EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
By Pov3k
#1841021
Witam!
Rzuciłem nikotynę, pozostało tylko uzależnienie od chmury. Do tej pory smak liquidu był dla mnie dodatkiem, od niedawna zacząłem sam mieszać bazy i aromaty. Stąd moje pytanie - jakie najlepsze mieszanki aromatów znacie? Kompletnie odrzucam smaki tytoniowe, ale nie pogardzę niekonwencjonalnymi. Zależy mi na tym, aby wszystko się łączyło, lecz jednocześnie by każdy smak z osobna był do wyczucia. Chętnie przyjmę też opinie na temat wszelkich aromatów z osobna, od byle jakiego producenta.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
By Killarun
#1841026
Jestem w trakcie robienia porównawczego zestawienia testowanych aromatów od Inawery. Miałem to zrobić do niedzieli, ale naprawdę nie miałem na to czasu, do końca tygodnia na 100% już będzie całość. LINK: post1840318.html#p1840318
Oczywiście nie tylko Inawera robi fajne aromaty, zobacz dział o aromatach - tam jest sporo informacji o przeróżnych aromatach/premiksach.
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1841675
Jak @Riccardo
Na vapelab są najlepsze aromaty jakich próbowałem.
Najbardziej podchodzi mi Big Mouth
Awatar użytkownika
By VataroX
#1841676
Najlepsza mieszanka jaką znam ? Sucker Punch, niebo w dymie (przynajmniej dla mnie :drinkb)
Najlepszy aromat ? Heisenberg z Vampire Vape :D
Awatar użytkownika
By HamsterJack
#1841677
Riccardo pisze:http://www.e-papierosy-forum.pl/aromaty-ze-sklepu-vapelab-pl-t123794.html


Nic dodać, nic ująć *GOOD* :cygaro:
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1841751
HamsterJack pisze:
Riccardo pisze:http://www.e-papierosy-forum.pl/aromaty-ze-sklepu-vapelab-pl-t123794.html


Nic dodać, nic ująć *GOOD* :cygaro:

Potwierdzam *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By Killarun
#1841766
Chętnie spróbowałbym tego Heisenberga, to już któryś z kolei pozytyw na temat tego aromatu, szkoda, że barwiony, co niestety go dla mnie wyklucza...

Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By dywersant
#1841969
Killarun pisze:Chętnie spróbowałbym tego Heisenberga, to już któryś z kolei pozytyw na temat tego aromatu, szkoda, że barwiony, co niestety go dla mnie wyklucza...

Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka
Bez przesady, nie wyciągniesz kopyt po jedym buchu przecież.
A sam smak jest jak syrop na kaszel, więc nic odkrywczego.

Wysłane z mojego Lenovo TB-8704F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1841972
dywersant pisze:Bez przesady, nie wyciągniesz kopyt po jedym buchu przecież.
A sam smak jest jak syrop na kaszel, więc nic odkrywczego.


bez przesady :) ,każdy znajduje w nim coś innego,niezaprzeczalnie jest inny,wyrózniający się.
A co do aro,faktycznie vapelab wybija sie do tego stopnia że aromaty są wykupowane na pniu,coraz trudniej ustrzelić w sklepie ciekawe pozycje.Nie zazdroszczę Piotrowi,chyba nocami siedzi i zamawia a i tak nie nadąża :P francuskie aro są nie do przebicia.
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1841978
A mi smakują litewsko-amerykańskie i niemieckie ;p
Francuskie przeważnie nie
Awatar użytkownika
By naits
#1859915
Przydał by się taki temat z dopiskiem '' Bez Chłodzika'', teraz większość z tym jest a nie każdy to lubi. Żeby jeszcze sklepy uczciwie opisywały aromaty to już inna sprawa. Nie będę pisał jaki ale trzeba sprawdzać w kilku i wyciągać średnia co w nim jest.
By Maskota
#1863249
Z solówek smacznie wypadają lody waniliowe, praliny i dość niezły melon od Tpa, kawa od nich bardzo smoli grzałke, podeszło mi za to cappuccino v2 od Capelli. A z owocówek jako podstawowy aromat dobrze wypadaja czerwone owoce z miętą od inawery, nie są ani za mdłe ani za miętowe

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
By mkorzec
#1867629
Ja również używam Heisenberg z Vampire Vape i według mnie nie ma lepszego!
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1867632
mkorzec pisze:Ja również używam Heisenberg z Vampire Vape i według mnie nie ma lepszego!

Zwłaszcza z jego barwnikami :lol: Smacznego.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1867633
mkorzec pisze:Ja również używam Heisenberg z Vampire Vape i według mnie nie ma lepszego!

Mało jeszcze wiesz :wink:
Awatar użytkownika
By kangaroo
#1867634
Gabriel pisze:
mkorzec pisze:Ja również używam Heisenberg z Vampire Vape i według mnie nie ma lepszego!

Zwłaszcza z jego barwnikami :lol: Smacznego.

Na coś trzeba umrzeć, a głupio umrzeć zdrowym.
By johnlee
#1867635
dziś nic nie jest zdrowe - nawet w powietrzu jest smog, więc w sumie co za różnica czy się trochę podtrujemy :P
By vag1sell
#1910347
Killarun pisze:Chętnie spróbowałbym tego Heisenberga, to już któryś z kolei pozytyw na temat tego aromatu, szkoda, że barwiony, co niestety go dla mnie wyklucza...

Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka

dla mnie to smakuje jak syrop na kaszel , Przemęczylem 10ml ochyda
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.