EPF
http://maiart.pl/
By MaiArt
#1837107
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą kolejną kompozycją aromatyczną o wielce wymownej nazwie "Angel's touch". Wyjątkowe połączenie najwyższej jakości tytoniu fajkowego delikatnie podkreślonego wytrawnymi nutami wiśni oraz marcepanu przeniesie nas w inny wymiar przyjemności. A jeżeli dodamy do tego nuty ciepłego, babcinego ciasta, to poczujemy... dotyk anioła :D

Produkt dostępny w formie aromatu oraz premiksu 30/50 ml.
By MaiArt
#1837549
Czy byliby Państwo zainteresowani puszczeniem w obieg kolejnej obiegówki MaiArt z aromatem "Angel's touch"? Od razu zastrzegam, iż oferta byłaby skierowana do osób posiadających już pewną "historię" na Forum :D
Awatar użytkownika
By redwhite
#1837550
Pewnie , że byśmy popróbowali :mrgreen:
I najlepiej to rejonami podzielić .
Jak do mnie pierwszego poślesz to przy okazji wezmę sobie coś :D
Awatar użytkownika
By Timi
#1837556
Oczywiście, że tak :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1837568
Nie wypada odmówić : mrgreen:
1) redwhite
2) Timi
3) Master_PiT
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1837594
Przydałoby się, żebyście mieli na stanie jakieś puste butelki do mieszania. Zawsze jak zamawiałem z wapujemy.pl wrzucałem w koszyk przy okazji. Choć to niewielki problem, jest wygodniej i za osobną przesyłkę nie trzeba płacić :wink: .
Awatar użytkownika
By Timi
#1837609
Kurcze... jantelmeny... Białogłowę pominęli :roll:

1) redwhite
2) Timi
3) Master_PiT
4) gemino
5) Superwomen2
6) ppienio
7)
Awatar użytkownika
By redwhite
#1838987
Timi pisze:Oczywiście, że tak :mrgreen:

Poproszę kolegę o dane do wysyłki. Jutro odbiorę bo mam awizo, Wyślę w Piątek .
By MaiArt
#1839035
Aromat "Angel's touch" lada chwila trafi w Wasze ręce, czas więc podać informacje odnośnie dawkowania *SMOKEKING*
Aromat jest bardzo mocno skoncentrowany i sugerowane przez nas stężenie to 2,5% obj. Sugeruję zacząć od tej wartości i nie ryzykować podbijania stężenia w ciemno, gdyż efekt może być (delikatnie rzecz ujmując) daleki od zamierzonego :D
Dodatkowo warto pokusić się o zbadanie wpływu leżakowania na układ nut smakowych, gdyż jest to kompozycja o wysokim stopniu złożoności i będziemy mieć tutaj do czynienia z efektem zbliżonym do obserwowanego w przypadku "Cyfry trzy" :D

A czego możemy się spodziewać?

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą kolejną kompozycją aromatyczną o wielce wymownej nazwie "Angel's touch". Wyjątkowe połączenie najwyższej jakości tytoniu fajkowego delikatnie podkreślonego wytrawnymi nutami wiśni oraz marcepanu przeniesie nas w inny wymiar przyjemności. A jeżeli dodamy do tego nuty ciepłego, babcinego ciasta, to poczujemy... dotyk anioła ;)


A co Państwo w nim odkryją???

Życzę miłej zabawy w trakcie testów :hat_low:
Ostatnio zmieniony 03 mar 2018, 08:57 przez MaiArt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By redwhite
#1839093
redwhite pisze:
Timi pisze:Oczywiście, że tak :mrgreen:

Poproszę kolegę o dane do wysyłki. Jutro odbiorę bo mam awizo, Wyślę w Piątek .




