EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By See
#1843345
Ostatnio nie mogłem wydobyć grzałki ze swojego nautilusa mini (kto używał wie jak potrafią się czasem zakleszczyć). W ruch poszły kombinerki starałem się zabezpieczyć wszystko jak najlepiej aby nie porysować no ale się nie udało, i teraz moje pytanie czy to ,że wnętrze parownika oraz grzałka zostały w jakimś tam stopniu porysowane nie są to co prawda jakieś bardzo głębokie rysy ale ta pierwsza warstwa została lekko zdarta) wpływa szkodliwie na użytkownika podczas nagrzewania się? Może ktoś coś wie na ten temat, ja szukałem szukałem i nic nie znalazłem.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1843372
Pewnie tak. Jednak myślę że watka jest filtrem i większość paprochów zatrzymuje. Ta odrobina jaka się przedostaje w wyniku trawienia metalu czy makro drobin jak i z samej grzałki jest na tą chwilę opisana jako poniżej dopuszczalnej granicy. Budzi jednak zdziwienie skąd się biorą ciężkie metale jak w płynie ich nie ma a już w mgiełce są. Badania jednak cały czas trwają i nie ma tygodnia by coś ciekawego się nie pojawiło. Myślę że jest to odpowiedź na twoje pytanie a jak nie to zapomnij że cokolwiek tu napisałem.

Literówki się nie czepiam ale popraw jak wskazano powyżej.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.