EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By donkey
#1838387
Siemka ,mam taki problem z X Cube 2. Jakiś czas temu włączył mi się memory mode i nie mogłem tego zmienić bo x cube gdy przyciskałem fire buttona na zaakceptowanie to wskakiwał np w bluetooth ,kolory itp ,samo się naprawiło ,otóż teraz nic nie mogę zrobić pisze ciągle memory mode ,gdy chce wejsc do ustawien to przerzuca mi sie samo na blokade ekranu zmiane ledów ,a gdy juz uda mi sie jakos wejsc w temperature (żeby zmienić memory mode) to przy zaakceptowaniu wywala mnie do ustawien itp ,co moze byc przyczyna ,jak to naprawic? Pomocy
Awatar użytkownika
By Timi
#1838391
Możesz przekazywać informacje nie bełkocząc?
By donkey
#1838395
Tak tak,po 1 nie mam instrukcji ,po 2 mówie ,że gdy chcę to zmienić to samo mnie wyrzuca np z opcji zmiany temperatury ":)
By Krasnal45
#1838398
Poproś wujka Google, to pomoże Ci znaleźć instrukcję. Znasz takiego?
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1838399
Krasnal45 pisze:Poproś wujka Google, to pomoże Ci znaleźć instrukcję. Znasz takiego?


A co wpisać? :mrgreen:
By donkey
#1838400
Czytaj ze zrozumieniem kumplu :) Mówię ,że robię tak jak pokaże wujaszek ,ale gdy już wejdę do zmiany tego "Memory Mode" to mnie z automatu wyrzuca np do włączenia Bluetooth??
By Krasnal45
#1838403
To poszukaj upgreadu i zaktualizuj oprogramowanie bo widocznie coś sie pochrzaniło. Jak nie pomoże......
Co do zrozumienia, poczytaj swój pierwszy post i zastanów sie nad nim. Pisz logicznie, będziemy czytać rozumnie.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.