EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Brzeczyszczykiewicz
#1839593
Witam, ostatnio zakupiłem górę do swojego boxa Ammit Dual Coil. Wszystko pięknie działało dopóki nie nalałem olejku do zbiornika. Powoli zaczęło skądś wyciekać, a mianowicie z Air Hole'i. Watę poukładałem jak najdokładniej potrafiłem, może ułożyłem ją zle, lecz według internetu wszystko jest ok. Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły lub foto jak ona ma zostać ułożona, prosiłbym o podanie. Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#1839638
A może kolega się pochwali jak to wyglada ? Łatwiej będzie coś doradzić :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By lukiboss2
#1839773
Pokaż zdjęcie :) Tutaj każdy pisze że ma grzałkę ideolo a mimo to cieknie, a potem się okazuje że grzałki krzywe z hotspotami, waty za mało o 50% itp.
By saszanh
#1841559
[quote="saszanh"]Witam podłączam się do pytania, od dwóch dni mam ammita dual, tak jak u kolegi zauważyłem wyciek spod pierścienia Doplywu powietrza, dzieje się to (prawdopodobnie, bo niewiem czy tylko wtedy bo to nie wodospad) gdy dolewam liquidy, pojawia się na dole i gorze pierścienia oraz pod nim (dodam ze liquid nie wydobywa się z otworu dopływu powietrza) jako ze to mój pierwszy tego typu atomizer grzałki i watę założył mi chłopak w e-dymieObrazekObrazekObrazek
Przy dolewaniu zamykam otwory dopływu powietrza i liquidu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Pesio
#1844129
Mnie się w końcu udało znaleźć czas na ponowne odpalenie ammita.
Fused 2 * 0,3, owijka 0,2 4mm 7zwojów. Ledwo weszło, a najciekawsze jest to, że jest 0,72oma na dualu. Muszę zapodać 70W żeby cokolwiek się działo.
Wszystko jest ok, żadnego bobra, grama wycieku, reaguje na każdą regulacje, ale smak jest słaby.
Nie chodzi o intensywność, ale nie ma takich fajerwerków jak na aromamizerze.
Może być że poszalałem z wielkością grzałek? Tylko nie do wiary jest dla mnie 0,72oma?

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Jeszcze przy okazji chciałem spytać, czy ktoś miał styczność z drutami z tej firmy.
Miał być kanthal, ale nigdzie nie jest zaznaczone. Na środku rozgrzewa się na niebiesko.ObrazekObrazek
By lavine100
#1844591
Witam, mam pytanie odnośnie Ammita Dual. Chcąc zainstalować jedną grzałkę trzeba zakładać tą zaślepkę, która jest w zestawie? Bo znalazłem w sieci zdjęcie, jak ktoś zamontował jedną grzałkę w tym atomizerze na środku i i tej zaślepki nie ma. Jaka jest w zasadzie jej rola? i czy można jej nie używać przy jednej grzałce? a jeśli nie to co się nią "przykrywa"? proszę o pomoc:)
By kriss83
#1844643
Witam, również posiadam Ammita Dual Coil , wesja V2.
Mam z nim pewien problem. Chmurka jest bardzo rzadka, kolor bardziej szary niż biały, jest jej nie wiele i jest dość dusząca , w zasadzie nie da się normalnie wapować.
Zrobiłem mu dwie grzałki z drutu oporowego Kanthal D- 0,40mm po 6 zwojów na srednicy 3mm , co dało 0,29 Ohm przy dwóch grzałkach. Testowałem przy różnych ustawieniach watów 15, 20, 30 ,40 ... w zasadzie im wiecej Wat tym mocniej sie grzeje, parzy i skwierczy oraz bardziej dusi. Sam smak wydaje się być ok. Z atomizera nic nie cieknie itd.. więc wykluczam problem z transportem liquidu. Może ma ktoś jakiś pomysł?

Kolego @saszanh
Grzałki ustaw sobie bardziej nad tymi trzema wlotami powietrza , poprawia to smak.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.