EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By Maczek
#1844951
Witam, szukam atomizera do iSticka Pico najlepiej łatwo dostępnego do ok. 100 zł.
Wapuję dopłucnie i bardzo zależy mi na cugu pozwalającym doznać uczucia wypełnienia płuc.
Mam zamiar kręcić własne grzałki, ale jestem laikiem w tym temacie, więc szukam czegoś prostego. Smak i chmura powinny być po prostu jak najlepsze w tej cenie, nic więcej ;D
Mile widziany wlew od góry i brak ciękniecia.
Polecany był mi już Kayfun v5, ale dostanie go nie jest najprostsze więc raczej go sobie odpuszczę.
Z góry dzięki za propozycje!
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1845016
@BezimiennyII jak już coś chcesz doradzić to doradzaj dobrze. Merlin Mini się nie wkręci do Pico bo jest za szeroki.
By Maczek
#1845018
A co z Serpentem Mini? Merlin podobno dość trudny, a tego toptanka mogę mieć okazję przetestować to się zobaczy.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1845019
Serpent Mini jest w porządku. Natomiast Toptank jest uniwersalny, ponieważ jest na fabryczne grzałki jak i na własne ( posiada bazę RBA ).
By Maczek
#1845030
Chyba skłonię się ku Serpentowi, chyba że jest jeszcze coś do niego podobnego. Natomiast jeśli chodzi o Toptanka to krewny ma nieużywanego właśnie coś takiego tylko nie pamiętam dokładnego modelu, Subtank mini czy coś w ten deseń, na pewno też ma bazę RBA.
By BezimiennyII
#1845046
@Gabriel przepraszam, masz rację. Znajomy używa zestawu Merlin Mini plus Pico, ale dorobił sobie drugą nakrętkę i mnie to zmyliło :)
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1845052
Osobiście powiem że takie połączenie jest bajeczne dla mnie, pico z K5 mini

Obrazek
By Maczek
#1845136
A różni się ten mini od zwykłej wersji smakiem czy łatwością użytkowania? Chociaż w sumie jeśli dobrze widzę to już ten mini to jakieś 3/4 Pico :lol:
Awatar użytkownika
By bulit73
#1845137
Maczek pisze:A różni się ten mini od zwykłej wersji smakiem czy łatwością użytkowania?


Użytkowanie jest takie same. Co do smaku. Niektórzy twierdzą, że tak. Mam obie wersie i dla mnie smaczą tak samo.
By Krasnal45
#1845138
Teoretycznie miniak powinien lepiej smak oddawać. Aerozol ma krótszą drogę do dripa. Praktycznie różnicę ciężko wyłapać. Niuanse w ułożeniu setupa mogą wiele zmienić.
By Maczek
#1845156
No to teraz mam rozterkę, będę musiał coś wybrać. Dzięki wszystkim za pomoc, chyba że ktoś ma jeszcze jakieś propozycje ;D
Awatar użytkownika
By bulit73
#1845161
Maczek pisze:No to teraz mam rozterkę, będę musiał coś wybrać.


Ograniczeniem jest samo zasilanie. Do Pico maksymalna średnica parownika to 23mm. Chodzi też o wielkość samego parownika. Jest jeszcze kilka godnych uwagi, o średnicy 22mm ale na pikaczu wyglądały by komicznie.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1845166
Gabriel pisze:Ja na Pico czasem wkręcam Hurricane rta


@Maczek jak coś to Hurricane wystawiłem na sprzedaż, na naszym bazarku :wink:
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1845170
Hurricane to bardzo dobry parownik, tylko nie dla chmurojebów. Łatwy setup i obsługa. Zaciąganie powietrza od MTL do DTL.
By macanari
#1846269
Gemmini jest całkiem w porządku jeżeli chodzi o przeciąg i chmurę... Jest to mój pierwszy parownik i jak na razie najlepszy... Merlin ma bardzo fajny smak ale przeciągu mi brakowało....
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.