EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By rozer
Witam

Na edymie widnieje sx550j w cenie 99zł.
To jakaś promocja, wadliwa seria czy po prostu błąd ?

A jeżeli wszystko ok, to gdzie można kupić jakąś obudowę, etc ?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By bulit73
rozer pisze:Na edymie widnieje sx550j w cenie 99zł.
To jakaś promocja, wadliwa seria czy po prostu błąd ?

Nic tylko brać :wink:
Awatar użytkownika
By bulit73
rozer pisze:A jeżeli wszystko ok, to gdzie można kupić jakąś obudowę, etc ?

Z gotową obudową do której to zapakujesz, będzie raczej problem. Może coś w drewnie?
home-made-f395.html
By rozer
Panowie już sama cena spowodowała u mnie ogromne niedowierzanie (bo elektronika to koszt około 300zł, a boxy latają nawet po 800zł), więc jak mi tego nie cofną, ani nie będzie uszkodzone, to się będę martwił co dalej :D
Szukam jakiegoś gotowca, żeby tylko wlutować do środka elektronikę, ale nic takiego nie mogę znaleźć...
Awatar użytkownika
By blucas
A ja mam nadzieję że w e-dymie pojawi się YiHi SX480J BT. Może to by mnie zmotywowało do następnego moda.
550-tka jest dla mnie zdecydowanie za duże i problematyczne (w obudowaniu).

ps. @jaro19591 pisał o tej cenie już 4 lutego i już wtedy miał gotowego boxa, co oznacza że YiHi 550 kosztuje tyle przynajmniej od stycznia ;)
By rozer
Jednym słowem zakup opłacalny, choć wykonanie dość problematyczne.
Kupiłem, na razie niech leży, będę miał czas to coś wykonam...
Poza obudową wystarczy chyba tylko case na baterie i gwint na atomizer (bo balancer jest wbudowany), więc konstrukcja bardzo prosta, własna obudowa to jednak fajna sprawa.
Awatar użytkownika
By matatiti
Grzechem byłoby nie skorzystać z takiej oferty, jeśli ktoś sobie ceni homemadowe zasilania na dobrej elektronice. I ja stałem się jakiś czas temu posiadaczem tego chipa, No i tak czekam cierpliwie na efekty pracy jednego z moderów... Może się kiedyś doczekam ;)
Jedna bardzo ważna uwaga, o której trzeba pamiętać przed zakupem. Otóż do prawidłowego działania tego układu potrzebne nam będą dwa ogniwa 18650. Na jednym nie pójdzie.
By rozer
Że 2x 18650 to akurat wiem i bardzo to cenie :D

A jaki jest szacunkowy koszt wykonania takiej obudowy (sam kadłubek, do którego wystarczy zapakować elektronikę) ?
Bo może zamiast tworzyć samemu można poprosić kogoś kto się na tym zna i dysponuję odpowiednim sprzętem ?
Mówię tu oczywiście o czymś niezbyt skomplikowanym bez złotych wstawek :D
Awatar użytkownika
By blucas
To już trzeba rozmawiać z wykonawcami na PW. Raczej nikt tu nie wyskoczy z ceną.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X 4/64 przy użyciu Tapatalka
By rozer
Yihi SX 550J dotarł do mnie dzisiaj (odebrałem go w sklepie).
Od razu widać, że płytka jest ogromna, większa nawet od samego evica vtc mini.
Niestety dokumentacja, a raczej jej brak to porażka.
Zaraz biorę się za testy metodą czytania oznaczeń.

https://imgur.com/a/89sjX
By rozer
rozer pisze:Yihi SX 550J dotarł do mnie dzisiaj (odebrałem go w sklepie).
Od razu widać, że płytka jest ogromna, większa nawet od samego evica vtc mini.
Niestety dokumentacja, a raczej jej brak to porażka.
Zaraz biorę się za testy metodą czytania oznaczeń.

https://imgur.com/a/89sjX

Up
Już po testach. Nie licząc tego, że płytka daje chińskim pustostanem niedawno opuszczonym przez bezdomnych, to wszystko wydaje się być ok :
https://imgur.com/a/EqjGD
Ijust S + Ello Duro

Witam wszystkich. Mam problem z zestawem dół Ijust[…]

Cos do 350 zł z edymu

Siemanko. Vaperem jestem stosunkowo nowym, bo moze[…]

Którego Boxa wybrac?

Witam, jestem byłym palaczem, około 12 analogów dz[…]

Eleaf ikoon 220 - atomizer

Witam. Chcę sobię kupić Eleafa Ikoona 220, lecz na[…]