EPF
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1841221
Ewentualnie uszkodzona uszczelka, choć i to Kajtki znoszą bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1841222
Piotruś pisze: Jest możliwość żeby coś blokowało LC i dlatego nie mogę go do kręcić?


Taka opcja jest możliwa. Sprawdź dokładnie obydwa gwinty.
Przed przykręceniem baniaka, dobrze jest, te gwinty nasmarować liquidem.
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1841230
Bo na soczek, dobry smoczek.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1841231
Przeprosiny przyjęte. Tylko czemu na PW, jak po obrażałeś ludzi tutaj? @Piotruś twój problem to oringi. Za ten stan rzeczy odpowiedzialne są dwa a dokładnie jeden. By nie tłumaczyć to co już dawno wytłumaczono opisując K5, po prostu podmień cały górny cap z K5 i wycieki ustąpią. Resztę już doczytasz w wspomnianym wątku.
By Piotruś
#1841382
PucH2 pisze:Przeprosiny przyjęte. Tylko czemu na PW, jak po obrażałeś ludzi tutaj? @Piotruś twój problem to oringi. Za ten stan rzeczy odpowiedzialne są dwa a dokładnie jeden. By nie tłumaczyć to co już dawno wytłumaczono opisując K5, po prostu podmień cały górny cap z K5 i wycieki ustąpią. Resztę już doczytasz w wspomnianym wątku.
Zachowałem się jak Kajtek,z góry wszystkich przepraszam, więcej się to nie powtórzy :))
Wracając do problemu który dalej trwa.
Zrobiłem jak mówiłeś, zamieniłem cały górny cap z K5, niestety nic pomogło ale na pewno jest to przyczyną. Gdy odkrecam górny cap, czy to oryginalny czy z K5 i od razu zakręcam słyszę jak się za powietrza i za chwilę leje się z niego na maksa. Po doprowadzeniu go do normalnego stanu,znów odkrecam i zakręcam górny cap, zasysa i zalany :) Na prawdę przeszło przez moje ręce tego żelastwa trochę, ale z żadnym takich cudów nie miałem. Już mi nawet złość przeszła, tylko się śmieje.
Awatar użytkownika
By Krasnal45
#1841386
Jeżeli odkręcasz górny cap przy otwartym LC, to normale że Ci zaraz będzie się lało z airholi.
By Piotruś
#1841387
Krasnal45 pisze:Jeżeli odkręcasz górny cap przy otwartym LC, to normale że Ci zaraz będzie się lało z airholi.
Oczywiście że przy zamkniętym. I to jest najciekawsze ;)
Awatar użytkownika
By Krasnal45
#1841390
Nie wiem dokładnie jak to wygląda w Prime, ale mniemam, że tak samo jak w K5. Porozbieraj bazę i posprawdzaj WSZYSTKIE oringi na niej. Odkręć pin z dołu i wyjmij go razem z tym talerzykiem z dołu. Pod nim jest wkręcony trzpień. Wykręć go. Na nim również jest mały oring, który może być winny.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1841392
Fajnie że wymieniłeś i już powoli łapiesz co z czym i dlaczego. Niestety powoli to jest zbyt ślamazarnie. Poczekam kiedy doczytasz które to oringi powinieneś wymienić. Przy tym tempie do wiosny zejdzie.
Krasnal45 pisze:Nie wiem dokładnie jak to wygląda w Prime, ale mniemam, że tak samo jak w K5. Porozbieraj bazę i posprawdzaj WSZYSTKIE oringi na niej. Odkręć pin z dołu i wyjmij go razem z tym talerzykiem z dołu. Pod nim jest wkręcony trzpień. Wykręć go. Na nim również jest mały oring, który może być winny.

W Prime jest dowcip w capie. Jak K5 może pracować bez oringu zewnętrznego, tak Prime od razu nawet jak jest odrobinę za mały oring - sika.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1845750
No i otrzymałem na urodziny rozszerzenie do Prime. Pojemność z K5 porównywalna. Jak widać na foto mimo tej samej pojemności Prime jest zdecydowanie niższy. Po całodziennym użytkowaniu mogę też z przekonaniem napisać że i liquidu mniej schodzi w porównaniu do K5. Wolałbym jednak szkło typu beczka niż taką rakietę. No ale szkła beczki chyba nikt do tego nie dopasował jeszcze. Zresztą zobaczcie sami.
Obrazek
Od lewej K5, a od prawej Prime z przedłużonym baniakiem.
Ampery w akumulatorkach, użytkowanie.

Witam. Jak liczy się ampery w akumulatorkach? Mam […]

Chciałbym kupić jakiegoś boxa który pasowałby do w[…]

Urodziny !!!

"Zobacz no, zobacz no, czyje, czyje urodziny[…]

Mam trzy Kayfuny Lite V2 i zwykłe, różnych firm[…]