To nie było to awizo :evil:
Ale dane już mam :D
Lecz przesyłki nie :mrgreen:
By MaiArt
#1839125
Hmmm... Status przesyłki nadal wskazuje, iż przesyłka jest w punkcie nadania :roll:
Miejmy nadzieję, iż jutro jednak już dotrze i będziecie Państwo mogli zacząć testy naszej nowej mikstury :D

EDIT
Status przesyłki zmienił się na

Przekazano do doręczenia 2018-03-02 07:13 UP Łódź 15

*SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By redwhite
#1839343
MaiArt pisze:
Przekazano do doręczenia 2018-03-02 07:13 UP Łódź 15

*SMOKEKING*



Właśnie wieczorkiem odebrałem przesyłkę .
Pachnie cudnie oby tak smakowało . Muszę poczekać do jutra z mieszaniem gdyż jednak muszę rozcieńczyć bazę na mniejsze stężenie. Zauważyłem , że czym mniej nikotyny lepszy smak.
PS: Dla Artura. Faktycznie przeginałem z aromatami Waszymi :D

PS: Dla Timi W Poniedziałek wyślę .
By MaiArt
#1839407
Z tym aromatem naprawdę nie można przesadzać, gdyż przedawkowanie zamieni anielski eliksir w syrop na kaszel ;) Zastanawiam się nawet, czy nie zaproponować Wam rozpoczęcia testów od 2%...

A co do smaku, to... nic więcej już nie powiem, a Wy za chwilę sami to ocenicie ;)

Życzę miłej zabawy :cygaro:
Awatar użytkownika
By galtex
#1840023
Z tych obiegówek mało wynika.Nowości aromatów tytoniowych *GOOD* i innych ,ostatnio pojawiają się dość często.Przy dość niskiej cenie,zakup 10 ,20 czy 30ml(nowości) nie stanowi problemu,mam przynajmniej pewność,że wystarczy mi na zrobienie kilku samogonów o różnym stężeniu aromatu,propocjach VG i PG i różnym okresie dojrzewania.Problemem jest koszt dojazdów do przedstawiciela i możliwość braku nowości .Korzystałem z usług Waszego przedstawicila,ale chyba zaczne zamawiać bezpośrednio.Powinniście pomyśleć nad zmniejszeniem limitu (100zł gratis wysyłka), szczególnie przy zamawianiu nowości.
Awatar użytkownika
By redwhite
#1840051
galtex pisze:Przy dość niskiej cenie,zakup 10 ,20 czy 30ml(nowości) nie stanowi problemu,mam przynajmniej pewność,że wystarczy mi na zrobienie kilku samogonów o różnym stężeniu aromatu,propocjach VG i PG i różnym okresie dojrzewania.


Obiegówka to nie 5ml na 20 osób.
Przy tym co wysyła kolega to naprawdę da się zrobić kilka setek na łebka :mrgreen:

Moje się gryzą , Timi powinien dziś również mieć już aro u siebie.
Awatar użytkownika
By Timi
#1840067
@redwhite
Jeszcze listoroznosiciel nie dotarł. Zapewne będzie jutro.
Awatar użytkownika
By redwhite
#1840127
I na cholerę płacić za priorytet skoro nie dociera na drugi dzień.
Według trakingu w transporcie
Awatar użytkownika
By redwhite
#1840175
Nazwa zdarzenia Data i czas Jednostka pocztowa
Nadanie przesyłki 2018-03-05 12:57 FUP Łódź 15
Przesyłka w transporcie 2018-03-05 15:00

Jak widać nadana 12:57.
Jednak PP to nadal masakra. Czasem coś ładnie pójdzie ale to nie często. Tym bardziej, że to żaden okres przedświąteczny. *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By Timi
#1840183
Spokojnie, nic się złego nie dzieje.
*CZAJNICZEK* *KAWA* :wink:
By joloass
#1840219
Na ten moment odkrecilem 15 ml buteleczke i zapachnialo mi fajkowym zielem :)
Pomysl z wieksza pojemnoscia bardzo moim zdaniem trafiony, brakuje mi osobiscie tylko sugerowanego stezenia aromatu widocznego np. na etykiecie.
Zreszta szukajac wlasciwych % tutaj trafilem.
Awatar użytkownika
By Timi
#1840225
Rozrobiłem od razu 100ml.
Pachnie fajnie i znajomo. Cd. później :wink:
By joloass
#1840468
*CZAJNICZEK* Faktycznie mocny - 3% stezenie daje sie we znaki, choc mieszczace sie w granicach mojej tolerancji.

