EPF
Nasze własne produkcje
By Podkowy68
#1844464
Witam mam taki problem że ostatnio robiłem swojego boxa na 2x18650 jednak coś poszło nie tak jak wkręcałem górę to szły iskry. Więc postanowiłem zrobić na nowa lecz też coś nie działa. Części jakie posiadam to mosfet 3034,rezystor 15k , koszyk na akumulatory , gwint 510 , przycisk i myślę że może być to wina przycisku bo jak wkręcałem 2 górę to cały czas dymiła więc jak by cały czas byk włączony , włącznik on/off . Mam pytanie co byście poradzili używałem wszędzie kable 3.5 mm jak dobrze pamiętam druciane. Proszę o doradzenie jakie najlepiej użyć kable. Podaje schemat ktory uzywalem https://www.google.pl/search?q=homemade ... njmLw6qnAM:
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1844466
Wrzuć zdjęcie na jakiś hosting a tu potem wstawisz wygenerowany w nim link.
By Podkowy68
#1844468

tak wygląda teraz myślę że może być on zły jaki byłby najlepszy ? I jakie rodzaje kabli
Awatar użytkownika
By psqdny
#1844477
Cudów nie ma.
Miernik na stół i lokalizacja przyczyny.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
By Podkowy68
#1844480
Uważacie że te kable są dobre? I Jeszce o tym przycisku bo on cały czas się pali a powinno być że jak naciskam to tylko wtedy myślę by kupić nowy jaki polecacie
By Podkowy68
#1844484
Tak przycisk cały czas jest jak by włączony jak podłączyłem górę to odrazu dymi nawet bez wciskania
By Krasnal45
#1844485
W układzie coś skopałeś, a nie w przycisku. Masz jakiekolwiek pojęcie o elektronice?
Awatar użytkownika
By Timi
#1844504
Krasnal45 pisze:W układzie coś skopałeś, a nie w przycisku. Masz jakiekolwiek pojęcie o elektronice?

Pytanie retoryczne.
:lol:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1844508
Jest jeszcze kwestia co za przycisk masz kupiony? Są dwa typy, i na oko niczym się nie różnią.
By scaolin
#1911885
Sorki za ogrzanie tematu ale winny raczej był przycisk miał 3 piny czyli dwa tryby nc i no jeżeli jeden pin wyrwał to znając życie zostawił nc dlatego od razu zapalal.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.