EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By winylowiec
#1842995
witam, posiadam akumulatory sony vtc5 od grudnia zeszłego roku, dzisiaj podczas zmieniana owijki zauważyłam malutkie wgniecenie.
wiec stad pytanie czy można go dalej używać, a drugie pytanie to czy owijka na akusie może być lekko wypukło/chropowata w jednym miejscu ponieważ nie chce już bardziej przylegnąć.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1842996
Sprawny akus nie ma wgnieceń. O to dbają maszyny na etapie produkcji. Co uczynisz twoja broszka, twój dom, twoje dzieci. Mi nic do tego bo nie mam aspiracji politycznych.
By winylowiec
#1843006
nie prosiłam o jakieś spostrzeżenia tylko o odpowiedz czy używanie takiego akusa z ledwo widocznym dla oka wgnieceniem jest bezpieczne.
Awatar użytkownika
By sqrczybyk
#1843009
Akus kosztuje 25zł, na tyle wyceniasz utratę dłoni ???
Utylizacja i zakup nowego...


Wysłane z iPhone
Awatar użytkownika
By PucH2
#1843010
Bez jaj jak nie zrozumiałeś przesłania. Masz uszkodzony akus i pytasz czy on bezpieczny? To tak jakby pytać czy auto z przepaloną jedną żarówką uznać za bezpieczne. Masz tupet.
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1843017
PucH2 pisze:Bez jaj jak nie zrozumiałeś przesłania.


To wina braku rozumienia czytanego tekstu i umiejętności wyciągania wniosków.
Awatar użytkownika
By psqdny
#1843054
Kolega powinien wstawić zdjęcie i byłoby wiadomo o jaką wadę chodzi.

A zamiast robić ambitne wpisy z nadzieją, że ktoś zrozumie przesłanie, lepiej napisać "powinieneś wymienić Aku".

Wasze niektóre odpowiedzi świadczą o braku kultury i szacunku dla drugiej osoby.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1843093
Dokładnie! Poniższy tekst to przejaw braku kultury i chamstwa, a konstrukcyjnie to poezja wymagająca zawodowej interpretacji:

PucH2 pisze:Sprawny akus nie ma wgnieceń. O to dbają maszyny na etapie produkcji.
Awatar użytkownika
By psqdny
#1843095
JA bym się tym nie przejął.
Ale ciekaw jestem co na to inni szanowni koledzy...

Wysłane przy użyciu Tapatalka
By winylowiec
#1843115
dlatego pytam czy przy takim małym „wgnieceniu” używanie tego akumulatora jest wciąż bezpieczne
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.