Smak: ciezki/ gesty, slodkawy, lekko cierpki, owocowo - tytoniowy (lecz bardziej w sensie aromatyzowanego tytoniu fajkowego)
Osobiscie dopatruje sie w "Dotyku Aniola" polaczenia: Tytoniu fajkowego + Amphory + Gozdzika / gruszki + owocu Liczi ?
Czy mi odpowiada?
Tak - poniewaz lubie slodkie przysmaki, przy czym nastepnym razem raczej zmniejsze stezenie do 2% :wink:

Wywar oczywiscie jeszcze pewnie nabierze rumiencow, wraz z uplywem sluzacego mu w tym wzgledzie czasu *SMOKEKING*
By MaiArt
#1840515
No cóż... Cały czas pozostajemy wierni zasadzie, iż produkujemy aromaty, a nie "pomyje" dodawane w ilości 10-15 (i więcej) procent :-D
W przypadku tego produktu bierzemy jednak pod uwagę możliwość delikatnego rozcienczenia (np. optymalizacja do sugerowanego stężenia 5% obj. ) w celu ułatwienia dokładnego dozowania oraz ograniczenia możliwości przedawkowania.
Awatar użytkownika
By redwhite
#1841183
Witam.
Z powodu zapalenia gardła i krtani zmuszony jestem testy przesunąć o jakiś tydzień.
Niestety infekcja powoduje takie przekłamanie, że nic mi nie smakuje. *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1841256
Dotarła butelczyna :beer:
Pierwszy niuch i szybkie skojarzenie z amforą :) będzie ciekawie :)
Awatar użytkownika
By Timi
#1841530
Angel's touch przegryza się już 8 dni, więc należałoby coś napisać. Tylko co? :lol:
Fajny jest bez dwóch zdań, ale jaki? Jak to przelać na ekran?
Napiszę tak. Znajomy aromat, bo przypomina Amphorę. Do tego słodki, jakby suszona/kandyzowana figa lub coś w tym stylu.
Na finiszu coś ziołowego i ciasteczkowego, ale co? Zabijcie nie wiem. Może ledwo wyczuwalna nutka cynamonu, goździków, biszkopta? A może to piernik? :roll: Chyba bardziej to drugie.
Gdybym miał go określić kilkoma słowami, to napisałbym Amfora w wersji light z nutami słodkości owocowych. :wink:
Jednak zdecydowanie jest to fajny aromat. Daję 8-8,5 na 10.

Testowany na Derringerze i VT133. Rozrobiony na bazie 50:50 bez nikotyny.

edit:
Ciekawy smak pojawia się gdy zapewnimy spory nadtransport lub obficie zalejemy dripper. Polecam spróbować :wink:
Awatar użytkownika
By Superwomen2
#1842419
Dziś i do mnie dotarła.
Zapach bardzo przyjemny lecz coś więcej powiem jak się ładnie przegryzie.
Bardzo proszę kolegę (ppienio) o podanie adresu.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie Edyta.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By gemino
#1842977
Angel's touch
Baza - 1,92mg 50/50 + aromat
Stężenie - 2,5%
Czas leżakowania - 7 dni
Test - TGT3 (klon) 0,33Oma - 35W (N80 Fused Clapton Wire) + CelluCotton


Wyraźnie wyczuwalny tytoń fajkowy z wiśnią (Amphora?) i marcepanem tworzą ciekawą mieszankę. Już mi smakuje i jestem ciekaw dalszej ewolucji tego aromatu.
Brawo MaiArt za stworzenie tej mieszanki :drinkb
Awatar użytkownika
By vapniak
#1842988
Angel's touch
Baza: 3mg 60VG/40PG
Stężenia: 3%, 2.5%, 2%
Czas leżakowania: 15 dni
Testowane na: Pharaoh Mini + 0.8oma (A1 Clapton Wire) + Cotton Bacon v2

Dla mnie najlepiej smakuje przy stężeniu 2%, powyżej całość jest zbyt słodka i intensywna.

