EPF
Nie wiesz jak się zabrać za mieszanie? Twój liquid ma zły wpływ na grzałkę? Masz inny problem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!
By Martintin
#1841197
Problem taki, że nie wiem jaką bazę 50:50 18mg kupić do rozcieńczania. Kiedy jakiś czas temu w moim mieście było stoisko eSmoking World to kupowałem tam bazę Cloud'n Base 18mg, ta baza mi pasowała. Jakiś czas temu zakupiłem -optimum-baza-18mg.html?search_query=Optymalna+Baza+18mg Nie linkujemy do sklepów z ep.
M.
rozcieńczyłem ją w takiej samej proporcji jak poprzednią, czyli 50ml 18mg | 100ml 0mg ale coś mi nie pasuje w tej bazie z e-dym bo jakoś tak nie czuję mocy, jak w tej Cloud'n Base. Chciałbym się Was doradzić jakie Wy kupujecie bazy do rozcieńczania. Pozdrawiam. :)
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1841199
Na proporcje PG/VG zwróciłeś uwagę? Jeżeli w Cloud'n Base przeważa glikol, możliwe jest odczuwanie mocniejszego "kopa w płuco" w stosunku do bazy optymalnej, gdzie przeważa gliceryna.
By Martintin
#1841206
Przy paleniu Cloud'n Base już po kilku zaciągnięciach czułem działanie nikotyny w sobie, a tu ciągnąć i ciągnąć trzeba żeby coś poczuć. :D
Awatar użytkownika
By bulit73
#1841208
@Martintin ny nic nie palimy. Przy EIN wapujemy, inhalujemy :wink:
Zapoznaj się z tym: page/leksykon
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1841217
Martintin pisze:Przy paleniu Cloud'n Base już po kilku zaciągnięciach czułem działanie nikotyny w sobie, a tu ciągnąć i ciągnąć trzeba żeby coś poczuć. :D


Że "optymalna" oszukana? Cóż, nie wiem. W każdym razie, czego oczekujesz? Skorzystaj z mojej sugestii lub szukaj bazy, która będzie Ci odpowiadać.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.