszystko, nawet ją rozdrabniałem po obu stronach grzałki i kawałek po kawałeczku ustawiałem do otworów pobierających olej, jednak wtedy oczywiście przecieka... Naprawdę już nie wiem co robić, oglądałem na yt filmiki godzinami i nic 0 pomysłów. Nie wiem co robić. e-pale już tydzień, fajek nie pale, no ale to denerwujące, biorę trzy dymki bardzo słabo ciągnąc i za czwartym no może piątym już nie czuć smaku tylko spaleniznę.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1844934
Wrzuć zdjęcia tej grzałki. :wink:
By Krzysiekdrb
#1844939
Dostałem w e-papiersowym, ale z tego co mi się nasuwa na myśl to raczej transport liquidu
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1844940
Czy Ty w ogóle czytasz co do Ciebie się pisze? Obejrzałeś film? Ta twoja grzałka jest do bani a nie do Ammita.
By Krzysiekdrb
#1844942
ale jak widziałem, ludzie sami kręcą grzałki i jakoś problemów nie mają...
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1844943
Grzałka grzałce nierówna. Ja tez sam kręcę grzałki, ale do Ammita kręcę Fused Claptona a nie pcham zwykłego druciwa. Trochę pracy i czasu muszę poświęcić na zrobienie grzałki ale dzięki temu nie mam potem żadnego problemu z parownikiem. Kupiłeś dobry parownik, który wymaga od Ciebie również dobrych grzałek, a nie prostej grzałki jak do Kayfuna Lite. Powiem krótko: kupiłeś Ferrari ale jeszcze nie potrafisz prowadzić go.
Kup różnej średnicy druty, najlepiej od 0,30 mm do maksymalnie 0,40 mm na rdzenie oraz od 0,10 do maksymalnie 0,20 mm na owijkę. Do tego wiertarka, trochę samozaparcia i po problemie. Powodzenia. *SMOKEKING*
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2018, 23:48 przez Gabriel, łącznie zmieniany 1 raz.
By Krzysiekdrb
#1844945
Ok, rozumiem ;) dziękuję za rade, tylko to mnie dziwi zwyczajnie może nie rozumiem do końca zasady działania e papierosa, bo grzałka jako tako z grzałki nie powinna przypalać waty, jak przypala i czuć spaleniznę to obstawiałem na 100% transport, bo smak naprawdę kozak ma ten parownik.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1844947
Przypuszczam że ta Twoja grzałka jest z drutu o średnicy 0,50 mm. Taka grzałka po rozgrzaniu, długo jeszcze po puszczeniu przycisku fire, utrzymuje temperaturę i przypalać może już przesuszoną watę. To się chyba nazywa duża bezwładnośc grzałki, ale mogę się mylić. Musisz do parownika dostosować odpowiednią grzałkę, do niej moc i odpowiedni transport liquidu. A tak nawiasem pisząc: po co kupiłeś duala ( bo ta zaślepka to śmiech na sali ) jak chcesz wapować na singlu? Przecież jest Ammit 25 single coil.
Jeśli lubisz singlowe proste grzałki to kup sobie Kayfuna v5 lub Skyline RTA. W nich takie grzałki bardzo dobrze się sprawdzają. Tylko jest jeden warunek, drut o średnicy 0,30 mm, 0,35 mm lub maksymalnie 0,40 mm.
By Krzysiekdrb
#1844962
Powiem tak, kupowałem zestaw z kolegą i tak mi poprostu doradzono
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1844978
To ja powiem tak, niech ten który Tobie doradził, niech zrobi w twoim atomizerze taki setup, abyś był zadowolony.
By Krzysiekdrb
#1845200
Gabriel, życie mi uratowałeś. Po wymianie grzałki palenie pierwsza klasa. Nie wiem dlaczego sprzedawca mi sprzedał ten drut i dlaczego w ogóle ludzie palą z takiego drutu, skoro to efekty są takie jak opisałem... Dziękuje.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1845201
Bo to taki sprzedawca jak z koziej ... trąbka.
Wróć, sprzedawca pewnie dobry ( bo wciska wszystko jak akwizytor ) tylko znawca kiepski *SMOKEKING* :lol:
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.