EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Cosiek27
#1768708
Witam, mam pewien problem z wymianą grzałki w iJust S.
To nie to, że nie umiem tego zrobić, tylko nie wiem dlaczego nie da się odkręcić pewnego elementu zaznaczonego na załączniku.
Próbowałem wszystkiego: Gumka recepturka, gumowa rękawiczka, klucz francuski, kombinerki, ale nic to nie dało.
Największy problem to to, że przy odkręcaniu nie ma tam za bardzo za co dobrze złapać.
Dodam, że justa kupowałem nowego, w sklepie, dwa tygodnie temu, ale niestety zjarała mi się grzałka (proszę się nie śmiać :D).

Zdjęcie:
http://www.tinypic.pl/e6mkkmo53slp

Macie jakieś sposoby na odkręcenie tego?
By UrMa
#1768756
Złap za to co zaznaczyłeś zabką, komin złap kombinerkami i zrobione :)

Wysłane z mojej nokii 3310 przy pomocy Tapatalka
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1768803
A potrzymania go (samego parownika oczywiście :mrgreen: ) z półgodzinki w zamrażalniku próbowałeś?
Potem gumowa rękawiczka i...
By TolekBanan
#1768870
Dorota ma rację. Klucz francuski ? Ja to żabką robiłem nawet specjalnie ją gumą okleilem i dziala. Niestety z kluczi to jest tak ze chwilka nieuwagi i pyrex leci w kosmos. Trzeba uważać ale da radę.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
By DR.E
#1807236
Mam do was wszystkich pytanie spaliła mi sie grzałka w ijust S i nie moge wymienic poniewaz od kupienia ijusta s ani razu nie odkrecałem atomizera w sensie tego co sie wymienia grzałke i chyba mi sie zakleszczyło i tera nie moge wymienic grzałki bo nie moge odkrecic jakies rady ?
Awatar użytkownika
By papierek
#1807238
Nie mam pojęcia w ogóle czemu to się aż tak zakleszcza. Ja tam po godzinie zabawy jestem w stanie zwykle to odkręcić, mam potem jeden albo dwa palce rozcięte ale daje rade. A potem dokręcam delikatnie żeby nie miało szansy się znowu tak zrobić.
By DR.E
#1807398
Ktora grzalka jest lepsza bo w zestawie ijusta s mam 0.3 ohm 0.5ohm i 0.18 ohm grzalka 0.3 mi sie spalila i tera niewiem czy 0.5 tez da dobra chmure
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1807405
DR.E pisze:Ktora grzalka jest lepsza bo w zestawie ijusta s mam 0.3 ohm 0.5ohm i 0.18 ohm grzalka 0.3 mi sie spalila i tera niewiem czy 0.5 tez da dobra chmure


Wybacz, ale tego już przetrawić się nie da.


Regulamin Forum
III. Użytkowanie forum
1. Z wyjątkiem wyznaczonych działów na forum używamy języka polskiego, nazwa tematu oraz treść zawarta w postach musi być napisana zgodnie z jego zasadami (ortografia, interpunkcja, itd.).
Niedozwolone jest nadużywanie pisania wielkimi literami, oraz powiększoną czcionką.
Awatar użytkownika
By Egoaioistka
#1844227
Jeśli ktoś ma z tym problem (miałam taki przy ijuscie s, którego sobie teraz chmuram bo mi się przypomniało że leży ;)) to polecam użyć DZIADKA DO ORZECHÓW. Kombinerki się ślizgają tylko, rękawiczki lateksowe/gumowe to czasem za mało, a dziadziuś odkręcił i to nawet bez wyciągania "szkła" :)

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.