Przy 2% z początku wyczuwalny jest smak aromatyzowanego tytoniu (ale nie nachalnie), na wydechu pyszna wiśnia (nie kwaśna, ale też nie przesłodzona) podbita marcepanem. Jestem zaskoczony, bo jak nie lubię marcepanu, tak w tym połączeniu jest przyjemnie, bo to wiśnia gra pierwsze skrzypce. Podejrzewam, że całość potrzebuje jeszcze 1-2 tygodni.
Awatar użytkownika
By redwhite
#1843399
Witam serdecznie.
Na wstępie przepraszam, że to tak długo trwało ale przez prawie dwa tygodnie nie czułem co wapuję :|
Angel's touch
Baza: 9mg 60VG/40PG
Stężenia: ok 2.5%
Czas leżakowania: 15 dni
Testowane na: Serpent mini na standardowym moim setupie singlowym :D

Aromat jak dla mnie bardzo podobny do trzech cyferek.
Ogólnie wyczułem lekki posmak pestkowej wiśni, do tego faktycznie w tle gdzieś miałem okazję poczuć delikatny posmak marcepana. I nie wiem jak inni ale może to moje odczucia- lekko biszkoptowy . Ogólnie fajny smak lecz chyba nie do końca tytoń jak dla mnie. Taki bardziej deserowy. Ja i tak robię sobie zawsze sesje maksymalnie tygodniowe dla danego smaku gdyż później mi się jakoś nudzi. Na pewno wrócę do niego chętnie za jakiś czas i może wtedy coś jeszcze wyczuję :D

Dzięki za możliwość sprawdzenia tego smaku. *CZAJNICZEK*
By MaiArt
#1843402
redwhite pisze:Ogólnie fajny smak lecz chyba nie do końca tytoń jak dla mnie. Taki bardziej deserowy. Ogólnie wyczułem lekki posmak pestkowej wiśni, do tego faktycznie w tle gdzieś miałem okazję poczuć delikatny posmak marcepana. I nie wiem jak inni ale może to moje odczucia- lekko biszkoptowy .

Dokładnie tak ;) Tytoń jest tutaj rdzeniem smaku i otaczają go delikatne nuty owocowo-deserowe ;)
redwhite pisze:Aromat jak dla mnie bardzo podobny do trzech cyferek.

Zapewne z powodu obecności aromatu wiśniowego (choć to zupełnie inne wiśnie). W składzie obu wymienionych produktów ("Cyfry trzy" oraz "Angel's touch") nie powtarza się żaden aromat :D
Awatar użytkownika
By gemino
#1847358
Angel's touch
Baza - 1,92mg 50/50 + aromat
Stężenie - 3%
Czas leżakowania - 8 dni
Test - Ammit 25 (single coil) 0,45Oma - 35W (Alien clapton Coil) + CelluCotton


Po takim czasie smak jest rozmyty i żaden aromat nie wybija się na pierwszy plan. Ciężko jest rozpoznać co się wapuje (na TGT3 jest jeszcze gorzej :shock: ). 0,5% aromatu więcej, a odczucia zupełnie inne :zakrecony
Awatar użytkownika
By gemino
#1847950
Angel's touch
Baza - 1,92mg 50/50 + aromat
Stężenie - 3%
Czas leżakowania - 15 dni
Test - Ammit 25 (single coil) 0,45Oma - 35W (Alien clapton Coil) + CelluCotton


Delikatnie wyczuwalny smak marcepanu otoczonego wiśnią, lekko słodkawy, zobaczymy jak dalej się rozwinie
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.