EPF
Awatar użytkownika
By MaiArt
Czekamy więc na Państwa opinie na temat "aniołka", a na firmamencie zaczyna już majaczyć kandydat do obiegówki numer 3 :D
Awatar użytkownika
By galtex
Z tych obiegówek mało wynika.Nowości aromatów tytoniowych *GOOD* i innych ,ostatnio pojawiają się dość często.Przy dość niskiej cenie,zakup 10 ,20 czy 30ml(nowości) nie stanowi problemu,mam przynajmniej pewność,że wystarczy mi na zrobienie kilku samogonów o różnym stężeniu aromatu,propocjach VG i PG i różnym okresie dojrzewania.Problemem jest koszt dojazdów do przedstawiciela i możliwość braku nowości .Korzystałem z usług Waszego przedstawicila,ale chyba zaczne zamawiać bezpośrednio.Powinniście pomyśleć nad zmniejszeniem limitu (100zł gratis wysyłka), szczególnie przy zamawianiu nowości.
Awatar użytkownika
By redwhite
galtex pisze:Przy dość niskiej cenie,zakup 10 ,20 czy 30ml(nowości) nie stanowi problemu,mam przynajmniej pewność,że wystarczy mi na zrobienie kilku samogonów o różnym stężeniu aromatu,propocjach VG i PG i różnym okresie dojrzewania.

Obiegówka to nie 5ml na 20 osób.
Przy tym co wysyła kolega to naprawdę da się zrobić kilka setek na łebka :mrgreen:

Moje się gryzą , Timi powinien dziś również mieć już aro u siebie.
Awatar użytkownika
By Timi
@redwhite
Jeszcze listoroznosiciel nie dotarł. Zapewne będzie jutro.
Awatar użytkownika
By redwhite
I na cholerę płacić za priorytet skoro nie dociera na drugi dzień.
Według trakingu w transporcie
Awatar użytkownika
By MaiArt
Wszystko zależy od godziny nadania przesyłki. Jeżeli zostanie nadana do godziny 14, to powinna trafić do adresata w następnym dniu roboczym.
Awatar użytkownika
By redwhite
Nazwa zdarzenia Data i czas Jednostka pocztowa
Nadanie przesyłki 2018-03-05 12:57 FUP Łódź 15
Przesyłka w transporcie 2018-03-05 15:00

Jak widać nadana 12:57.
Jednak PP to nadal masakra. Czasem coś ładnie pójdzie ale to nie często. Tym bardziej, że to żaden okres przedświąteczny. *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By Timi
Spokojnie, nic się złego nie dzieje.
*CZAJNICZEK* *KAWA* :wink:
By joloass
Na ten moment odkrecilem 15 ml buteleczke i zapachnialo mi fajkowym zielem :)
Pomysl z wieksza pojemnoscia bardzo moim zdaniem trafiony, brakuje mi osobiscie tylko sugerowanego stezenia aromatu widocznego np. na etykiecie.
Zreszta szukajac wlasciwych % tutaj trafilem.
Awatar użytkownika
By Timi
Rozrobiłem od razu 100ml.
Pachnie fajnie i znajomo. Cd. później :wink:
By joloass
*CZAJNICZEK* Faktycznie mocny - 3% stezenie daje sie we znaki, choc mieszczace sie w granicach mojej tolerancji.

Smak: ciezki/ gesty, slodkawy, lekko cierpki, owocowo - tytoniowy (lecz bardziej w sensie aromatyzowanego tytoniu fajkowego)
Osobiscie dopatruje sie w "Dotyku Aniola" polaczenia: Tytoniu fajkowego + Amphory + Gozdzika / gruszki + owocu Liczi ?
Czy mi odpowiada?
Tak - poniewaz lubie slodkie przysmaki, przy czym nastepnym razem raczej zmniejsze stezenie do 2% :wink:

Wywar oczywiscie jeszcze pewnie nabierze rumiencow, wraz z uplywem sluzacego mu w tym wzgledzie czasu *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By MaiArt
No cóż... Cały czas pozostajemy wierni zasadzie, iż produkujemy aromaty, a nie "pomyje" dodawane w ilości 10-15 (i więcej) procent :-D
W przypadku tego produktu bierzemy jednak pod uwagę możliwość delikatnego rozcienczenia (np. optymalizacja do sugerowanego stężenia 5% obj. ) w celu ułatwienia dokładnego dozowania oraz ograniczenia możliwości przedawkowania.
Awatar użytkownika
By redwhite
Witam.
Z powodu zapalenia gardła i krtani zmuszony jestem testy przesunąć o jakiś tydzień.
Niestety infekcja powoduje takie przekłamanie, że nic mi nie smakuje. *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By MaiArt
Nie ma tego złego, gdyż w tym czasie produkt dobrze się przegryzie ;)
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!
Awatar użytkownika
By Master_PiT
Dotarła butelczyna :beer:
Pierwszy niuch i szybkie skojarzenie z amforą :) będzie ciekawie :)
Awatar użytkownika
By Timi
Angel's touch przegryza się już 8 dni, więc należałoby coś napisać. Tylko co? :lol:
Fajny jest bez dwóch zdań, ale jaki? Jak to przelać na ekran?
Napiszę tak. Znajomy aromat, bo przypomina Amphorę. Do tego słodki, jakby suszona/kandyzowana figa lub coś w tym stylu.
Na finiszu coś ziołowego i ciasteczkowego, ale co? Zabijcie nie wiem. Może ledwo wyczuwalna nutka cynamonu, goździków, biszkopta? A może to piernik? :roll: Chyba bardziej to drugie.
Gdybym miał go określić kilkoma słowami, to napisałbym Amfora w wersji light z nutami słodkości owocowych. :wink:
Jednak zdecydowanie jest to fajny aromat. Daję 8-8,5 na 10.

Testowany na Derringerze i VT133. Rozrobiony na bazie 50:50 bez nikotyny.

edit:
Ciekawy smak pojawia się gdy zapewnimy spory nadtransport lub obficie zalejemy dripper. Polecam spróbować :wink:
Jakiej muzyki słuchacie? :D

Ja sie zarazilem hardrockiem/R'n'R od kumpla :D w […]

Uwaga na aromaty cynamonowe.

Na blogu Strego Chemika: https://starychemik.wordp[…]

Grzalki a box

Witam. Posiadam boxa Smok T-Priv. Ostatnio będąc w[…]

Czarna grzałka na środku

Witam, Od jakiegoś czasu robię sam grzałki i co j[…]