EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
Awatar użytkownika
By matatiti
#1839021
Dziś w sklepach e-dym rusza oficjalna polska premiera brytyjskich premiksów IVG. Dostępne w 50ml pojemnościach, z 10ml przestrzenią do wypełnienia bazą. Gęstość wyjściowa tych premiksów to 30PG/70VG.

Obrazek

Producent podzielił premiksy na tematyczne serie:
Menthol - Grape Menthol, Pink Menthol
Desserts - Apple Berry Crumble, Pancake, Strawberry Pastry,
Sweets - Bubblegum Millions, Drumstick, Blackcurrant Gummies
Standard - pozostałe bez przyporządkowanej rodziny - Fantasy Orange, Apple Dazzle, Neon Lime.

Na chwilę obecną zdążyłem przetestować dwa smaki:

Blackcurrant Gummies - bardzo przyjemna porzeczka, smak niemęczący i świeży choć bardzo słodki, z lekką nutką orzeźwienia w tle, zapewne jakiś rodzaj lekkiej koolady. Liquid, który z powodzeniem możnaby wapować bez przerwy, nawet nie będąc fanem tego owocu, gdyby nie smutny fakt, że dość szybko zasyfia grzałkę. W sumie jest to i tak niewielka cena jaką musimy ponieść za obcowanie z tym smakiem, bo jest dość wyjątkowy i z pewnością ucieszy niejedną gębę.

Drumstick - niech nie zmyli was nazwa, nie jest to smak przepoconych pałeczek perkusisty i raczej niewiele ma wspólnego z tym co w nim podano. Mamy tu prawdziwą petardę w formie malinek i mlecznego szejka. Smak jest tak pozytywnie pokręcony, że nie sposób go na tę chwilę dokładnie zdefiniować. Ktoś tam nieźle namieszał, ale zrobił to w taki sposób, że ciężko mi jest się teraz od tego smaku odessać. To taki dobry prognostyk przed kolejnymi testami i pierwszy powiew swego rodzaju luksusu na podniebieniu. Oby reszta trzymała podobny poziom... Na tę chwilę Drumstick staje się murowanym pewniakiem i faworytem. Pozostałe IVG postaram się opisać sukcesywnie w najbliższych dniach.
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#1839103
A cookie dough kolega ma ? Bo z tych serii to z tego co wiem było więcej smaków :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By Serectiv
#1839934
Testował ktoś DESSERTS- COOKIE DOUGH ? Coś mnie kusi na smak ciasteczek a nie wiem czy warto kupować.
By pio.kus
#1843499
Wybieram się do e-dymu z zamiarem kupna tych premixów.
Testował ktoś jeszcze jakieś smaki? :)
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1851596
Może ktoś próbował tytoniówek Tobacco Red/Silver/Gold? Warto czy nie warto?
By BezimiennyII
#1851599
Próbowałem Tobacco Red i Silver.
Red - jedna z moich ulubionych tytoniówek. Bardzo mi przypomina tytoń Casablanca Cherry Vanilla, z którego kiedyś robiłem analogi. Jak dla mnie to mieszanka jasnego i ciemnego tytoniu ( 2/3 jasnego i 1/3 ciemnego ) z wanilią i bliżej nieokreślonym owocem przypominającym wiśnie.
Silver - jasny tytoń, zbalansowany słodko - wytrawny smak.
Jeżeli chodzi o Golda to wziąłem dosłownie 3 - 4 buszki. Określiłbym to jako tytoń ze słodzikiem, może karmelem.
Czy warto ? Jak dla mnie warto, może oprócz Golda.
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1851607
BezimiennyII pisze:Czy warto ? Jak dla mnie warto, może oprócz Golda.

Zachęciłeś mnie kolego, przynajmniej mam jakiś punkt zaczepienia. Wezmę całą trójcę, w sumie promo aktualnie jest, a słodkawe tytoniówki lubię. Najbardziej jestem jednak ciekaw Red'a.
Dziękuję bardzo za twoją opinię :)
By TajemnikTV
#1853616
Ktoś próbował od nich gumę balonową? (Sweets- Bubblegum Millions)
Bo w sumie bym sobie chętnie takiego czegoś spróbował *SMOKEKING*
By Rearus
#1855336
BezimiennyII pisze:Próbowałem Tobacco Red i Silver.
Red - jedna z moich ulubionych tytoniówek. Bardzo mi przypomina tytoń Casablanca Cherry Vanilla, z którego kiedyś robiłem analogi. Jak dla mnie to mieszanka jasnego i ciemnego tytoniu ( 2/3 jasnego i 1/3 ciemnego ) z wanilią i bliżej nieokreślonym owocem przypominającym wiśnie.
Silver - jasny tytoń, zbalansowany słodko - wytrawny smak.
Jeżeli chodzi o Golda to wziąłem dosłownie 3 - 4 buszki. Określiłbym to jako tytoń ze słodzikiem, może karmelem.
Czy warto ? Jak dla mnie warto, może oprócz Golda.


Przeczytawszy opinię zaopatrzyłem się w Silvera i Reda, obydwa w punkt jeżeli chodzi o opis z cytatu, mają wspólną nutę tytoniową, a jak dla mnie to Red jest podkręconym Silverem, tylko z dodatkiem wiśniowego/śliwkowego posmaku. O ile wapowanie Silvera jest u mnie okazjonalne, to Red jest chyba najlepszym liquidem tytoniowym z jakim kiedykolwiek miałem styczność, co ciekawe, osoby w moim otoczeniu, kiedy miałem zalany baniak Redem mówiły, że czują kawę w chmurze, której ja kompletnie w smaku nie wyczuwam.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.