EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By Zabiela
Witajcie epalacze

W epapierosach siedzę od czasu zakrapianych watek 8) .

Obecnie wapuję na bateri tesla i parowniku volitank mini zalewanym płynami kinga - mocny buch i camel (kszyfho).

Szukam dla siebie nowego sprzętu bo ma taką fanaberię, byłem dzisiaj w sklepie i wizualnie spodobał mi się Volish Alpha.
Prośba do was o poradę co kupić?

Moje kryteria:
- batka o pojemności min.2000
- parownik wygodny w obsłudze - łatwo wymienialna grzałka, jak najmniej skroplin w ustniku, brak bobra(spalenizny w ustach)
-cena ~ 200 zł

Z góry dziękuję za racjonalne podpowiedzi i pozdrawiam *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By DorotaM
Daruj sobie wszelkie volishe.
Spójrz: istick-pico-75w-tc-kit-t105777.html
do tego grzałka Triton 1,8 oraz akumulator i na początek przygody z nowym sprzętem wystarczy.
A potem do tego ewentualnie jeszcze drugi akumulator, ładowarka zewnętrzna i... będzie człowiek zadowolony. :wink:
Awatar użytkownika
By bulit73
Lub możesz przyjrzeć się większemu bratu Pico25 + parownik z tematu: topic125077.html :wink:
Awatar użytkownika
By Zabiela
No właśnie o czymś takim myślę już od ponad roku, gubię się trochę w tym nowym sprzęcie, boję się że wydam kasę na jakiś dupny sprzęt z którego nie będę zadowolony.

Jak wychodzi ekonomia przy takim iStick? Jaka cena grzałki, jak często trzeba wymieniać, jaka jest żywotność i cena aku?
Gdzie w ogóle kupić takie cudo?

DorotaM pisze:Daruj sobie wszelkie volishe.
Spójrz: istick-pico-75w-tc-kit-t105777.html
do tego grzałka Triton 1,8 oraz akumulator i na początek przygody z nowym sprzętem wystarczy.
A potem do tego ewentualnie jeszcze drugi akumulator, ładowarka zewnętrzna i... będzie człowiek zadowolony. :wink:
Awatar użytkownika
By DorotaM
Takie cudo kupisz w najlepszym sklepie. A z tego co się orientuję ma on i stacjonarki w Twoim mieście ( e-dym).
Grzałka, ta o której pisałam Triton 1,8 służy do wapowania dopaszczowego (usta- płuca) czyli chyba takiego jakie Ty preferujesz. Nie ma jej w tym zestawie dlatego musiałbyś ją sobie dokupić. Jej koszt to około 15 pln-ków. Na jak długo wytrzyma? A tego to już nie wie nikt.
Fabryczne grzałki to zawsze jedna wielka loteria. Możesz trafić na takie które wytrzymają naprawdę długo
ale możesz i trafić na skopaną partię, która już na starcie jest do ... .
Dlatego najlepszym wyjściem są parowniki na własne grzałki. Jest sporo o nich tu na forum. :wink:
Jednak ten zestaw na początek przeskoku będzie łatwy do zgryzienia a i te grzałki są raczej ogólnie dostępne.
Akumalator: w tym samym sklepie LG HG2 lub Samsung Q30.

Poczytaj wątek który podlinkowałam a wiele Ci on rozjaśni.
Awatar użytkownika
By Zabiela
Faktycznie, przejadę się do galerii, sprzedawca chyba będzie zorientowany i pomoże mi dobrać sprzęt żeby wszystko było ok, dzięki.

DorotaM pisze:Takie cudo kupisz w najlepszym sklepie. A z tego co się orientuję ma on i stacjonarki w Twoim mieście ( e-dym).
Awatar użytkownika
By Timi
Zabiela pisze:Faktycznie, przejadę się do galerii, sprzedawca chyba będzie zorientowany i pomoże mi dobrać sprzęt żeby wszystko było ok, dzięki.

