EPF
http://maiart.pl/
By MaiArt
#1840529
W nawiązaniu do dyskusji prowadzonej w temacie jednego z dostawców aromatów informujemy, iż w produktach firmy MaiArt nie było, nie ma i nigdy nie będzie dodatku barwników. Uważamy (opinia całkowicie subiektywna), iż dodatek tego rodzaju substancji jest potencjalnie dużym zagrożeniem dla Waperów i jako odpowiedzialny producent nie zastosujemy tego typu składników w naszych produktach.
Na podobnej zasadzie wykreśliliśmy z listy potencjalnych dodatków kooladę, gdyż uważamy, iż zastosowanie wziewne substancji stworzonej (i do tej pory stosowanej tylko i wyłącznie) jako czynnik chłodzący do nanoszenia na skórę nie jest odpowiednio uzasadnione. Na bieżąco przeglądamy też literaturę naukową w poszukiwaniu doniesień o substancjach potencjalnie szkodliwych i weryfikujemy pod kątem obecności w naszych produktach.
Awatar użytkownika
By Killarun
#1840540
Akcja rodzi reakcję Ale na poważnie - cieszy mnie to, że są firmy, która racjonalnie patrzą na kwestię barwienia liquidów - naprawdę, jakie ma znaczenie jakiego koloru liquid mamy w tanku? Chętnie rozejrzę się za Waszymi aromatami :D

Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka
By MaiArt
#1840562
Problemy pojawiają się tam, gdzie produkcja podporządkowana jest chęci szybkiego zysku :?
Stosowanie substancji (nazwijmy to delikatnie) kontrowersyjnych, to jeden z mniejszych "grzechów"...
Awatar użytkownika
By pol
#1840639
Tytuł wątku powstrzymywał mnie przed lekturą.
Myśl na początku była jedna.... kolejny?
Moment zastanowienia... to niemożliwe, żeby i MaiArt wyzbył się zasad...

Dobrze, że zwyciężyła wiara w MaiArt i otworzyłem link z wpisem sprzedawcy, a właściwie producenta.
Awatar użytkownika
By blucas
#1840657
Skoro Maiart tak pisze to pewnie tak jest.
Jednak mam jedno pytanie.
Co potrafi w waszych premixach (a dokładniej chodzi o Pina Coladę ) zabarwić nośnik na niemal krwistą czerwień?
Pytam w sumie z czystej ciekawości bo i tak nie potrafię zdzierżyć posmaku Travellera w owocowym liqidzie.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X 4/64 przy użyciu Tapatalka
By MaiArt
#1841020
blucas pisze:Co potrafi w waszych premixach (a dokładniej chodzi o Pina Coladę ) zabarwić nośnik na niemal krwistą czerwień?

Ciężko powiedzieć, gdyż sam aromat jest prawie bezbarwny (delikatnie słomkowy) :roll:
Wiele liquidów ciemnieje wskutek działania podwyższonej temperatury i tutaj prawdopodobnie również mamy do czynienia z tego typu zjawiskiem.
Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.