Proponowałbym nie do żadnej galerii, tylko na Gdańską 90 w centrum. W galerii Cię oskubią na ok. 100% ceny.

edit:
Jeszcze jedno. Omijaj szerokim łukiem wszelakie wysepki i inne stoiska ESW. Strasznie drogo, słaba oferta, głównie przestarzały sprzęt za to wyceniony kosmicznie, obsługa nie mająca bladego pojęcia itd. Wszelakiej maści Volische to... echhhh, może nie będę sobie podnosił ciśnienia :roll:
Awatar użytkownika
By Zabiela
Będąc w sukcesji miałem trochę wolnego czasu (kobitka na szopingu), wszedłem do punktu z e-fajami - jakoś przy sali z jedzeniem i dokonało się - kupiłem Alpha Volish.
Pani w punkcje okazała się bardzo pomocną osobą, zakupiłem sprzęt jak i również (pierwszy raz) bazę tytoniową, smak i niezbędne buteleczki, za wszystko zapłaciłem 253zł, sam fajek 199zł.

Alphę używam 3 tydzień i jestem bardzo zadowolony, to moje pierwsze doświadczenie z paleniem dopłucnym, szybko się do tego przyzwyczaiłem.
Chmury które generuje są olbrzymie, ze smaku jestem zadowolony, pierwszy smak a w zasadzie zapach który wybrałem nie podszedł żonie - jakiś tytoniowy (mam na zbyciu butelkę 100mil tak przy okazji).
Obecnie wapuję cherry i icetee - całkiem przyjemny smak i przede wszystkim żona zadowolona.

Cały papieros prezentuje się solidnie, taki kawał walca, wygodnie się dolewa, bateria 3000 wystarcza mi spokojnie na 1 do 2 dni wapowania, mega wygodne jest też ładowanie - można ładować zwykłą ładowarką od smatfona, mało tego można palić podczas ładowania.
Awatar użytkownika
By McGrinn
DorotaM pisze:I wszystkie powyższe (po)rady poszły w pi...u. :?
No cóż, nie pozostaje nic innego jak życzyć zadowolenia z zakupionego sprzętu. :wink:

Pomyśleć, że za te pieniądze można już mieć Pico i K5 (czy inny świetny parownik...). Albo chociaż Pico i Melo. A tu nawet stabilizacji napięcia nie ma.
Dobrze, że wolałem się nie sugerować uśmiechem ekspedientek, te nie mówią "kup pan Skyline", forum tak :wink: .
Awatar użytkownika
By PucH2
Obowiązkowo. Potem przez pół roku byś się zastanawiał po wuj tyle to ma opcji i kiedy zrobią coś na te 75 W :lol:

A tak sobie naciskasz markowy guzik i masz to wszystko wyjebane :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 20 mar 2018, 13:00 przez PucH2, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By blucas
Powiem tak... nie kupił bym Alphy za 50% tej ceny.
Skoro działa i jesteś zadowolony to nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Następnym razem nie działaj pod wpływem impulsu i "opinii" sprzedającego.
Awatar użytkownika
By PucH2
Ale wieloletni kupił porządny firmowy sprzęt. Tematy o foliszach są niezłe i nie ma potrzeby zakładać nowych (mruga-wymień grzałkę. Nie mruga-reklamuj). Za wszystko inne odpowiada wyspecjalizowany komputer waperski. Tylko zazdrościcie mając węża w kieszeni.
Awatar użytkownika
By Timi
Zabiela pisze:Chcecie mi powiedzieć że dałem dupy i to za 200zł?

Takie coś powinienem kupić:
75W Eleaf iStick Pico - 80zł
?

Mądry Polak po szkodzie :lol:
Jednak nie przejmuj się zbytnio. Masz na czym wapować, a że dwukrotnie przepłaciłeś i za te pieniądze mogłeś mieć sprzęt o dwie półki wyżej, mówi się trudno. To tylko pieniądze.

Jaki atomizer z górnym przepływem powietrza poleca[…]

W tym miejscu możecie śmiało pytać o produkty, wni[…]

Cos do 350 zł z edymu

Siemanko. Vaperem jestem stosunkowo nowym, bo moze[…]

Ijust S + Ello Duro

Witam wszystkich. Mam problem z zestawem dół Ijust[…]